Екзорцизм

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Forpost, 9 тра 2009.

  1. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Так... але не для того, щоб Левка "зловити" і не для суперечки.
    Просто самому собі дуже добре ставити такі прості запитання і давати на них чесні відповіді... і мені б хотілось, щоб п. Левко це зробив.

    Повернемось ще раз до Марка 5.

    6.Побачивши здалека Ісуса, він прибіг, уклонився йому
    7.і закричав великим голосом: "Що мені, та й Тобі, Ісусе, Сину Всевишнього Бога? Заклинаю тебе Богом: Не муч мене!"
    8.Бо Він сказав до нього: "Вийди, нечистий душе, з цього чоловіка!"
    (Євангеліє від Марка 5:6-8)


    Між словами "сказав" і "закричав великим голосом" є суттєва різниця...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Та можуть, якщо вони шарлатани, а вони ВСІ шарлатани.
    Я сподіваюся, ви не вірите в чорну магію, алхімію, астрологію?

    ---------- Додано в 01:20 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

    Хотєть нє врєдно...
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    О! Це уже інша справа.:good:
    Таке я розумію...
    Думаю ви погодитеся з тим, що вірити найперше потрібно тому, що написано в Божому Слові!
    В Слові Божому написано, що віруючим дана влада наступати на всяку силу ворожу і ніщо їм не зашкодить.
    Сказати можна і гучним голосом...
    Я особисто знаю людей, котрі виганяють духів, кричачи, як ви кажете і також знаю людей, котрі виганяють таким голосом, що ледве чути, але демони слухають як одних так і других і виходять. Тому, справа аж ніяк не в інтонації голосу, а в силі духа...:)
    Демони- це духовний світ і вони бачать духовні речі. Людина коли народжується згори вона стає світлом в духовному світі і демони це бачать, навіть коли людина нічого не говорить.
    Розкажу вам один випадок зі свого життя на цю тему, може уже і писав колись це на форумі... Я якось , ще коли був студентом йшов разом з кількома хлопцями зранку на пари з гуртожитку. Це був період в моєму житті, коли я тільки увірував в Ісуса, коли тільки почав жити з Богом. І от йдемо ми через парк і тут одна одержима жінка, котра часто гуляла в тому парку, побачила нас, почала бігати навколо нас і кричати, показуючи пальцем на мене- "він Божа дитина, він Божа дитина!" Ми знали, що вона несповна розуму і з переляку швидко побігли звідти. Я потім забув про цей випадок, аж через кілька років Бог мені нагадав про це. Я зрозумів, що демон , котрий був в тій жінці бачив те, що фізичними очима людям не видно...
     
  4. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Можна. Але це переважно одне слово чи речення...
    і в цьому випадку не написано, що Ісус сказав гучним голосом, а просто сказав.

    Погоджуюсь.
    То тим більше не потрібно, звертаючись до демона, довго і голосно кричати...
    В Писанні сказано, що деякі демони виганяються постом і молитвою.
    В молитві людина звертається до Бога про допомогу.
    Кожне ж слово нечистого - це спокуса, п. Левку. Тому з ним і не ведуться розлогі діалоги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Взагалі в Біблії це зазвичай дуже чітко прописано: гучно сказав чи тихо, чи з якоюсь специфічною інтонацією. Тому, радше за все, якщо нема епітету, то був звичайний собі голос.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Спокуса для кого? Я чесно не зрозумів. Поясніть, якщо можете, чому і для кого такі діалоги є спокусою?
    То до чого тоді було ваші доводи про те, що голос проповідника не такий як в Ісуса, якщо ви згідні з тим, що сила не в інтонації голосу, а в дусі?:)
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Та до того, що проповідник навіщось волає, хоча це зовсім НЕ ПОТРІБНО для виганяння. Що складного це зрозуміти?

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:55 ----------

    А що, перед тим у ваших дописах все було нечесно, що ви так наголошуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Оце і є спокуса. В кінцевому результаті ви повірили тому, кому не повинні в жодному разі вірити. Випадок із Євою вас нічому не навчив?
    А якби ця жінка вас обізвала різними поганими словами, ви б їй теж повірили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    Левко: "ти ж моя прєлєсть, моє золотце" ))) (дар зцілення).
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Що ви маєте на увазі?
     
  11. yasam

    yasam Well-Known Member

    Дар зцілення, який начебто є у Левка, яким він так гордиться, рекламує і т.д.
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як то кажуть - "Лікарю, зціли себе сам" ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

    Саме так. Як може лікар сифілітік лікувати хворого на сіфіліс. Так само як може гордий цілитель вигнати духа гордині.
     
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Олена була би не Олена, якби в черговий раз не перекрутила і не використала проти Левка:mocking:

    По-перше, я цей приклад навів до того, що демони бачать те, ким є людина, а не те, що вона говорить.
    По-друге, я тоді зовсім не повірив тому, що говорив мені демон через ту жінку, як ви пишете, а, навпаки, злякався і втік звідти, а потім на довгий час і забув про ту пригоду.
    По-третє, демон сказав правду. Сказав те, що бачив. Я в той час щойно увірував і прийняв Ісуса. А в Писанні написано, що кожен, хто приймає Ісуса і вірить у Ймення Його, стає Божою дитиною :
    Iван.1:12
    А всім, що Його(Ісуса) прийняли, їм владу дало
    дітьми Божими стати, тим, що вірять у
    Ймення Його

    Я тоді ще й сам добре не усвідомлював того, що сталося зі мною, тим більше не знав, що я став дитиною Божою в Ісусі. Але слава Богу, що є Його записане Слово, яким легко можна протистояти всяким диявольським спокусам! Так робив Ісус в пустелі, на кожен закид диявола Він говорив- НАПИСАНО!
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Жартів не розумієте? :mocking:
     
  17. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Для того, хто слухає.
    Ви самі ж відповіли: "що сила не в інтонації голосу, а в дусі".
    Там де є справжня присутність і сила Духу, рідко є потреба вживати силу голосу.

    Я впевнена у силі Слова Божого.
    Але те, що людина думає, що завжди легко може протистояти всяким диявольським спокусам, також може бути спокусою.
    Прикоськає лукавий вашу чуйність, потішить гординю... і тоді йому насправді легко буде справитись з вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як не потрібно?

    А визнання? А слава? А чергові оплески цікавої публіки?

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    а він не бореться з шоуменом...
     
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    А то нічого, що лише Бог бачить серце (читай душу) людини.

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    Точно, якщо взяти до уваги що він обманщик.

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

    А чому Він так говорив? Можливо тому, що сатана бачив перед собою людину, а не Бога, і спокушав Христа для того щоб переконатися що він людина, а не БОГ. Для чого ж це було потрібно Спасителю питання виникає. А для того щоб здійснити спасіння, впасти в обійми смерті і перемогти її. То як же сатана не зміг розгледіти в Христі Бога, а демон зміг розгледіти у вас дитя Боже?
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Але часом приходиться і вживати гучний голос:
    Iван.11:43
    І, промовивши це, Він(Ісус) скричав
    гучним голосом
    : Лазарю, вийди сюди!
    :)
    Якщо сила в дусі, а не в інтонації голосу то яка вам різниця яким голосом, проповідник виганяв демонів? Головне, що вони корилися йому в Ісусове Ім"я.
    В чому спокуса?
     
а де твій аватар? :)