Етап 27

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 7 чер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Захотіли....

    тут вже кіко було відгадок, а я так і недовідався де то....

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    просто дайте адресу і всі сумніви мали би розвіятися, нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Andr

    Andr Well-Known Member

    НЄ!!! о_О У Фореста не розвіються сумніви, як він каже, навіть якщо я виставлю нову фотографію з ідеальним ракурсом.
    Він певно думає, що я десь її поцупив :ireful1: і звинуваює в неправильній даті, хоча наявність дати якраз підтверджує, що фотка отримана без кадрування в тих межах, що вимагалися :dntknw:
    Адресу надсилаю в приват, і готовий надіслати інші, які Вас цікавлять.:)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А чому тут адресу не напишете?
    І ще для особливо цікавих можете розповісти - яким чином розгадуєте загадки? Ви живете в центрі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Andr

    Andr Well-Known Member

    Відпишу трохи пізнішне і надам додатковий доказ фомам форестам :)
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А чо на вашій фотці нема листочків таких як у Фореста? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Forest

    Forest Moderator

    Мене насторожила гілка винограду ліворуч у кадрі, що не має листя, адже зараз літо. Я, як автор конкурсу, мушу пересвідчитись. Тим паче, зважаючи на попередні спроби мене обвести навколо пальця, думаю, було б дивніше якби я цього не робив.

    Мені не треба допомагати, дякую за пропозицію, якщо це була пропозиція.

    Не скачіть поперед батька, тут ще ніхто не визначив, що підходить а що ні. Тому чекаємо на виконання Вашої обіцянки. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Andr

    Andr Well-Known Member

    о_Оо_Оо_Оо_Оо_Оо_Оо_О
     
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    а мені здається, шо то клен...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Це засохший кінець гілочки. Якщо уважно глянути на вікно, то видно відбиття дерева з листям ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Andr

    Andr Well-Known Member

    Точно! о_О А в мне ж була відмінна оцінка з ботаніки:blush:
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Андр, то був клен, ви програли той конкурс!:haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Honda

    Honda Well-Known Member

    Певно за файні очі:)))... А скажіть, звідки Ви знали шо там виноградна гілка є, адже на фото Фореста тільки клен?
    І взагалі, колись цікавіше було розгадувати, люди ходили Львовом, шукали, а тепер в неті найшов і все:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Forest

    Forest Moderator

    Я це помітив, але знаю, що виноград може скидати листя швидше ніж деякі дерева, тому і наполяг. Для прискіпливих - клен також :)

    P.S. Andr, прошу не дивуватися, переможця конкурсу буде оголошено лише після того, як будуть підстави сказати, що він розгаданий фотографією, що підходить під визначення розадки. Поки я хоч і внутрішньо відчуваю Вас переможцем, але не можу цього оголосити з вищезазначених причин. Сподіваюся, ці причини анулюються найближчим часом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто вам сказав, що це нет?

    Андр сам ходив і сам сфоткав.

    ---------- Додано в 18:30 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

    Форесте... от з чого починається бюрократія.:)))

    Чисто, як на страховій компанії.


    Андр, а у вас є чек, який би засвідчував, що ваш фотоапарат куплений вами?:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я не кажу, шо це саме цей етап так розгадався... а бували такі попередні;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кто вспомнит прошлое - глаз вон!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    Хтось скаже де то є?:flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мені теж цікаво :) І чому це така велика таємниця? Якщо автор дійсно сам фоткав, то знає де то є.. Не хочу виглядати недовірливою, але оці відхилення від відповіді виглядають як розтягнення часу..
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. hunter

    hunter мандрівник

    Andr, можна нескромне питання - ви львовознавець, історик? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Andr

    Andr Well-Known Member

    Розказую, хоча я зовсім недавно вже говорив, як виграв попередній етап та подав про себе деяку інформацію, яку можна екстраполювати і на наступні етапи (які я, звісно, теж часто відгадуватиму)
    Цей етап особливий, бо відгадати- це фігня, ще маю доводити що я не жираф дійсно сам зробив цю фотку(презумпція невинності в правилах форуму не канає). Так от, будинок, над брамою якого є шуканий об’єкт, мені дуже добре відомий. Адже декілька років назад я зобразив його на картині. Спеціально зайшов нині до свого друга, власника цієї картини (так, Форесте, написану мною картину я йому подарував), щоб її сфоткати. Жаль що не видно потрібного об’єкту (зате видно листочки).

    Це звичайно нічого не доводить, Форест скаже, що це картина великого художника, котру я нагло сфоткав у картинній галереї. Але тепер він хоча б матиме нагоду згадати, де то лазив після форумівки, щоб піти подивитись на суху гілку.

    Думаю, в даному випадку основним фактором швидкої відгадки стало те, що Форест «довго думав» - і в ціль попав.

    P.S. Aдресу ше комусь треба?
     
    Останнє редагування: 9 чер 2011
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)