Пропозиція Енергосберігаючий ІЧ обігрівач

Тема у розділі 'Побутова техніка', створена користувачем puscifer, 8 кві 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Призначені для швидкого та комфортного обігріву приміщень з висотою стель від 2,5 до 3,5 м. Застосовується для опалення житлових приміщень середніх розмірів. Ідеально підходять як основна опалювальна система. Легко монтується на стелі.
    Використовують: дитячі сади, квартири, на балконі, магазини, виставкові зали, приватні будинки тощо
    Середня споживна потужність 300 Ват
    Номінальна потужність 1000 Ват
    Опалювальна площа:
    - Додаткове опалення: + 10 градусів до існуючої температури - 40 кв. м
    - Додаткове опалення: + 20 градусів до існуючої температури - 20 кв. м
    - Весна-осінь: -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 20 кв. м
    - Основне опалення: -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 10 кв. м

    Прошу 880 грн
     

    Вкладення:

    • 79.1.jpg
      79.1.jpg
      Розмір файлу:
      24,5 КБ
      Переглядів:
      15
    Останнє редагування модератором: 8 кві 2013
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Причина продажу?
     
  3. agent K

    agent K Well-Known Member

    Денег хочет. Много и сразу. Не знаю как у вас, у нас такое в каждом строительном магазине по 300...500 гривен на ваши деньги в зависимости от брендовости.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Брав на весiльний салон 6 штук, але для комфортного опалення вистачило 5,якщо виникають питання пишіть в ПП

    ---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

    ссылки покажите, пока это пустой треп.
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2013
  5. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Ще у продажу.
     
    Останнє редагування модератором: 13 тра 2013
  6. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    по бажанню можу продати iншi моделi зи знижкою, звертайтесь за подробицями в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 25 чер 2013
  7. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Ще у продажу!
     
  8. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Ось він на моєму балконі:
     

    Вкладення:

    • 91.1.jpg
      91.1.jpg
      Розмір файлу:
      227 КБ
      Переглядів:
      9
  9. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    актуально!
     
  10. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    ще у продажу!
     
  11. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    ще продаю, звертайтесь!
     
  12. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    пропозиція дійсна!
     
  13. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Можна використовувати в дитячих садках, школах:
    [​IMG]
     
  14. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    актуально!
     
  15. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    ще у продажу!
     
  16. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    актуально!
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    погода не дасть продати....
     
  18. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    В связи с закрытием свадебного салона продам б/у инфракрасные обогреватели ТеплоV модель Б1350 в количестве 5 шт, номинальная мощность 1,3 кВт, на гарантии (осталось 2 года) в упаковке и документами,
    новые стоят 1212 грн, я продаю за 700 грн каждый, могу отправить в другой город Новой Почтой
    подробное описание модели есть на сайте http://www.teplov.com.ua/ru/showitem-tl-7-c-1.html
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2014
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    http://hotline.ua/bt-obogrevateli/ufo-star-1400/?tab=2#
    UFO Star 1400 1,4 кВт 450 грн новий
    закон збереження енергії ніхто не відміняв у цьому всесвіті
    тому з будь-яким обігрівачем розрахунок потужності на м2 буде однаковий від 100 Вт\м2 і вище
    ==================
    а можна більш детальні тех данні , термостат є ? який масляний ? біметалічний ? ручне поступове регулювання потужності ? в ручну можна виставити 10% потужності 20% і т.д. з яким кроком ? аналогове регулювання чи ? бо за посиланням нуль інформації крім потужності нічого :sad:
     
  20. puscifer

    puscifer Well-Known Member

    Доброго дня!

    Приведена модель UFO - це короткохвильовий (світлий) инфрачервоний обiгрiвач с високотемпературним ТЕНом (800-1200 С), я такий рекомендую використовувати назовнi примiщення на вiдкритому повiтрi, бо вiн дає жостке тепло, крiм того з часом втрачає потужність,і знаходитись під ним не дуже комфортно.

    В закритих пріміщеннях, особливо де знаходяться люди, комфортніше і безпечніше використовувати довгохвильові (темні) ИЧ обігрівачі з низкотемпературним ТЕНом (230-250 С), вони випромінюють легке тепло і мають більший термін роботи без втрати потужності.
    Термостата на обігрівачі немає, він поставляється окремо в залежності від потреб - загальної потужності, з программуванням чи ні, я собі брав 2 простих Еберле 6121 с датчиком температури повітря, на 2 приміщення,
    без термостатів не буде єнергозбереження, а обігрівачі будут брати номінальну єлектричну потужність.
    Якщо є якісь запитання краще передзвоніть мені, бо є нюанси в проектуванні такого опалення, але я своїми витратами на єлектроопалення салону повністю окупив обігрівачі за один сезон
     
    Останнє редагування модератором: 1 лип 2014
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)