Ексрес: Андрiй Слюсарчук - зовсiм не та людина, за яку себе видає

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 6 жов 2011.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Сенсаційне викриття псевдопрофесора Пі

    06.10.2011 16:00

    Видатний український нейрохiрург, професор, доктор медичних наук, людина з видатними можливостями пам'ятi, генiй, якому нема рiвних. Усе це загальновiдомi титули та визначення людини на прiзвище Слюсарчук Ми встановили: Андрiй Слюсарчук -- зовсiм не та людина, за яку себе видає. "...Я в пастцi!...Єдине, що вiдчуваю, це тваринний страх... Я сподiвався, що в мене є майбутнє. Зараз я зрозумiв, що це вже все!" Як ви думаєте, хто мiг кричати менi в обличчя цi слова? Якась маленька людина, загнана життям у глухий кут? Я вас розчарую.

    http://expres.ua/main/2011/10/06/51409


    якісь не однозначні думки ... от шо на думку приходить, коли на 1+1 був такий серіал ... "Імітатор" , про дядька який фахівця з будь-якої професії міг імітувати ...

    з іншого боку ... такий сюжет - просто чудовий для кіна ..... буде така собі українська версія Catch Me If You Can 2002
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Штукатур-плиточник кажете? А хтось оперувався в нього?
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Теж читав цю статтю... А де він засвітився, що про нього стаття на цілий розворот газети. З 1-ї по 3-тю сторінку...
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ну по ТБ його почали ще за Ющенка показувати , в новинах фігурував як людина з феноменальною пам'яттю. Потім від Ющенка щось там отримав, і наче від Яника - хоча про друге не читав. Останній рік мав авторську програму на радіо Ера , запрошував гостей ... до речі , його гостями були й інші лікарі, професори ... принаймні один точно з львівської політехніки був.

    З останніх появ на ТБ , то наче потрапив в Укр книгу гінесів + обіграв комп'ютер в шахи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    моя коліжанка - він їй вирізав врослий у палець ніготь :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А палець з голови ріс?
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я раз бачив якесь шоу де він вводив людей в стан гіпнозу і робив з ними всякі екстремальні штуки. Ну типу там шевською голкою руку наскрізь протикав, або дає чуваку тримати стакан, кладе в нього кип"ятильник і вмикає в розетку.
    Чувак тримає тримає, вода собі кипить, тоді пан прохвесор каже покажіть руку, чувак показує, а там на цілу долоню такий офігенний яскраво червоний опік. І прохвесор каже, от бачите - вас нічо не болить :) Ну але якщо так подумати, то яка різниця, болить чи не болить, якщо з долоні завтра шкіра злізе і заживати воно буде місяцями :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Від стакана, чи що?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    від стакана в якому протягом цілої хвилини кипіла вода
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    То тепер уявіть собі в якій ми живемо ДЕРЖАВі,коли найвищі особи і професори..., визнали його таким "генієм" і непоцікавилися його особою глибше і знаннями ,які він показував, а зразу ж нагороди і т.п., а якби наші "ЕКСПРЕСОВЦІ" також не зацікавилися... жах...о_О за майбутнє НАШОЇ ДЕРЖАВИ і дітей... Хоча це непоодинокий випадок, скільки в нас псевдо"видатних" людей із фіктивними документами... , а ті що вчилися "за гроші",потім тільки хвастаються скільки в них вищих освіт (хоча ні в одній не мають тями).:dntknw:
    Я до речі також бачили його один виступ і була дуже здивована, якесь безглуздя...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Прочитала статтю..Якщо він дійсно був таким відсталим, як кажуть викладачі, то як йому вдалось так всіх обвести, всю громадськість?!!
    я в шоці
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я перший раз чую про цього чувака. Але на Вікіпедії про нього стільки всього, що саме перечитування статті вводить в ступор - як можна одночасно бути професором нейрохірургії і професором інформаційних систем і мереж в двох різних інститутах?

    http://ru.wikipedia.org/wiki/Слюсарчук,_Андрей_Тихонович
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Кілька років він жив у нас в гуртожитку (від політеху), то про нього різні чутки ходили - навіть такі, що в себе в кімнаті він оперував. А що там в нього насправді відбувалося - не знав ніхто.

    причому тут з голови? На початку, коли поселився в гуртожитку, то намагався всіх студентів безкоштовно лікувати
    А із його фокусів, то пригадую тільки як пропонував комусь заховати певний предмет в будь-якій кімнаті, подумки показувати дорогу і він, ніби читаючи думки, цей предмет знаходив. Спочатку всі вірили і захоплювались, а потім якось перестали навіть увагу звертати
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну я все намагаюся розібратися чи може людина без освіти проводити нейрохірургічні операції. То ж не зуба вирвати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. sigoris

    sigoris Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Member

    Мож він і не професор, але геній - це точно. Стільки людей намахатувати і бути безкарним. Якби журналісти експресу не вирішили про нього статтю написати, скільки б це продовжувалося?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. sunday

    sunday домоГаздиня ;)

    от людиська))))
    сказали на біле,що то чорне - і всі повірили...може ця стаття заказуха?
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я вам як журналіст з досвідом скажу: жодна газета не надрукувала заказухи з такими звинуваченнями. Хіба одноденний бойовтий листок під вибори. Очевидно, що Експрес таким не є.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Про цього мудака який бавився у лікаря писали і раніше. На 1+1 не вистачило мізків щоб це побачити чи то пак бажання.
    http://chess-news.ru/node/2354
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sunday

    sunday домоГаздиня ;)

    не буду заперечувати)))
    але як він чудотворно зцілився від ДЦП? як такий "недалекий" дурникуватий хлопчик стільки часу дурив народ,і ніхто ( окрім 1+1,який "чомусь" передумав) та героя-"Експресу" цього не зауважив)))???
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)