Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Це якщо вірити в безсмертну душу,а багато людей в це не вірять.
    А як же співчуття до людей,бажання допомогти?
    Виходячи з вашого твердження -медицина не потрібна людству...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А припинити ці муки, позбавити життя близьку людину зможе багато з тих хто ратує за євтаназію?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Тут з Вами не погоджуюся.... , бо яке б "перкло" не було тут - воно має кінець, має завершення...
     
  4. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Тут багато хто про Нідерланди.Але, ці Нідерланди ні в якому разі не є цивілізованою країною. Просто мені недавно довелося бачити передачу про життя одного з найменш зачеплених цивілізацією індіанців з джунглів Амазонки: розпуста, гомосексуалізм, полігамія, вбивства немічних і непотрібних племені старців, своєрідна наркоманія, самогубства, безнадія, безвір”я. Те, що в Нідерландах це робиться в чистих умовах і по їхніх „законах” зо всім не признак цивілівзованості. Це таке саме дикунство. А щодо евтаназії, знаєте, я трохи (кілька місяців, але це було ще в радянські часи) попрацював санітаром в одному з найважчих, онкологічних відділень, де хворі практично не мають надії на оздоровлення чи життя. Я не чув ні від кого свідомого бажання померти, навпаки, кожен шукав шансів вижити, причому незалежно, вірить ця людина в безсмертну душу чи не вірить(більшість вірило).Тому, на мій погляд, евтаназія – узаконене вбивство, просто під впливом морфіну, омнопону чи промедолу, чи дроперідолу людина може підписати будь-який документ, лікар навіть своїм авторитетом, хоча може і певною маніпуляцією заставити підписати хворого документ про евтаназію. Евтаназія недопустима ні з яких точок зору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Може ще й референдум провесити з цього приводу?
     
  6. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Я думаю, що в Україні здійснюється процес brain-washing, причому в державних масштабах і з застосуванням спеціальних технологій, і всі ми є об”єктами цієї процедури. Референдум після певної обробки населення, в тому числі і з застосуванням сугестивних методик, Україні можна проводити, від однозначно буде мати позитивний для прийняття евтаназії характер, так само як і референдум про прийняття інших „європейських цінностей” – шлюбів підарасів, усиновлення ними дітей, можливо і заборони християнського виховання дітей, „рівності” а згодом і „об”єднання” всіх релігій, споживацтва непотребу, а потім і „радісного возз”єднання” з Євросоюзом.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Сам може би бзднув ,але сина би попросив то для мене зробити
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А сину як це зробити? і як потім з цим жити?
    Якщо вже дійсно не сила більше терпіти то може все таки варто брати відповідальність на себе, а не перекладати її на інших, не кажучи вже про те що в випадку з євтаназією з лікаря вбивцю робити. Це все одно що монаху давати в руки зброю і на фронт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Оппа.... в святці в святці......не можна ,пряма заборона
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Оппа, а на вбивство заборони немає ?:suicide:
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    В Біблії сомовбивство табу ...
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Розпочну з кінця. Є хвороба, а є хвороба-доля. Лікарі лікують перше і не лікують друге. Хворба є для навернення, для спасіння. Буває людина важко захворіє, але навернеться і виздоровлює, а є - навернеться, але мусить ще лікувати свою душу, нести хрест. А те ЩО люди вірять, чи ні, то це нічого не міняє. Буває, людина грішить і не хворіє - це напевно ще гірше для людини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ви маєте на увазi евтаназiю за власним бажанням чи з мiркувань лiкарiв якi оцiнюють ситуацiю?
    Це дуже суперечливе питання напевно у багатьох країнах. Наприклад в Америцi був вiдомий лiкар Каворкiян який вiдсидiв багато рокiв за те що евтанiзував багатьох людей. Його доречi цього року вже випустили.
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ні, це не евтаназія. На такому штучному підтриманні життя людина може пробути десятки років. Це вже людина тримає людину на цьому світі, а не Всевишній.Якщо лікарі константували, що вже все мертве, крім того, що машина ще ганяє кров, то значить, що життя людини вже давно скінчилося. Моя мама нам заявила, що якби таке щось сталося з нею, то щоби ми її ні на яких апаратах не дозволяли тримати. Якщо це ще не її кінець, то Бог сам ще дасть їй дихання.
     
  15. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А, я вагалася, не могла дати згоди. Хоч і розуміла, що все безнадійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Та ніхто ж і не осуджує за таке. Може би, якби не було такої заяви від мами вже тепер, то хто зна, чи ми би хто наважилися в майбутньому. А так ми вже знатимемо, що робити.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Мило в приват скиньте

    Додано через 2 хвилини
    Ги- ги ...погано себе почуваєте
     
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Не зрозуміла, що Ви хотіли сказати. Чому я себе маю погано почувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Відносно евтаназії в Україні - проти ! Тут вде сказано багато чому ?
    А найгірше, що можливе часткове переродження в примітивний бізнес... .
     
  20. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А як евтанізував по закону чи ні,чи є в Америці закон про евтаназію?
     
а де твій аватар? :)