Елос епіляція у Львові

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Lynn Marchmont, 14 лис 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    во електрик дає! і то на епіляції!
     
  2. Reine

    Reine reinne

    Я робила у салоні краси Крокус на Замарстинівській 200,все пройшло кльово і я задоволена там працює гарний лікар-косметолог,і це не мало важно що вона гарний фахівець у косметології
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так,погоджуюсь. Зараз хороший спеціаліст на ціну золота.Ви пройшли курс процедур чи лише одну процедуру?
     
  4. Reine

    Reine reinne

    Я вже пройшла 5процедур і ефектом задоволена.так там хороша лікар-косметолог,вона ще робить там різні процедури і чистки обличчя і пілінги,кавітацію,лімфодренаж ...
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Рада чути,що найшли хорошого спеціалыста)
     
  6. Reine

    Reine reinne

     
  7. Reine

    Reine reinne

    Так так це важливо)))
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой ви знаєте це можна сказати основний критерій у виборі косметологічного центра для мене.Якщо спеціаліст мені не сподобався,все більше не піду.Я теж ходжу на лазерну епіляцію в Лазерхауз,то цілком задоволена і результатом і спеціалістом.Правда мій спеціаліст зараз йде в декрет;)то мушу йти до іншого,вже пригляділа одного):dance3:
     
  9. Reine

    Reine reinne

    Ну мені ця лікарка-косметолог чудово підійшла))
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це дуже добре,що ви знайшли,як то кажуть свого спеціаліста!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Жінки, схаменіться! Ви маєте бути волосаті, там де природа це запроектувала! :)
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та ну ви щоо_Ото вже не той вік на дворі:))):)))
     
  13. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Пардон мадмуазель, ви про що? :scratch_one-s_head:
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мадмуазель мала на увазі, мабуть, слово "час", "століття", "пора" (не дивуйтесь, в мадмуазель проблеми із граматикою та лексикою:))) ).
    Дозвольте поцікавитись де саме?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Я чудово зрозумів значення слова "вік". Мене збентежило те що інші часові рамки якось мають впливати на природність і наявність волосся)
    Це дуже провокативне запитання, адже ви й самі знаєте де воно у вас росте) Можу лише сказати, що на те є певні причини (я про ріст волосся в певних місцях), і наука вже давно їх знає, погугліть :dirol:
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Не зрозуміла,що за висловлювання такі???Це у вас вічні проблеми я бачу:tongue:
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Нормальні люди все розуміють:)))
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не тільки.
    То або 12-літнє дівчинисько постійно строче свої одноклітинкові допісі, або ж ну дуже вже вона проста, тая цвітка.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    :)))Якраз чекала від вас коментарій.Хто ж як не ви,ще міг би це прокоментувати.Розумник ви наш:bye2:
     
а де твій аватар? :)