Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    я зрозумів, познайомити хворого з кабінетною корупцією. Згідний - багато хто не дотягне....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ну знаєте, в своєму селі Чернівці, я б хотів би мати лікарів, таких про яких говорить Шахрай...
     
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Якщо говорити про евтаназію в Україні, то я категорчино проти. По-перше, прийняття закону ще не означає його сумлінного дотримання. Якби прийняли закон про евтаназію в Україні, було б таке свавілля, що й до лікарні страшно було б піти.

    По-друге, це правда, що для отримання довзолу на евтаназію потрібно зібрати купу довідок і дозволів (уявіть собі цей бюрократичний процес в Україні!!! Мені від одної думки про збирання довідок на субсидію чи щось інше стає недобре :scare:)

    По-третє: якщо нам і треба у чомусь рівнятися на Європу, то починати треба явно не з евтаназії чи легалізації наркотиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Знаєте часом і здорова людина під гнітом певних обставин думає, що жити не хоче. А на наступний день депресивні думки зникають і вона радіє життю. У нашій родині була смертельно хвора людина. Звісно його лікування супроводжувалось депресіями. А ще думками про буття, і можливістю (коли йому ні з того ні з сього стало ненадовго краще) поїхати в рідний край. Людина має пройти весь свій шлях. Вона не завжди свідома, що для неї краще.
    А про неправильні діагнози то я вже взагалі мовчу, бо то надто поширена в нас проблема. (не знаю як там за кордоном). Отож тільки діагнозом можна людину ввігнати в стан коли жити не хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Тобто які могли б виносити хворому вирок і на практиці її умертвити? Дивне бажання, як на мене. Ліка НЕ МОЖЕ УМЕРТВЛЮВАТИ. Це не притаманно його суті і протирічить всім канонам медицини. Якщо вже й говорити про роль лікаря у цій процедурі, то він може викласти свою думку (і не один, а комісія лікарів) щодо стану хворого і прогнозу для життя та здоров"я.

    І ще одне. Ні один хворий, який хворіє на смертельну хворобу і знає про це, знаходиться у важкому стані, - не може мислити ОБ"ЄКТИВНО і приймати ЗВАЖЕНІ рішення.
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Так іменно, набридло вуйкове жити в муках та страданнях роками!!!, чи мучати своєю хворобою близьких та навіть тих же лікарів...я хочу дати їм жливість самим обрати долю, а не консіліумам та різними відмазками тіпа нєпАложенно!

    Додано через 1 хвилину
    Іще те саме має бути по відношенню з спідозними та наркоманами...
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Какая проблема? Суіциди ніхто не відміняв. Сам прийняв рішення, сам здійснив. Навіщо бажати, щоб інші гріх на душу брали?
    Перебор!:no:
     
  8. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Vasili,ви щось загнули.Це ж тема окремої розмови.Це ж теж люди,але живуть в іншому вимирі об"єктивної реальності.

    Додано через 3 хвилини
    Самогубство дуже сер"йозний і тяжкийй гріх,мабуть важчийй ніж вбивство
     
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Так-так але як би ви знали як тєжко себе вбити...добре шо сильні можуть...але слабкій людині то даєсе важко...тим більше шо тінь суїциду впаде шлейфом на все, шо звязане з самогубцем, а це й родина, друзі і т.д. і т.п., а тихо без нервів сварки, лікар моє можливість...нє!

    Додано через 2 хвилини
    можливо...але в цьому є шось в підтримку моєї позиції...Людина може власним розумом та вибором вбити себе...
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Тобто лікар взяв гріх на душу, покаявся і проблем нема? До того ж прохати, щоб тебе вбили, хіба не гріх?

    Додано через 2 хвилини
    Як це тихо? А комісії, папери, дозволи, ... А попрощатися родичам з хворим?
     
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А нащо вчились 10 років...
    Родичі будут повідомлені в предсмєртной зАпіскє...
     
  12. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    В даному випадку,я так думаю,що ні

    Додано через 1 хвилину
    Телефонним дзвінком з того світу
     
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Не "нащо", а "на кого". На лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А відключення від аппаратів штучного обеспечення життя також евтаназія? Якщо людина в комі і безнадійно хвора?
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Запитання дуже важке.Я дивився на муки хворого на рак батька,якому вже зробили дві операції і вже нічим не можна було зарадити.Страшна біль,яку нічим не можна зняти,повне безсилля.Я тоді просив Бога,щоб скоріше забрав його до себе,щоб він не терпів таких мук.
    Вважаю,що в таких випадках евтаназія потрібна.
    З іншого боку ми живем в державі,де панує повний бардак,байдужість і безсердечність лікарів і чиновників,недотримання навіть тих законів,які існують.
     
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    В мене батько помер 10 вересня, пролежав в комі 3 дні. Лікарі не давали ніяких надій, крововилив в мізг, фактично мертвий, хотіли відключити, якщо на п*ятий день стан буде такий же (тобто, по-їхньому сам не помре).
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Співчуваю...
    От тому я впевнений,що евтаназія потрібна,щоб зменшити страждання безнадійно хворих.
     
  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Дякую Romko, просто якось по іншому думатись починає коли ця проблема появляється в твому житті,і чіпляє твоїх рідних.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Євтаназія - то є зло.
    Чому?

    Кожна людина несе свій хрест... несе хрест, щоб воскреснути, так як це зробив Ісус. Відмова від життя - то відмова від несіння цього хреста. Справа в тому, що людині даються терпіння і хрест, щоб вона "загладила" свої гріхи. І якщо вона донесе докінця свій хрест, буде мати великі ласки в іншому житті, а якщо ні....
    Хвороба часто, дуже часто є для спасіння людини - от що треба памятати.
    Тому євтаназія - то є зло... Бо муки не пропадуть, ці муки душа терпітиме ТАМ і хто зна - може ще гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ні,Миху.Пекло не на сковорідці,там,пекло вже тут...у кожному з нас.
    І,спокійно дивитись на муки близьких людей,знаючи,що їм вже нічого не допоможе,прикриваючись цитатами з Біблії - це вже...У мене нама слів.Це більш,ніж жорстокість.
    Але інша справа,що у нашому бардаку неможливо це реалізувати на законному рівні.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)