Еміграційний совок

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 лис 2013.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А тим часом діяспоряни лаха друт з наясніших персон...

    http://youtu.be/e_5FItUfe7A
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дуже просто - "Из грязи в князи". І все, і поперла самооцінка через памперси. Взагалі махати у всіх перед носом своїми машинами і бунгалами - чисто кацапська риса. Не раз таких кацапів зустрічав в мережі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    А в кацапи в Україні як брудом були так брудом і залишаются,і махають своїм брудом
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В Чехії кажуть:"Коли дві різні людини говорять одне і те ж, це не одне і те ж".

    Не в констатації фактів справа, а у сприйнятті цієї констатації оточенням. Якщо Мих скаже, що дороги на Сихові розбиті і нема як проїхати, то він чесний громадянин і має на те право. Якщо це скаже Самойлович, наприклад, то він відразу облиє Сихів гавном. Якщо Анноун скаже, що в неї успішний бізнес, то вона відразу чимось там махає, а от Миха успішний бізнес - то є ОК, просто він ґазда, інакше бути не може.

    Ті, хто виїхав не на тиждень, просто бачать, що може бути багато речей інакше, і як правило, якщо вже щось поливається, то не Україна, а той трагічний совок, і реагують на нього, як правило ті, хто цей совок усвідомлює. Реакція є такою, як бачимо.

    Знаєте, чим відрізняються кацапи-емігранти від українців-емігрантів? Українець інтегрується, вдячний країні, котра його прийняла, і попри любов до батьківщини бачить її недоліки, кацап дуже часто не вміє два слова зліпити на новій мові, обсирає все, що на новій батьківщині, користуючись її благами, і возвеличує Росію "вот у нас в Омскє". Ну то пиляй в свій Омск, чого ти десь там в Мічіґені гниєш?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Асимілюється. Міняє прізвище. Все, щоб ніхто не знав звідки він, знають тільки такі самі як він.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То у цього пана типове канадійське прізвище?
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О господи, знов з Винником цим. Ви його вже носите другий день по всім гілкам. До чого тут Винник? Який ви стосунок до нього маєте? Коли з'явиться на форумі Винник побачим як він буде себе поводити. Напевно буде сидіти тицяти всім дулі, постити картинки з бомжами і хвалитися як він розбагатів? Думаю що ні скоріше всього, він же в третьому поколінні. То ж совковості все менше і менше. На відміну від тут присутніх в першому поколінні гемігрантів.
    І це... ім'я поміняв, чи ні?
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та то ваш Винник, не мій.
    Я жодного. Але ви узагальнюєте, то я вам і приклад відповідний привожу. Бо нема якихось українців, придуманих вами, є конкретні люди, і в мене на фб повний список людей, котрі купу років живуть по америках, і ніхто прізвищ не змінив, і ніхто не переймається, що вони Наконечні, Сікори, Шинкарі чи Винники. Всім пофіг там. Троюрідний брат чоловіка, відомий в штатах ді джей, називається Мирослав Биц, він так і є на фб, кирилицею, а він вже там народився, причому.
    От, зрозуміло тепер. Дзеку чийсь успіх не дає спати.
    :)))

    От не вийшло з прізвищем, вчепимось до імені. Самі ж пишете, що він з третього покоління. Думаю, то його батька рук справа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не узагальнюю. Я говорю тільки про присутніх тут людей, а не гіпотетичних.

    Ну молодці. Я знав шо і нормальні мають бути.

    Чий?
    Взагалі я чудово сплю.

    Ну ясний пецель шо не сусіда.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну ви ж переграєте ситуацію.

    А вона набагато простіша. Я виходжу з того, що кожна людина живе там, де їй подобається - то її право. Але з емігрантів, я так зрозумів, не всі влаштувалися удачно закордоном. Тобто, їм в Україні жилося зле, вирішили спробувати закордоном, а там, виявилося, теж треба працювати і ніхто за просто так платити не хоче. Виходить, що і там не дуже і дома зле, але ж потрібно оправдати свій поступок, а як, коли закордом ніяких особливих успіхів нема? Вихід один - поливати "недоумків", які залишилися в Україні. Ясне діло, що той, хто знайшов себе закордоном, не буде страждати фігньою. От Ви, Un.Known. Я не знаю чим ви займаєтесь в Чехії і в чому полягає ваша робота, але я ніразу не чув від Вас, що ті, хто не виїхав - лохи. А це означає, що ваше життя нормально влаштоване, або якщо навіть недотягуєте до того, чого б хотілося, у вас нема потреби гадити тих, хто в Україні. Але є й нещасні люди. Я думаю, що у Самойловича нема спокою, а Педро знайшов себе. Ворон якось живе, Патрік знайшов себе, а Пріус мучиться. Правда, можна мучитися, але не обливати земляків, але то вже таке - совкове "вилазить на ружу".

    Що до бізнесу, то я вам скажу так. Я поважаю тих, хто займається бізнесом. Де би він не робив його. Але поважаю, коли цей бізнес є не за рахунок корупції, типу мав владу - віджав півресторану, чи півбазару, чи підставив свою фірму на нафтові потоки, бо мав таку владу.

