Електронні книги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Кася, 15 лип 2008.

  1. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Для двох верств населення:немічних і лінивих.
    Вибачаю:)Просто рідер боязно в руки взяти:)))
     
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    не треба боятися! він не кусається;)
     
  3. purse

    purse New Member

    Цікава дискусія, проте розбавлю її трохи свою пропозицією.
    Якщо когось цікавить pocketbook 301 plus (lightgreen) зі шкіряною обкладинкою також кольору + гарантія. майже в ідеальному стані, трохи була в користуванні.
    Пишіть в приват.
     
  4. Alter

    Alter Well-Known Member

    придбав Amazon Kindle 3 , бавлюся другий день - може кому цікаво буде
    відразу скажу - інших ел.книг в руках не тримав, порівняти не маю з чим

    Взяв відразу русифіковану, не хотів гратися з тим

    Отож - версія з WiFi та 3G
    перші враження-і хто його таке калічне придумав о_О
    інтерфейс неінтуітивний, будь-яка дія - доступ через одне місце, ну і тд
    але пройшло півдня - і я вже в захваті :good:
    виявляється це саме той випадок, коли інструкцію прочитати варто
    насправді до управління звикаєш швидко, варто тільки знайти першу підказку як

    Чи зручно читати книжки - так
    Чи зручно слухати аудіокнижки - ні. На це не розраховуйте, аудіоплеєр тут просто так, "аби було" ;)

    А тепер про інет. Я сам не вірив поки не спробував, тут справді безкоштовний інет. Вони поставили якусь картку(в оглядах читав що AT&T) і там є мінімальний бровзер. Мобільного інету цілком достатньо щоб почитати новини, пошту, анекдоти... Картинки я відключив, бо все-таки швидкість невелика, перевантажені контентом сайти типу обозреватєля грузяться інколи хвилину, але в основному 10-15 сек
    ну і тут ще нюанс, книжка пише що пристрій автоматично вибирає найкраще з можливих зєднань :bazar: ну але хто його зна як воно вибирає

    WiFi ще не пробував, а тут між іншим теж сюрприз - виявляється якщо відправити на свою скриньку на амазоні(я там вже зареєструвався) книжки для конвертації, то результат можна потім не тільки скачати з того ж амазону, але й просто отримати на кіндл, бо він автоматом синхронізується з амазоном але тільки при зєднанні по WiFi/ Як на мене-цікаво. Сидиш собі за компом, вибираєш книжки, закидаєш на амазон, і біжиш по своїх справах. Не треба чекати результат, скачувати, підключати кіндл, копіювати...

    А ще можна зайти в онлайн-бібліотеку, наприклад Мошкова, і читати прямо там

    Іще одна порада: в амазона в комплекті тільки кабель юсб, а без обкладинки книжка ... ну як книжка без обкладинки :)
    так що відразу розраховуйте на додаткові витрати
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. deneb

    deneb Well-Known Member

    +10$ обкладинка
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я себе,кохану, нарешті потішила(бо я як там мавпа - і розумна,і красіва:))),тому дуууже довго не могла обрати книжку).Таки придбала Азбуку і не шкодую!Книги відкриває дуже швидко,екран чудовий,меню зрозуміле і просте у користуванні,підтримує купу форматів.Книжка в обкладинці,у руці майже не відчувається.Плеєра ще не випробовувала,але він мені і не сильно потрібний.Азбука цілком виправдовує свою ціну,як на мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alter

    Alter Well-Known Member

    саме до амазона?
    підкажіть, де таку знайти?
    бо там де я брав книжку, фірмова обкладинка 150грн
     
  8. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Она книжку вешает, если что. Выше писали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alter

    Alter Well-Known Member

    а навіщо конвертувати в мобі?

    бо я ще такого не робив, може я щось не враховую...

    (покищо все що хотів-знайшов в інеті в різноманітних форматах, і зберіг як txt)

    ---------- Додано в 09:28 ---------- Попередній допис був написаний в 09:18 ----------

    уппс
    дякую за інформацію, не знав
    тепер почитав форуми, бачу це масова проблема з кіндлами
    радію що не купив обкладинку

    але в мене білий, обкладинка просто необхідна
    підкажіть, хто знає де можна купити?
     
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Проблемы начинаются, когда привыкаешь к хорошему и оно приобретает вид не txt, а fb2. :)
     
  11. Alter

    Alter Well-Known Member

    АГАААА!!!!!!!! :))) ясно
    покищо я зрозумів що щастя не в PDF
     
  12. Кася

    Кася Well-Known Member

    ну, це якби рідний кінлівський формат. була одна книжка, що як закинула в .txt, то частина тексту була у вигляді крякозябрів. Тому перестраховуюся і кидаю все в .mobi
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. deneb

    deneb Well-Known Member

    Я купував обкладинку на єбей. В цього продавця тиць, щоправда вона вже подорожчала і коштує 14$. Але можна подивитись на дешевші ( брав тут, бо в продавця майже 100% позитивних відгуків)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. redfox

    redfox Well-Known Member

    у меня покет бук 301 плюс. чудесная книга. но прожила около недели - очень хрупкий оказался экран)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Використовую як читалку Савсунг гелексі таб)....екран хриновий(.....з "бліками"...але попідстороював в самій програмі темніший фон і шрифт, а також яскравість...стало значно краще...В руках лежить добре, з собою носити без проблем. Правда зарядки всього на 4-5 годин хватає.
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    У них экраны все однотипные. Про экран на пластиковой подложке пока только разговоры идут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну хто ж на нього сідає....
     
  18. Lysyj

    Lysyj Member

  19. Кася

    Кася Well-Known Member

  20. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Маю питання до власників електронних книг, так як у вас вже є досвід використання таких книг, то на що в першу чергу треба звертати увагу, і яку книгу ви б вибрали зараз???
    Вагаюся, чи варто купити таку:http://rozetka.com.ua/117746_iq_w/p122231/ , чи може хтось порадить інше...
     
а де твій аватар? :)