Екуменізм релігія антихриста

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Nagorny, 8 лют 2019.

1. Nagorny

Nagorny Well-Known Member

Ідея екуменізму ніяк не може йти від Господа - Ісуса Христа, бо цей світ належить дияволу тому і Христос був розп’ятий.

«Знову бере Його диявол на дуже високу гору і показує Йому всі царства світу і славу їхню, та й говорить Йому: це все Тобі дам, якщо, впавши, поклонишся мені. Тоді Ісус говорить йому: відійди від Мене, сатано, бо написано: Господу Богу твоєму поклоняйся і Йому Єдиному служи.». (Матфія 4/8-10).

За 2000 років світ не змінився в кращу сторону, од-же він перебуває далі під владою диявола, тому кого хочуть об’єднати екуменісти? Чи не для того, щоб приклонити всіх дияволу?

Господь діяв на нас відкрито, про це свідчить Святе Письмо, вчення викладене в Євангелії. Диявол не може відрито вести боротьбу з християнами, тому він вдається до хитрощів і маніпуляцій. Коли йдеться мова про екуменізм то це стосується не тільки християн але-й язичників які поклоняються дияволу, і іудеїв які відкрито не тільки не признають Христа але-й глузують з Нього.

Сатанинські наміри відкриваються нам в Святому Письмі: «Зійду на небо, вище за зірки Божі піднесу престіл мій і сяду на горі у зібранні богів, на краю півночі; зійду на висоти хмарні, буду подібний до Всевишнього». (Ісая 14/12-14).

• Смішно Смішно x 1
  2. Nagorny

Глобалізація – це контроль над всіма людьми.

Щоб отримати цей контроль треба об’єднати всі релігії, і підкорити одному царю, який буде антихрист.

Так свідчать нам православні святі, які попереджали людей, щоб не губили свої душі, бо наступають часи які пророкував Іоанн Богослов.

Одним з інструментів глобалізації є екуменізм, яке таємне суспільство, яке хоче висунути свого царя, вважає це найголовнішим завданням. Тому, що саме віруючи в Бога можуть створити їм супротив. І тому їм найголовніше зробити з віруючих армію - противників Бога, які поклонились би антихристу.

View: https://www.youtube.com/watch?v=JBFtp7kdryw

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

Мих Дуже важлива персона

А чому ви не молитесь, пане "православний" ?

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, і всього видимого і невидимого.

І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця рожденного перед усіма віками - світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком.

І був розп'ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця.

І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця [і Сина] ізходить, що з Отцем і Сином рівнопокланяємий, рівнославимий, що говорив через пророків.

В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву.

Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів.

Очікую воскресення мертвих і життя будочого віку. Амінь.

4. Nagorny

Ця молитва для християн, а не для дітей антихриста.
    Тому ви не належите до християнства, бо просовуєте інтереси антихриста а не Христа.
    Покажіть які ваші діла і я скажу хто ви.
    Тому діла католиків самі свідчать, хто вони і якого духу.

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

а свої, тобто ваші діла показати слабО?

6. Мих

Мих Дуже важлива персона

а ви проти обєднання в єдину святу апостольську церкву, то ви хто?

7. Nagorny

8. Nagorny

Ми не від світу цього.
    А ви від світу цього, тому нас нічого не може обєднювати.

• Смішно Смішно x 1
  9. Good man

Good man Обычный человек

Неправильно написано. Правильно писать - э, коммунизм.

10. Мих

Мих Дуже важлива персона

це точно.
    :))):))):)))

11. Nagorny

«Якби ви були від світу, то світ любив би своє; а оскільки ви не від світу, але Я обрав вас від світу, тому ненавидить вас світ. (Іоанна 15/18-20).

«Ісус відповів: Царство Моє не від світу цього».
    (Від Іоанна 18/36).

12. Nagorny

13. Nagorny

14. Nagorny

15. Nagorny

16. Nagorny

17. Nagorny

Хочу дати ще одне відео.
    Прошу вибачити, що там говориться про Україну, я не згідний.
    Але там є цікавий матеріал про банкірів, що варто послухати.

View: https://youtu.be/FUFDhVpnOJs?t=147

18. Nagorny

Банкірами управляють масони, тому банкіри тільки виконавці.
    Що чекає людство в недалекий час, ми можемо взнати з іншого відео.
    Тепер нам робиться ясно, про що попереджав Бог в Одкровенні Іоанна Богослова.
    І, що значить спасіння, і значення Ісуса Христа як Спасителя.

View: https://www.youtube.com/watch?v=fIVafEMNnmo

Останнє редагування: 31 бер 2019
  19. Nagorny

20. Nagorny

Старці про той час, коли в Православну Церкву ходити буде не можна

а де твій аватар? :)