Економічна криза

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем av355, 12 сер 2008.

  1. mavka

    mavka Well-Known Member

    як може все бути зав"язано на Обамі, він же озвучує те рішення, яке прийняла його команда. персонально він несе відповідальність за тих, кого він з собою взяв, кого призначив на пост. а щодо банків - вони далі банкрутують пачками, навіть звичайний хатмейл щодня подає статистику.
    коли він виступав в Конгресі, то пояснив, що рятувати банки треба якнайскоріше, бо інакше рухне вся система.

    простою людською мовою пояснюючи, жадні до наживи банки давали позички будь-кому, узабезпечнювали ті позички страховими полісами. тому власне першими полетіли страхові компанії, потім аж малі банки, а великі знову викрутились й нажились - отримавжи від держави мільярдну допомогу.
    систему ніби підтримали, бо я не уявляю, що б було, коли б вона насправді обвалилася. але

    "............. - Чтобы началось общее экономическое оздоровление, американская система должна рухнуть сама. Потому что противопоставить ей сейчас нечего - никакой другой глобальной экономки, кроме американской, в мире нет.

    Мы не сумели и не успели создать работоспособный внутренний рынок. Наши финансовые власти, к сожалению, не умеют даже то, что могут американцы - поддерживать реальный сектор экономики вливанием денег. Банковскую систему поддержали, а реальный сектор не получается. Сейчас задача для власти - хотя бы сохранить работоспособную, устойчивую экономическую систему к тому моменту, когда будет понятно, что можно выходить из кризиса. Это тактика. Со стратегией непонятно. В оправдание нам можно сказать, что технологичной стратегии, новой модели нет ни у кого в мире. ..... "

    цікава стаття :http://http://ural.kp.ru/daily/24251.3/448540/

    от коли викинуть коника й справді створять якийсь "американо" - оце буде фокус.:scratch_one-s_head:
     
  2. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Яка різниця?Як в одному так і в другому не довіряю,і напевне вже не повірю.Я вірю собі і своїй сім"ї і більше нікому.Мене стільки раз в житті надували,що напевне більше нікому не повірю,тим більше банкам.Я ні за чим не шкодував з минулого, як за добропорядністю відносин між простими людьми. Це вже напевне ніколи не вернеться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Мавко, я добре розумію, що Ви маєте на увазі говорячи про план заходів, які оголошує Ваш новий президент :)
    Просто оце
    враховуючи оце
    вже немає великого значення. ;)
     
  4. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Скажу з сумом:"Не треба було їх туди класти,невже не навчило з ощадбанком.Мене навчило на все життя.Я слава богу перед лохотроном,зняв всі рублі і купив меблі,так що не журився ні тоді ні тепер.


    Всіх форумлянок вітаю з Жіночим днем.Здоров"я і краси,щастя і ніжності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    замість сумного докору прочитайте, що раніше Stepan_Bandera написав, що він отримував через банк зарплатню
    так надували Вас банки чи ні ?
    та й взагалі у Вас цікава логіка, якщо обпектись гарячою їжею, то все життя принципово споживати холодну ? чи може наступного потрібно краще оцінювати температуру ? або як говориться у відомій приказці подути і на холодне ...
    Причому тут довіра, довіра -це якби Ви прийшли дали особисто якомусь банкіру гроші і домовились, що через рік він їх поверне з %, але як правило з банками існують письмові договірні відносини, як і повинно бути там де йдеться про гроші, інколи навіть у дружніх чи родинних стосунках.
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Даруйте якщо прогавила десь на форумі цю інфо. Але для тих, кому залежить по кредитам в іноземній валюті:
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Так, але тільки на погашення відсотків, і за умови, що матиме заявок на 1 млн., ми уточняли в свому банку (фолькс)-обіцяли прийняти участь наступного тижня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Зарплатню через банк і я отримую,бо такі правила гри,не я їх вибираю,нас на роботі усіх заставили щоб ми написали заяви і нас обслуговують через банк.Але одне діло одна чи дві зарплати.а друге діло,коли у банк кладеш якісь заощадження.Це вже питання довіри або жадності.Безкоштовний сир -тільки в мишоловці.Вірити що у нашій совдепівській державі тобі чесно повернуть твої гроші-може дуже недальновидна людина.Ви подивіться, хто директори тих банків.Це ті ж партійні чи комсомольські секретарі.Вони привикли добре жити і не працювати.Давати їм на це свої кровні небуду.
    Давайте поставимо завдання інакше.Чи дули б Ви на їжу,якби побачили,ЩО вона вся отруйна.Ви напевно б тоді думали про здоров"я.
    Тепер про те чи надували мене банки.Мене особисто надули тільки ненабагато.Надули через страховки дітей,до 18 років,бо декілька років з мене утримували з зарплати.Але моїх знайомих надули капітально.Тільки що по 5 каналу сказали про ще 5 банків не зможуть гарантувати людям повернення депозитів.


