Електронні книги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Кася, 15 лип 2008.

  1. Кася

    Кася Well-Known Member

    ну то що там? визначилась?
    а я от забрала вчора свій Кіндл, ну, враховуючи що це взагалі моя перша читалка, я дуже задоволена. Так, пацьканини з конвертацією в mobi, але ціна і якісь матеріалу + wi-fi не може не радувати.
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :crazy:Тєжко,направду..швидше за все Азбуку братиму.Кіндл нині тримала в руках і навіть трохи потицяла(співробітниці коханий подарував).Не моє однозначно.Згодна,що матеріал класний,оновлення сторінки і дизайн - супер.Але мені не до душі.
    От треба ще Азбуку помацяти..
     
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Хтось покетбук юзав? Гадаю, як брати читалку, то краще найбілшу. Все одно в подорожі читати не збираюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Софт фиговый, увы. pdf и txt как форматы - это epic fail, а не читалка. Да и поддержка только английского несколько разочаровывает.

    ---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:56 ----------

    Техдокументацию в pdf читать будете? На 9" говорят отлично видно.
    Для обычных же книг мне кажется 9" великовато, не вижу смысла в больших книжках, если не планируется читать pdf, так как она банально тяжелее будет 6", а руки не казённые.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О!Хоч хтось мене розуміє.Мене в кіндлі не влаштовує прив"язаність до амазонівського сайту,та й не радує,шо не підтримує купу форматів(в мене купа книжок в fb2,який кіндл не підтримує).
    Імхо,кіндл розрахований суто на англомовного читача.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ну правильно, я им пользовался и сам на себе попробовал. фб2 там можно читать, если скачать патч и поставить с ебук.орг читалку фб2. Только вся эта конструкция несколько глючит, а после года пользования покетбуком её не спасает даже экран нового поколения, который чуть контрастнее и белее и бесплатный 3ж интернет с помощью которого можно заняться мазохизмом и попробовать почитать свежие новости. :)))
    В плане софта мне нравится покетбук. Что-что, а читает оно всё, что вообще можно читать.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Salata

    Salata Well-Known Member

    У меня китаец (янка) Престижио. Цветная, небольшая, меньше 1000 грн. Без интернета и с фб2. Пока хватает, удобный формат, меню немного дурное, но я к китайскому минимализму в алгоритмах уже привыкла :) Почти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Нє, просто маю поганий зір і тому за останніх пару років виробився комплекс, шо як шрифт у книги дуже дрібний, то це погана книга, незалежно від змісту.
     
  9. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Это не то. Совсем не то. Они не в отражённом свете работают, на бумагу ни разу не похоже.


    Так на электронной книге размер шрифта можно менять. Вы в магазине попробуйте, глядишь и 9" не потребуются. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я как-бы не стремлюсь к чистоте эксперимента. Контрастность, освещенность, угол обзора меня устраивают. Как я поняла, электронная книга - не только та, что на электронной бумаге.

    Меня очень устраивает, что на ней можно кино посмотреть в дороге.

    Считаю, что каждый выбирает себе то, что ему нужно. Главное - определиться :)
     
  11. Кася

    Кася Well-Known Member

    а, ну так, тут хіба лише конвертувати. Що і роблю. Та й чого це він прив"язаний лише до амазону? Зовсім ні.
    тобто? воно пдф і тхт читає. Кирилицю читає. Меню з легкістю можна зробити локалізованим. Зараз в мене менюшка українською. Книжки виключно українською(а ні, брешу, одна російською)). Читає все без проблем.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Оно _только_ пдф и тхт читает. Кириллицу действительно читает, но увы поиск по тексту и ввод кириллицы сделан несколько через одно место. В меню поиск у меня вылезает менюшка find не реагирующая на alt+sym. Перевод и поддержка кириллицы, как вы знаете сделан не производителем, выход новой прошивки может закрыть эту лавочку с установкой launchpad-а. Пофиксил же Амазон возможность смотреть html странички сохранённые на книжке. Да, можно конвертировать книги с помощью calibre, но мне это не удобно. У меня, как и у многих, гигабайты книг в fb2. Конвертировать каждую? Мне не удобно.

    К сожалениюсчастью, киндл - не первый ридер, что я держу в руках, поэтому я привык к более удобному интерфейсу. Сейчас вот пересел обратно на РВ360.

    Интернет привязан. Перекодировка книжек/страничек через сайт Амазона так же делается за деньги на вашем счету. Это только так, навскидку. ;)
     
  13. Кася

    Кася Well-Known Member

    це ви звідки взяли? хм, як же ж то мені вдалося перекодувати на шару? амазон в кредит таких послуг не дає, як і взагалі в кредит.

    ---------- Додано в 09:18 ---------- Попередній допис був написаний в 09:15 ----------

    так, локалізація ставиться взламуючи стару. Не спорю, з кіндлом пацьканини трохи є. Але плюси - якість і ціна.
    Я в руках теж тримала покет360. Мене він не попер. Повільніший, екран сіріший і менший. Хоча то теж діло звички. Я от теж користуюся одним мобільним вже 3 роки і зміню його лише як зламається - бо сила звички.
     
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ключевая фраза - "через сайт Амазона".

    ---------- Додано в 10:28 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    Ну если вы вот эту инструкцию воспринимаете как "пацканыны трохи е" и результат вас устраивает, то я рад за вас. Но официально поддержки иных языков ввода, нежели английский в нём нет.

    Зато он умещается в кармане рубашки/пиджака, что мне важнее. Если уж быть точнее, то киндл сравнивать надо с пб301 как минимум, поскольку у рв360 экран 5", а не 6.

    Кстати, вы уже в курсе, что родная киндловая обложка приводит к глюкам киндла? :)))
     
  15. Кася

    Кася Well-Known Member

    ну от бачте. кожному своє. не будем тут холівари розводити)))


    у мене своя хендмейд;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    какие холивары? просто сравнивать надо хотя бы похожие ридеры ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    А я в знайомої побачила...І якось воно мені ся не сподобало...От я і думаю - років через 10-15 електронні книги витіснять справжні...і так сумно стало...Бо я вважаю паперові книжки ліпшими.Набагато.Якимись живими.Чую тепло рук тих людей, які їх раніше читали(це не лірика, я справді його відчуваю), враження від книг, запах паперу...А як книжка "свіжа", то то взагалі каааайф...Люблю запах нових і старих книжок.Електронні - просто механізм.Пустий.Більше нічого.В паперових книг є щось схоже на душу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    На душу зрубаних дерев... Душа безсмертна...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Aurora

    Aurora Member

    Також обожнюю справжні паперові книжки. Насолоду від їх прочитання не замінить жоден екран. Але як тільки думаю скільки дерев йде на паперову промисловість, то вважаю, що купити таку електронну книгу є вельми раціонально. Колись і книги не такі були - звикли, то і до електронних з часом пристосуємось, ба, навіть полюбимо)
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    угу... скоро і підручників в школах не стане.. і зошитів.. діти відівчаться писати! о_О
    у мене ще зі школи на середньому пальці правої руки такий мозолик лишився, від ручки... а скоро у дітей будуть пальці такими крючками - як на клаві коли друкуєш....
    і навряд чи можна буде побачити таку картину.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)