Еміграційний совок

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 лис 2013.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коли плануєте виїхати з задурно отриманої у совєтів квартири у свою, дідову хату в Теребовлянськім повіті, львівянине?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    30 років змарнованого татового життя і його смерть - це задурно?
    Для мене - ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто квартира лишається за Вами... І ненависть до рідних стін вщухла...
    Що ж, приймається. :mocking:
    Вас ще совіті стріляти навчили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Василю,Ви знаєте причину моєї ненависті до совєцьких печерних здобутків.
    Основна - те,що я маю тут і зараз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    тільки через це я з Вами і вступаю в полеміку, знаю, що Вам десь треба викричатись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Дозвольте не погодитись. Якщо його рідня зазнала утисків на своїй рідній землі, то ніякою квартирою це окупити не можна!
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дозвольте запитати, а що буде співставною компенсацією?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Василю, а тут я з вами не згідний (хоч і нізвідки зявився сєрєґа і поставив вам плюс). В світі ніхто квартир не дає, хіба що тим хто є дуже бідний. Дають можливість заробити гроші. А поскільки совєти давали 5% зароблених грошей і декому квартиру. Моя платня в СССР як стоматолога була 93р 94 коп в місяць. Зараз цю платню я іноді маю за годину, якщо взяти співвідношення фунта і рубля 1:1.
    Так що квартира була отримана Ромком далеко не задурно. Задурно на нашій шиї паразитували оті совєти-комуняки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Як це "задурно"? Задурно - значить передати у власність, а не у тимчасове користування.
    За совєтів хіба був ринок нерухомості, іпотечні кредити, правовстановлюючі документи, за якими квартиру можна було би продати-подарувати-успадкувати?
    На одній чаші терезів "халявна" квартира, а на другій - десятиріччя рабської праці за "фантики".
    Вам нагадати, що на квартирну чергу ставили за критерієм "мінімума санітарної норми" (у Києві це було не більше 5,5 кв м на людину)? І добрячі хабарі люди давали, щоби встати на чергу, потім посунутись у черзі, потім щоби отримати саме цю, а не іншу. Забули? Чи військовці звикли до халяви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо Ви помітили, то я за квартиру почав після ромкиних слів про ненависть до всього совєцкого. Зверніть увагу, ромкин батько, син великого бандерівця, отримав освіту за клятих совітів, роботу, яка дала молжливість з забутого панами і бауерами села, виїхати і осісти в столиці, квартиру задурно... Внук великого борця успішно закінчив школу молодших командирів, відслужив унтером у військах зв'язку, і не піхотного зв'язку, а ПВО країни... І це нащадок славетних борців із режимом...
    Одне із двох, або борці слабонькі, або сов'єти дурнуваті... Або нащадок гібкій...

    ---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    Боря. Зараз багато вільних мулярів здатні заробити собі на житло?
    Одне питання, яке валить всю Вашу теорію.
    Не забув. А дещо знаю...
    А Ви своє житло купили чи...?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dred

    Dred Well-Known Member

    Оце ви правильно сказали.
     
  12. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Десь так.
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ніхто ніде не будується?
    Знайомих мулярів не знаю, але знайомий плиточник-облицювальник заробив на пристойну дачку. У вільний від роботи час він підробляв звукооператором у нічному клубі.
    А колишній муляр-маляр-штукатур (свого часу мені робив ремонт - супер!) вже років 15 свою фірму має. Саме з цієї справи.

    Саме так. Кооператив. Від совєтів предки (не батьки, звичайно) отримали тільки експропріацію нерухомості. Чомусь повернути забули. Тож не треба мене брати "на слабо".
    Про те, як у 70-ті роки родичку після смерті чоловіка намагалися переселити з дуже "ласої" квартири, я писав. Допоміг тодішній мер Гусєв (приятель покійного чоловіка) - прописав малолітнього онука до бабусі "як виняток".
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так в чому справа?
    Тю...
    Двадцять років тільки розмови...
    Коли вже почнеться?
    Щоби раз, і на завжди...
    А-а-а...
    ...
    А нас за що!?
    З відомого анекдоту

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Ой, Боря...
    Вас нема за що брати, все обрізане... :mocking:
    А на рахунок "експропріації", злодійсьтва, нормальною мовою, то тут я згоден...
    Хто вкрав, той і має.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Васю, прочитайте останній (доданий) абзац у моєму попередньому пості. Можу ще декілька совкових "перлин" приписати, тільки не маю бажання. Я совку нічим не зобов"язаний. Усвідомив це ще у дошкільні роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А від Вас ніхто і не вимагає. Тільки тоді не варто кричати, що Ви комусь там щось платите...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Нє пойняв...
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я про податки.
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Які податки з пенсіонера? Навіть "дорожній податок" скасували. :)
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От і про це... :mocking:
     
а де твій аватар? :)