Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Деколи здається, що родичі просто хотіли скинути з себе тягар.
     
  2. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    І не по Вашій волі Ви його живете....
    Тоді я замовкаю про життя "рослиною", адже для Вас то виходить норма...

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    Логіка залізна!! Чим інше?? Чи ті на амбразуру лягали ненавмисно і не знаючи що помруть?:)
    Ааааа... зрозумів... герої - це ті що "наші" а інші - то терористи.

    Чим це не підходить до камікадзе? Вони боряться за свої ідеали і переконання, за "порятунок інших" як Ви сказали. А якби вони хотіли просто вчинити самогубство то просто "убились би об стіну" [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Бог і визначає...
    Були б не розвідниками,а шпійонами...
    Ситий ніколи не зрозуміє голодного...
    І щоб прийняти таке рішення,треба надивитись ...доооовго...дуже довго пройти разом з близькою людиною круги пекла..БОЛЮ... і нарешті поспівчувати їй...зрозуміти,що вона вартує позбавлення від них...особливо,коли кожна хвилина лиш посилює муки..і людина сама не може їх припинити..
    І дальше повторюю..така Божа Воля...
     
    Останнє редагування: 11 січ 2010
    • Подобається Подобається x 2
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А можна спитати? Гіпотетично... от...Не доведи Господи нікому ... є люди, в яких цією "боліючею рослиною" є власна дитина. Дитині ніколи в голову не прийде позбавити себе мук через евтаназію чи самогубство, в неї поняття смерті ще не існує... То як? Як тоді? Ви будете готові стати вбивцею власній дитині? Адже смерть - не є її бажанням?...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зануда

    Зануда така зануда

    Ти щаслива людина. Бо багато хто сумнівається, шукає, а ти чітко знаєш де, коли і на що є Божа воля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да уж ....... точно счастье в этом (очень грустная ирония)
     
  7. Зануда

    Зануда така зануда

    Ви то вдало зауважили, але найбільше суму в тому, що так всі можуть прикриватись Божою волею. Виходить, що ніхто нівчому не винний, бо то все є Божа воля.
    Лікарі, які зле вчились і ставлять погані діагнози просто виконують Божу волю ну і так далі...продовжувати можна, тільки мабуть не має потреби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я чітко знаю,що моя щоденна ...хм існування...боротьба (я ніколи не сидів і не сиджу склавши руки...і зробив немало)..метання...безсонні ночі - це теж Божа Воля.
    І воно припинеться,коли на те буде Божа Воля.
    Яка б вона не була.
    Йдеться про пасивну.
     
  9. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Таким трактуванням - життя саме по собі пасивна евтаназія :dntknw:
     
  10. Zoli

    Zoli Well-Known Member

    Доброго дня.

    Пане Ромку, десь читав приблизно такі слова: "Для того, щоб зло процвітало, достатньо добру залишатись бездіяльним."
    Я не бачу жодної різниці, у моральному плані, між активною та пасивною евтаназією.
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Трохи подратую Миха вЕршиком


    Життя то просто повільна смерть...


    Я вже колись Афтеру відповів на схожий закид...


    ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:45 ----------

    Що є зло?
    дарувати близькій людині ще одинь день безконечного болю..це...добро?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тут случай конкретный, кто в чем виноват? ну можно вместо "Божей воли", злой рок написать - или дать толкование - резкое ухудшение условий существования без видимых причин ....
    применительно к данному случаю - не подходит, а так в целом верно, на БВ можно списать все ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікавлюсь Божим словом, тому й знаю.
     
  14. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Нє... я спитала, коли дитина є боліюча (розшифровую - болить), надії немає... про свідоме вкорочення віку своїй дитині... Я розумію, що можна пасивно не давати навіть обезболюючих і получиться пасивна евтаназія від больового шоку (от тільки де ж тут милосердя?)

    П.С. Я говорю гіпотетично, без цілі кого небуть образити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    У більшості тих "продвінутих" країн, де евтаназія узаконена, на дітей вона не розповсюджується.
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тому в тих країнах і можна впроваджувати ефтаназію...
    Але не тут...
    Тут...захворіти і звернутись до лікарів і є ЕФТАНАЗІЯ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    о_Оо_Оо_О То як??? Виходить "милість" позбавлення мук достойний лиш дорослий? о_Оо_Оо_О Мілєнько...

    Виходжу я з дискусії ... І всім підтримуючим евтаназію бажаю, щиро бажаю, НІКОЛИ не стояти перед таким вибором.І всім взагалом - любові до ближнього!
     
    Останнє редагування: 11 січ 2010
    • Подобається Подобається x 5
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    иногда бывает и так ....
     
  19. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    гг... коли щось хороше то Божа воля, а як що погане то "злой рок"... хм...
    Все в дусі релігії....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    увы, но знание - вещь субъективная, то что "знаешь" далеко не всегда - то же самое что "существует" ...
    вы мой допыс не в том направлении прочитали, я эти два понятия как тождество приводил ....
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)