    Ну а що до доріг, то хай Самойлович не порівнює дорогу в Сихові і в Гамбурзі, чи Берліні. У нас, на Львівщині дороги дуже покращились за останні 4 роки. І в Сихові в тому числі. І, зрозуміло, до Європи ще далеко, але рух відчувається. Недавно розмовляв з депутатом, то він сказав наступне: ми стикнулися з наступним: "нема кому робити дороги, бо раніше було "нема грошей". Тобто зараз гроші є, а робити нема кому. Всі фірми, що займаються дорогами - зайняті. Я ще не бачив такого, як цього року: дороги явно підтримуються. Техніка працює на різних участках. Коли таке було??? І я тому радію. Воно є маленьке, але позитивне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    в Харькове тоже потихоньку работают.Хотелось бы конечно, чтобы раз- и везде автобаны.Но увы- это только в сказках.А изменения всегда идут медленно и постепенно.Это только разрушить можно мгновенно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо. Є найрізноманітніші причини, чому народ виїжджає жити за кордон. То їхня приватна справа.
    Просто так склалося, що на ЛФ більшість емігрантів - бидло. І якщо з ними спілкуватися - це бабратися в лайні і опускатися до їхнього рівня.
    Так що йшли би вони лісом ;)
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дожились.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "В законі" при чому. Називають кого захочуть як захочуть і ніякої відповідальності не несуть.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зверніть увагу - вже давно на форумі не спілкується @Оля
    Я так розумію, що на ЛФ прийнято, щоб була відповідальність - тре скаргу форумлянина. А кому охота на гімно скаржитися? :)
    Це раз.

    А по-друге - адміністрації по барабану те, що ми тут робимо :)
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Крім мене. Мені належиться виконувати правила по всій строгості.
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Перше - який такий поступок? Друге - кому потрібно і для чого?
    Миху, так аби не було спекуляцій на майбутнє. В мене дві маленькі фірми, які я поставила на ноги з нуля. Одна дизайнерська, і зараз ми малюємо ліцензійні диснеєвські продукти (для прикладу), друга - дистрибюторська, професійних матеріалів для нігтів, і я інструктор. Я багато свого часу працювала, щоб бути там, де є. І я все ще недотягую до того, чого б мені хотілось.

    Але це не має жодного відношення до того, як я поводжусь у форумі. Бо в мене було в житті різне (я вже була тут тоді), і я багато працювала, і була собою незадоволена, але ні на кого не "гадила" тільки тому, що я боюсь образити людей. Це так. Якісь різкі вислови я собі дозволяю тільки тоді, коли я впевнена у тому, що пишу, або мені дали серйозні підстави так вважати.

    На манеру поведінки більше, ніж місце проживання, впливає характер людини. Чмо - воно і в Африці чмо. Добряга буде всюди добряга, порядна людина буде всюди порядною людиною.

    Мене сьогоднішнє міряння вразило дуже, бо зрозуміло, що форумляни діляться на табори виключно з політичних мотивів, і тестостерон очі заливає вчорашнім однодумцям саме через те, бо одні пішли по наступному колу і зляться, коли другі їм на те вказують - всьо, рука Москви!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Самуїлко, глянь, можна з ранку до ночі на форумі висіти, і прийти до успіху. А все шось пащекуєш проти цілодобових.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Дуже просто. Жила людина в Україні і не знайшла себе: роботи нема, одні нудачі і т.д. і вирішила поїхати жити на ПМЖ в Америку.

    Але й там людина не знайшла себе. Таке буває і має навіть декілька прикладів. І повертатися вже якось не з руки і залишатися важко. Знаю таких, що вже років 8 живуть в країні, а мови не знають, відповідно робота яка небудь...

    От серед тих людей є такі, які починають поливати тих, хто не виїхав, тим самим переконуючи самих себе, що вони вчинили правильно. Ну раз людині потрібно підтверджувати у правильності свого поступку - еміграції, значить воно його муляє, не дає спокійно жити.



    Блін, респект і уважуха. Уявляю як то тре було попрацювати.


    100%

    Неспокійні часи...

    Туреччина - рука Москви? А Ніцца?
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    @Мих , зараз не 1920р.- що сидів хлоп в своєму селі , продав батькову землю, купив білет на шіфу (пароплав) і поплив до Нью йорку , або Галіфаксу(Канада). Основна вимога тоді була до іммігрантів -паспорт і бути здоровим , бо перевіряли в порту на різні висипки і почервоніння.

    Зараз якщо людина в такому стані як Ви описали , то вона просто не пройде інтервю в посольстві.Її відкинуть.
    Треба мати роботу ,потрібну спеціальність , гроші , знати більш-менш мову , тоді Ви потенційний кандидат.
    Або просто мати гроші , найменше $250 тис.(було , зараз може більше) вложити в бізнес і тоді вас приймуть на ПМЖ.
    Лузери нікому не потрібні.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)