Електронні книги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Кася, 15 лип 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пригадую, як у нас на роботі хтось написав програму "зарплата"... це не заважало 60-літній бухгалтерці перевіряти компютер на счотах....
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    за державу обідно (((

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    в держ установах, в епоху коли вже повним ходом функціонує цифрова передача інформації (email, шифровані канали даних), тільки починають встановлювати ФАКСИ. ЖАХ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Якщо менше року від покупки, то амазон міняє
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Все-таки PocketBook PRO 912 Grey має дефект.

    Розрядився на одну поділку і вже текст поплив, а після розрядки на половину батареї - тексту майже не видно. Відніс в Розетку на заміну.
     
  5. yasam

    yasam Well-Known Member

    Це дійсно брак вашого дівайсу. Взагалі у мене зарядки покет буку на місяць хватає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. darialady

    darialady New Member

    Дякую всім за відгуки)))

    Віддала в сервісний центр,помінали на новий Kindle ,але за пересилку выддала 40 $):)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зробили!!!

    Супер!!!

    Тримає живлення днів 10.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Моя єдина і улюблена електронна книжка - українська Покетбук 360 Плюс. Заряд тримається днів 25, але я не кожний день читаю. Крім власного рідера, завантажив туди другий, і тоді девайс зміг читати книжки з табличками. Завжди тримаю книжку в кишені і читаю у московському метро.
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, а як це я тут не похвалилася своєю другою читалкою:) Моя Азбука, вірно прослуживши мені рік, одного прекрасного дня вирішила, що досить мені нею тішилася і взяла та й дала тріщину по екрану. Перспектива заміни екрану за 1000 грн мене не потішила, тому почала шукати інші варіанти для придбання нової книги. І натрапила на таке чудо Assistant AE 601, яке живе в мене від червня минулого року.
    [​IMG]
    Книга успішно витримала поїздку туди і назад в Болгарію:) Екран чудовий, батарея тримає при активному читання до двох тижнів, а в режимі очікування практично не розряджається. Я дуже задоволена покупкою:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Перший трабл за рік часу - мій комп перестав бачити читалку :sad: Тобто практично сам знімний диск бачить (автозапуском відкриває, але каже, що папка пуста, хоч насправді там купа книг). Я щось навіть не знаю, що робити - хотіла завантажити нові книги...
     
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Можливо це робота вірусів?
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На книзі чи на компі? Який вихід тоді?
     
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    а хыба вырус не можна з компа занести на книжку? Він запросто робить ярлик на папку, а саму папку з файлами робить невидимою(скрита папка)
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та можна. Просканувала і комп, і книжку двома антивірусами - каже, що ніц нема.
     
  15. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А вона хіба не на гарантії в тебе?
     
  16. Slonb

    Slonb Active Member

    Нарешті змогла порівняти нормальний Кіндл та книжку вітчизняного бренду. Що я можу сказати, кінлд - це таки Кіндл)
    Моя старенька LBook взагалі купувалась значно раніше, це зрозуміло. а Кіндл новенький... алеее він такий швиденький. все так класно реагує. А Лбукові потрібен час, щоб шось зробити) Екран у кіндл трохи контрастніший, про розміри можу не говорити, бо книжки реально різних років випуску)
    Тому, не знаю, як хто, але я б рекомендувала брати більш брендові пристрої. Можливо наші теж колись будуть робити такі самі чудові девайси, але поки ще ні)
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    а шо вогорить конопка "мой компутер"? підключити через USB (бажано не з морди компа,а ззаду)книжку,зайти в в "мой компутер" і пару раз книжку "ввімкнути -вимкнути"... в мене помагає
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та там взагалі ціла історія була:) Якась підла вірусяка поприховувала папки таким чином, що їх можна було побачити тільки через неймовірні танці з бубном через Total Commander. Але завдяки Капітошечці (ще раз величезне дякую!), який полікував книжку і вивів вірус, тепер все гаразд:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Саме про це я говорив що фактично файли э, але вони отримали статус системні( скриті). Добре що файли не втратились, а то деколи довго шукається, але швидко пропадає((
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Хвалюся: чоловік спрезентував мені Kindle Paperwhite 2013 року випуску, чудова річ!
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)