Еміграційний совок

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 лис 2013.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відкрити тему надихнув спіч Самйловича:



    Завдяки Самойловичу та іншим деяким дописувачам, відкрив для себе
    наступне:

    Є категорія українців-емігрантів, які виїхавши на ПМП закордон, обливають гавном Україну. Не можу зрозуміти, звідки таке бажання появляється... Ну не сподобалося, ну виїхав. Кожен має на це право, але для чого свою Батьківщину обгаджувати? Раніше я думав, що такий синдром є лише в українців, але дізнався, що є чимало таких й росіян і інших вихідців з СРСР. Ще чув, що іноземці дуже дивуються такому факту і не можуть зрозуміти таких проявів. А ще, як вам така думка, мов ті, хто залишився жити на Україні - взагалі лохи.:rock:

    Як на мене, це прояв совка. Вийшла людина в світ і не знає як себе достойно вести... Совок... що тут скажеш.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Тупо Тупо x 1
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Є така народна приказка: "Не дай, Боже, з Івана пана".
    Людина потрапивши туди і зазнавши трохи кращого, ніж у нас, життя не знає що ся з нею діє. Вже починає відчувати себе крутеликом і надто розумним. Але такі люди не розуміють одного, що там в чужій країні, навіть живучи матеріально краще, вони все одно там будуть низами суспільства. Потрібно не одне покоління, щоби там чогось суттєвого досягти.
    Найбільше бісить, як хтось за кордоном шоферує, підмітає чи миє дупи інвалідам, отримуючи за це тисячу долярів чи євро і дозволяє собі давати поради як нам тут жити і насміхатися з нас.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Wili

    Wili Well-Known Member

    Слабак і за кордоном слабаком залишиться, а брудом обливає бо це єдине що він може собі дозволити, сходити гнівом в інеті і перед купкою аборигенів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Розумію...
    Тебе розпирає законна гордість,що призидЕнт гадит в отаку дючку...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, обливає гівном Україну і українців не Самойлович. Обливаєте її і себе гівном ви, дозволюячи кримінальному зброду, кацапам, східним креолам і іншій швалі вилізти собі на голову, експлуатувати вас, забираючи в вас все національне а натомість насаджуючи вам совок і азійщину і кримінал.
    Не перекладайте з хворої голови на здорову...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    спустіться з небес на рідну неньку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...мабуть потрібно створити партію.
    Ультрапатріотичну.
    Провести установчі збори,затвердити члєнів правління,величину внесків,статут,по чому хором шось заспівати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Карабіне, ніколи не старався залізти на "небеса". Все життя добивався собі місця під сонцем важкою працею.
    Просто не можу докумекати, чому? Чому з часів Шевченка, коли він писав
    Село неначе погоріло
    Неначе люди подуріли
    Німі на панщину ідуть
    І діточок своїх ведуть

    Чому з тих пір нічого не змінилось?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви втікли - значить не дозволили, а я залишився - значить дозволив.

    Дивна логіка.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Тупо Тупо x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ромка спитайте.....
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не розумієш.

    Я ж тебе не обгаджую, бо ти ще в Україні, я нікого не обгаджую за те, що хтось виїхав
    А той, хто веде себе не так, є совком.

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

    може., якби не втікли, щось би змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Тупо Тупо x 1
  13. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    --------а що могло би змінитися?
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Поки є ото гівно,нічого не зміниться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Мих,що значить поливати гімном,?що Самойлович написав неправильно?Візьміть його цитату яку ви привели на початку і по пунктам вдарте правду-матку,ось це брехня,оце ще більша а це взагалі вигадка.А то Сала у Львові губернатором призначили а не в Німеччині.А на рахунок хто що має право писати а хто ні то якраз чиста совдкпівська практика писати тільки про перемоги на шляху до світлого майбутнього,а хто що не так вякне то зразу ворог і шпійон.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не двісті,а сто років.
    Або стопядтесять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Всьо ясно. На цей раз гівно винне...
    Вічно у нацят якась халепа. То поляки, то совєти, то москалі, то магнітні бурі... Тепер гівно винне. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    А этот мерзавец на чём специализируется?
    Судя по допысу - на дупах, таки.
    Чё-то жидовская эмиграция тут ещё не проявилась.
    Те тоже великие учителя по обустройству Украины.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мене, сподіваюсь, не можна запідозрити у тому, що я поливаю чимось там Україну?

    Але те, що говорить Самойлович, нічим не відрізняється від того, що я чую, наприклад, від рядових мешканців Стрия.

    То в чому його "вина" - тільки в тому, що він "там", а не "тут"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мабуть тільки тим що він вважає всіх хто тут злегка не сповна розуму, через те що вони не там...Хоча пан Самойлович дуже схильний зверхньо відгукуватись практично про всіх хто якось від нього відрізняється, і не тільки місцем проживання, а і наприклад статтю чи сексуальними уподобаннями. Думаю в цьому конкретному випадку це не "еміграційний совок" а конкретні індивідуальні особливості самого пана Самойловича :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)