Екзорцизм

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Forpost, 9 тра 2009.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    Є різниця між криком в далечінь і криком у вухо, нє?

    Різниця така, що як би біля мене хтось так кричав, я б заїхав у кричало.
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Так не думаю.
    Диявол казав до Ісуса- "Якщо ти Син Божий..." Тобто він добре знав, що Ісус є сином Божим, знав це від самого народження Ісуса, інакше, чого б Його спокушав...
    А що вас спокушає в тому, що сказав демон?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Якщо би він добре знав він би не казав

    Логічно?

    В тому що демон обманщик, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    В неправді.
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    в якій не правді?
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    Цирк на дроті всі ті ваші екзорцисти. Нєгри за кусок хліба і огнєной води приходять покричати, от і вся премудрість.
     
  7. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    А був він душогубець від початку, і правди він не тримався, бо правди нема в ньому.
    (Євангеліє від Йоана 8:44)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я зрозумів... Ви і самі не знаєте в чому спокуса...

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    не спорю, що обманщик, але в тому випадку він сказав правду.
    Як ви думаєте, демони брехали, чи казали правду, коли бачили Ісуса і кричали, що Він Син Божий?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ви оце місце маєте на увазі:
    7. і закричав гучним голосом, кажучи: Що до мене Тобі, Ісусе, Сину Бога Всевишнього? Богом Тебе заклинаю, не муч Ти мене!
    (Від Марка 5:7)
    Тобто демон говорить: Боже, заклинаю Тебе Тобою. Ви так розумієте це місце?
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Так, це місце.
    Бачите, диявол сказав правду про те, що Ісус є Сином Бога Всевишнього.
    Також і тут демони називають Ісуса Сином Бога Всевишнього:


    Ще можу вам неавести місце як демон, через одну жінку говорив Павлові і тим хто з ним був, що вони є рабами Бога всевишнього:

    Також демон говорив правду.

    Так само і у випадку зі мною, демон говорив правду, бо так написано, що усі, хто прийняв Ісуса є дітьми Божими:


    Виявляється, демони не тільки брехати можуть...;)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доведіть, що від самого народження. Ви так легко видаєте аксіоми...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Це треба ще й доводити...?:)
     
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

    Це ж не траншею копати. Вам важко?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо ви так кажете, то не треба.:morning1:
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Правильно. Для чого даремно час витрачати, щоб доводити те, що Ясам сказав, не подумавши...?
     
  16. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Тільки ап. Павло не хотів її слухати... і, тим більше, не розповідав пізніше, наприклад, своїм учням про "правду" яку він почув від демонів.

    Ви ж не шкодуєте часу, щоб шукати у Святому Письмі цитати які б підтверджували правдивість демонів...
    тільки тому, що колись почули від них кілька приємних для Вашого вуха слів. І разом з тим зовсім не бачите спокуси в тих словах...

    Ви не зрозуміли... але, напевно, я вам цього пояснити не зможу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Найлегше сказати, "я вам не зможу пояснити", маючи на увазі при цьому, що я не здатний вас зрозуміти...
    Так і скажіть, що самі не знаєте...
    Спокуса би була для мене, якщо би я почув, щось таке, чого би не було в Писанні. А якщо це є в Писанні, то яка спокуса...?
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    Прошу: Ісус Христос зціляв людей здебільшого приватно, по одному, максимум декілька за раз. Ваші цілителі зціляють стадіонами. Це нормально? Таке є в Писанні? І не треба говорити що стадіонів тоді не було. Христос збирав навколо себе людей більше ніж на стадіон влізає. Він хоч раз всіх разом зціляв?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Чи правду говорчть демони?

    Якщо би демони завди говорили правду, вони б були не падшими ангелами. Якщо б демони говорили завжди неправду - це було б примітивно і можна б було твердо сказати: розумій все навпаки від того, що говорить демон і матимеш правду.

    Я думаю, демони говорять і правду і неправду. А якщо людині подати три-чотири правди, а пяту - неправду, то людина і останню сприйме за правду по аналогії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    Чому Господь заповідав говорити "так так, ні ні"? Для визначення правди. І якщо так запитувати демона точно скаже неправду. Але небезпечніше коли демон говорить реченнями, бо маскує у правду своє диявольске зерно брехні, і вона без проблем потрапляє в людину.
     
а де твій аватар? :)