Економічна криза

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем av355, 12 сер 2008.

  1. lapidy

    lapidy миється в бані

    НБУ отменил мораторий на досрочную выдачу депозитов

    Национальный банк Украины отменил нормы своего постановления, которые устанавливали мораторий на досрочную выдачу депозитов. Как сообщили РБК-Украина в казначействе одного из коммерческих банков, об этом идет речь в постановлении НБУ №282 от 12 мая 2009 г.

    Нацбанк отменил п. 2 постановления №413, в котором отмечалось, что банки должны принимать все необходимые меры для обеспечения позитивной динамики роста депозитов с целью недопущения досрочного возвращения средств, размещенных вкладчиками.


    http://www.rbc.ua/rus/top/2009/05/18/544515.shtml

    То шо, це значить шо можна йти забирати депозит ?
     
  2. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Коли вже нарешті та криза закінчиться? Ніхто не чув?
    З Нового року? За місяць? За тиждень?
    Ну, принаймі бачу по своїх знайомих, які втратили роботу внаслідок кризи, що вони помалу починають знаходити нові (в т.ч. і у будівельних спеціальностях) ... потроху життя нормалізовується, хоча з банками і далі "напряжно" (кредитів не дають, депозити не віддають :-()
     
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    кажуть восени долар буде рости .... от криза і знову почнеться, затихла собі на літо.....треба ж депутам відпочити, от і доляр не зростає......
     
  4. malyj

    malyj Member

    и не говорите :) - так уже от этой риторики "кризисной" подутомились все...люди не столько, имхо, страдауют от денежных проблем, сколько от общего эмоционального фона, в котором постоянно крутится "кризис" "кризис" "кризис" "кризис".... у многих в головах один "кризис" - надо уже попускаться, мне кажется с этим "кризисом". И только тогда, мне кажется, начнется все стабилизироваться...

    А что, касается банков, то говорят, что некоторые отдают таки депозиты и рассчетные операции проводят нормально.. не все в кризис банки действительно сильно потерпели - некоторые работали нормально. я со своего депсчета в Укрсибе спокойно снял депозит вначале весны, правда нужно было заранее предупреждать о своем намерении управление отделения. сейчас после снятия маратория думаю может перевложить... пока в банковской ячейке кэш храню. дома зареся вообще держать наличку.
     
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    та вдома однозначно не вихід!

    А, взагалі та криза, більше "в головах", от, наприклад, деякі роботодавці "спекулюють" тою кризою, щоб людям менше заплатити, у відпустку не пустити чи т.п... хоч у них нічого не змінилося...
     
  6. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    А. ВОРОБЬЕВ: Так, вопрос от Александра Ермилина: «Возможна ли модернизация экономики России, когда вся промышленность принадлежит монополистам от государства и своим людям, друзьям государства?» Вот такой риторический вопрос, как мне кажется.

    М. ХАЗИН: Ну на самом деле нет. Дело в том, что слово «модернизация», оно очень важное, потому что модернизация – это создание, как бы это сказать, обновление, но на старой базе. Вот не принципиально новое, а именно модернизация старого.

    А. ВОРОБЬЕВ: Не кардинальное, да.

    М. ХАЗИН: Да, совершенно верно. Так вот, модернизация после 91-го года была невозможна по очень простой причине – потому что экономика мировая в своем развитии достигла уровня, при котором двух технологических центров, СССР и США, она уже пережить не могла.
    Требовалось для того, чтобы развивать новые технологии, расширение рынков. И должен был победить либо СССР, либо США. В 70-е годы мог победить СССР, но тогдашнее руководство нашей страны, в общем, отказалось форсировать выигрыш. Это был, как бы это сказать… они же могли предсказать Горбачева, тем более Ельцина с его Беловежскими соглашениями, Горбачева с распадом социалистического блока. И по этой причине они хотели сохранить статус-кво.
    У них были под это дело соображения, но фактически они понимали, что распад одного из двух мировых центров неминуемо приведет к нынешней ситуации, при которой контроль над ситуацией в мире будет утерян. Вот то, что сегодня происходит в мире, однозначно это показывает – у Соединенных Штатов ресурсов на это нет. И они хотели сохранить любой ценой статус-кво. Не получилось, потому что, еще раз повторяю, объективные законы развития экономики требовали расширения рынков. И по этой причине, поскольку СССР отказался победить, победили США. Они развалили СССР, получили наши рынки. На этом 90-е годы дико поднялись, вот все чудо и расцвет Клинтона – это на самом деле разграбление…

