Експеремент з майонезом

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем tenkovir, 23 тра 2011.

  1. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Давно хотів зробити експеремент з магазинним майонезом, нарешті потепліло, тому є ідеальні умови для його проведення. Я купив 4 упаковки магазинного майонезу, різних виробників, поставив їх на підвіконня на кухні, де вони проведуть 100 чудових днів. В сонячну пору, після обіду, сонце на них буде лагідно світити, температура підніматиметься до 40 градусів тепла.
    Більш детально про експеремент тут http:// rivok.net/?p=513 (я спеціально зробив пробіл, щоб модератори не забаналили пост, тому пробіл слід прибрати).
    Через 100 днів, а саме, десь в перших числах вересня я відкрию пакети і перевірю, що з цим майонезом, але підказує мені логіка, що нічкого поганого з ним не станеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму


    А яка мета експерименту?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А не боїтесь,що пакети вибухнуть?:))
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    1. Мета эксперементу лишній раз довести собі, що не споживання магазинного майонезу - це правельний вибор, а також показати тим, хто не знає що це таке, що не варто його використовувати в їжу.
    2. Не думаю що він вибухне, більше ніж переконаний, що нічого поганого з ним не станеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Гадаєте.якщо проведете експеремент то люди не будуть вживати магазинний? Дуууже сумніваюсь.Всі добре знають,що це хімія і все рівно купують.А хто не хоче хімії,той робить домашній.
    Ваші досліди ні до чого не приведуть.ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Звісно, більшість як купувала, так і купує, що саме цікаве, й надалі будуть купувати, але що мені до більшості, це їхнє рішення, їхні справи. Я не купую )) але однозначно якийсь малий відсоток з числа тих, хто побачить, зробить висновок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та я вже давно зробила висновок, а що з нього, не змінилось нічого (на домашній нема часу, нема продуктів, нема бажання, тощо) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    експеремент
    правельний
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А через 100 додати в кожен пакет по ложці напалму...ух... І за таким рецептом продавати в росію...
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. syavych

    syavych копач

    Спеціально шукали найбільш консерванто-генно-модифіковані? :) Де в експерименті Олком, чи хоча б Щедро на крайній випадок? Чи в Рівному таких немає?
     
  11. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Зайшов в перший магазин і купив що було, до речі, Щедро сьогодні куплю і добавлю до загальної кількості, дійсно, слуше зауваження
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. syavych

    syavych копач

    Ще б Олком пошукали - мені й самому цікаво що з того вийшло б. Сам перевірити не можу - довше одного дня в мене майонез не вистоїть :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. silvia

    silvia New Member

    я вже давно сама готую майонез, не займає аж так багато часу ( 5-10 хв) і завжди можна зробити свіженький
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Оголосіть весь список фірм-виробників.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Розказую чоловікові про цю тему і про цей коментар зокрема, а він каже "я б швидше боявся, що майонез втече" :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чого тільки майонез? Ви все виставте на 100 днів на підвіконня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ковбасу???о_О
     
  18. Andr

    Andr Well-Known Member

    Екскремент з майонезом - 100 днів на посаді підвіконнику :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    От що подумала.. А як будете знати чи щось станеться? Не буде з чим порівняти. Треба такі самі пакети покласти в холодильник і потім разом відкрити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    і я сама готую майонез......хоч ми його дуууже рідко їмо.....а щодо експерименту всерівно суті не вловлюю,він у вас за цей час однозначно збродить,надується пакет....краще квіти поставте....:)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)