Електронні книги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Кася, 15 лип 2008.

  1. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Та нє, дерева нові виростуть. А оті девайси потім викидати, батареї і все таке — більше шкоди екології.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    переробка наше все!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    А ще колись книги не такі дорогі були...
    Зараз купую хіба що дитячі книги для малої (улюблена Зощенківська про Мишка та Льолю - поза 70 гривеників, до повного щастя ще й скорочений варіант, тонееенька), на себе грошей шкода, бо дуже швидко читаю, та й місця для домашньої бібліотеки малувато. Ціла шафа старими забита, нові незнати куди складати... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Aurora

    Aurora Member

    Ну чому ж, є переробка). Хоча з цього боку для нашої країни неоднозначно - шо переробкою толком не займаються, шо новими деревами. Припускаю це пов'язане з нашим споживацьким ставленням до природних ресурсів.
    Тому кожному своє, залежно від пріоритетів.

     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Sonianin

    Sonianin Active Member



    Ось, взяла з чужоземного ресурсу цитату:
    "У каждой читалки есть свой e-mail! Даже два, вида @kindle.com и @free.kindle.com. Они отличаются тем, что последний получает книжки только через Wi-Fi и за это Amazon денег брать не будет. Также, что безумно удобно, отправляя книжки на этот адрес, сервис автоматически конвертирует все в нужный формат, я отправляю регулярно .doc и .epub и получаю читабельные книжки сразу на устройство. Fb2 не пробовал, думаю это не проблема скачать сразу epub или воспользоваться кроссплатформенной Calibrie."
     
  6. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Погуглите для начала сколько воды и других природных ресурсов уходит на производство одного микропроцессора и как его можно потом утилизировать (никак :) ) А потом погуглите скорость возобновления лесов и сколько СО2 деревья потребляют в процессе роста. Проблема не в наличии деревообрабатывающей промышленности, проблема в том, что леса вырубают несколько быстрее нежели они растут. И в этом книжки никак не виноваты. :sorry:

    Всё так. Можно скинуть документ на бесплатный адрес и тебе на почту пришлют ссылку для скачивания сконвертированного варианта. Просто лично я не вижу смысла изобретать костыли в виде перекодировщиков к киндлу, когда вокруг куча других ридеров умеющих всё необходимое сразу.


    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:40 ----------

    Не совсем так. Будучи на Украине я видел посадки молодых деревьев.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кася

    Кася Well-Known Member

    дав би вітчизняний виробник адекватну ціну...
     
  8. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    А что с ней не так? Кмк, не сильно отличается от аналогов.
     
  9. Кася

    Кася Well-Known Member

    от власне! а враховуючи що він вітчизняний - мав би бути дешевшим.
     
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Не вижу связи между отечественным и дешёвым. Стереотип и только. Дешевле всего сейчас китайская [низкокачественная] продукция.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене ноут зроблений в Китаї і нічого так)...три роки без проблем).....хіба батарея здохла)
     
  12. Кася

    Кася Well-Known Member

    ну чекайте, що завозити з-за кордону, а що своє рідне.
    Ну от чому я маю платити на скажімо покетбук про 602 майже триста баксів? Так, він читає більше форматів, і в нього є слот на картку. Я купила на 120$ дешевший кіндл. Так, він читає менше форматів. В нього обмеження пам"яті в 3ГБ. В нього новіший екран. Але різниця в 120 доларів. Сума немала.
    Що покетбук, що кіндл виготовлені в Китаї. І, якщо я не помиляюся, в одного виконавця. То де вона, адекватна ціна?
     
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Вы купили ридер, который обладает меньшей функциональностью за меньшее количество денег, что в общем-то логично. В чём предмет спора?
    Удивляет лишь, что вы купили киндл, а не noname ридер c alibaba.com за 50 у.е. с доставкой. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aurora

    Aurora Member

    але ж їх наявність зовсім не говорить про їхню достатність,правда?)
    Тому і не можна сказати однозначно, що краще: коли і паперові книжки вносять свою лепту у вирубку дерев і рідери у забруднення навколишнього середовища. Питання з якою проблемою держава краще справляється.
     
  15. Кася

    Кася Well-Known Member

    переплачувати за ПЗ 120 баксів?
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона



    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    Почему переплачивать и что такое "ПЗ"? Заплатить за "читає більше форматів, і в нього є слот на картку" - это всё производитель оценил в 120 баксов.
     
  17. Кася

    Кася Well-Known Member

    програмне забезпечення
     
  18. deneb

    deneb Well-Known Member

    Завжди будуть люди, котрі будуть купляти речі на Південному ринку, а будуть і ті, що куплятимуть на Краківському, незважаючи на те, що речі ідентичні або відрізняють лише несуттєвими деталями хоча в ціні різняться значно.
     
  19. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Книжки і з макулатури роблять, і, по-моєму, з відходів деревообробних підприємств.Так що тепер то не є аж так.

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    А "ручками,ручками!" шукати цікавіше...
    Вдарили/облили чаєм/випустили з рук/сіла батарея/подіяло випромінювання чи сильний магніт(хіба шо тепер там всьо пластикове) - і всі сотні книг коту під хвіст.
    Воно таке тендітне...Лише в руках носити.
    Отут нема шо сказати.Дійсно.
    Тоді то вже не книжка.ІМХО, книжка має розвивати уяву.А відео подивишся - і починаєш не моделювати обличчя самостійно, придумувати, фантазувати, - а одягаєш на персонажів маски героїв фільмів.Зі мною таке було, вже пройшло.Я не дивлюся кіна.
    Є і досить контрастні.Залежить від ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Кася

    Кася Well-Known Member

    на жаль..на жаль http://www.chytomo.com/rozdil/fetysh/makulatura-neobkhidnist-chy-dyvatstvo.html (читати все, але наголос на останні абзаци)

    ну, якщо так думати, то нащо нам калькулятори, ліфти, посудомийки і т.д. якщо є руці?


    міцну обкладинку і все. ну і так, не ногами ж носити(вибачте, не стрималась))))


    кліпи? відколи це е-буки можуть програвати відео?
     
а де твій аватар? :)