    [​IMG]

    Вся стенограма интервью Хазина на "Эхо Москвы" тута
    http://www.echo.msk.ru/programs/creditworthiness/591455-echo/
     
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    Нещодавно пролітав законопроект, в якому писалось наступне: "Закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи визначається рішенням Верховної Ради України за поданням Кабінету Міністрів України."
     
  8. sselev

    sselev Well-Known Member

    Гра з курсами нагадує сценарій 2008 року. Значні виплати по зовнішніх боргах припадають на серпень. В кінці серпня 2008 долар почав рости.
     
  9. Ronin

    Ronin Active Member

    Є підозра що непотрібно буде чекати осені і зростання баксу почнеться вже влітку... Ось і емісія 3,8 млрд гривень для розрахунку з ГШазпромом вже днями відбулась. Здається - це не остання емісія
     
  10. sselev

    sselev Well-Known Member

    Існує меморандум з МВФ, відповідно до якого емісія гривень чітко обмежена.
     
  11. sselev

    sselev Well-Known Member

    Цікаво, які це галузі криза не зачепила???
     
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В США за прогнозами, близько кінця 2010 року. Не знаю як в Україні. Швидше всього десь тоді теж.
     
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Після вкидування надрукованих папірців на трильйони доларів на осінь зиму і 2010 рік треба чекати інфляції в Штатах а не покращання-все виглядає на те що керівництво США вирішило спалити інфляцією борги в сотні трильонів які накопились і найгірше ще попереду.
     
  14. sselev

    sselev Well-Known Member

    http://www.brillig.com/debt_clock/
    Не сотні. Наразі "тільки" 11 трлн.
     
  15. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Додай все що люди по поганих іпотеках і на кредитних картках мають плюс всі облігації які закордоном тримають і буде 100 трильйонів
     
  16. illia

    illia Well-Known Member

    нмд, дуже сер"йозна проблема людей - це вирішення проблем, які вони вирішити не можуть і вирішувати які їм зовсім непотрібно. не тратьте енергію на ті трильйони, воно того не варто.
    =оффтоп =
    взагалі, нмд, в ідеалі, людині не потрібно знати навіть хто президент в країні. максимум ознайомитись з програмою кандидатів перед виборами. а щоденне слідкування за подіями в уряді - це.. ну як розвага. (вийняток ті хто за це гроші отримує, ну політологи типу). народ це не повинно цікавити. і якщо ми кожен вечір дивимось новини і знаємо всі розклади між юлькою і... цибулькою, то це не робить нас "свідомим громадянами" чи ше якось. визнаймо факт, ми всі підпадаємо під дію маятників, які качають з нас енергію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Їх небагато, але вони є. От фармацевти, наприклад, гарно піднялися на цій кризі :)
     
  18. sselev

    sselev Well-Known Member

    Ну так, я чув що в ціну заклали ризик курсових коливань. Але цікаво, що будуть робити фармацевти якщо в людей фізично не буде грошей?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та яке....
    там накрутка 200...500% які там коливання... не смішіть.
    просто продавання ліків - то після наркотиків... файні прибутки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Властиво коли середній клас страждає я тільки виграю...
    І середній клас ніколи не мав співчуття до мене...
    Дістаю кайф нині...
    Жаль що скоро скінчиться, кайф тобто.
    Але для мене міщуки-"їнтеліґенти" бідні чи багаті мають нуль значення. Коли бідні, принаймі їхні наґлі міщуцькі пихи трохи стають менш зарозуміліші і пихаті. Як колись писав незабутьний Мольє - три стовпа буржузії - лікарі, попи і торгівці. Мені так далеко десь їхнє благополуччя...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)