    Ну і яка ціна тим папірцям?Нацбанк дав гроші банкам а вони їх спихнули "своїм " людям а далі "трава не рости".Основну массу дали Надра банку а сьогодні про Надра заявили що він неможе гарантувати повернення депозитів.Чого директору не затиснуть я...я в тиски не підпалять хату і не дадуть йому в руки пилу по металу.Тоді б найшов гроші.А так гроші з Європи давно в Швейцарських банках, і Фірташ на Гаваях їх прекрасно споживає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Украинская Депозитная Биржа
    http://deposit.tender.ua/

    Біржа депозитів
    http://tsn.ua/bin/video.php?media_i...age=&subtype=tsnnews&article_id=&subtype_id=4


    Нам теж це пропонували, в Надрах. Правда ми не мали такої суми в кеші.
    Я гадав випадки поодинокі, а ні ... вже на конвеєр поставили.

    От як влада не допомагає народу, народ сам собі допомагає ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Пояснiть, плiз, до чого тут українськi банки.

    О боже, знов... Це про статус тимчасового учасника? I, звiсно, не розповiли, що не гарантуються лише вклади, що зробленi пiсля введення ТА i переведення цих 5 банкiв до статусу тимчасових учасникiв.


    ЗI: дуже, дуже хочеться побачити з десяток-другий журнашлюшок на гiлляцi.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Вони всі одинакові.Не вірю і все,і напевне вже ніколи не повірю.Неправий?Можливо,але все одно не вірю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    це не допомога :), а нажива на біді (бо комусь дійсно дуже горять гроші через часто трагічні обставини), там дисконт до 30% доходить + біржі кожна сторона ще платить .....
    допомога - це оця новостворена бартерна біржа, актуально коли нема як поповнити обігові кошти
    не зовсім так .... гляньте на сторінці Нацбанку свіжі публікації в розділі прес-релізи:
    - валюта продається як на % так і на основну суму
    - мінімальна сума заявки для банку вже 50 тис.дол.
    заслуговують на звання "четвертої влади", в тому значенні що говорять так само брехливо-дезоріїнтаційно та непрофесійно як інші три гілки влади
    "все мужики казли" (с) :))
     
  13. Locke

    Locke невиправний реаліст

    До сьогоднішнього ранку ще довіряв Приватбанку, там у мене проблем не було - приходив до банкомату і знімав без проблем скільки треба. Вчора, накінець то, перерахували зарплату за січень, сьогодні обійшов в свому районі кілька банкоматів Приватбанку - ніде нема грошей. А в філії банку великі черги. В касі сказали,що невідомо чи завезуть найближчим часом в банкомати готівку, бо на носі три вихідних. Цікаво, що це? Проста прикрість, збіг обставин, чи може Приватбанк теж вже скурвився.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Накінець до одного з перелічених банкоматів привезли грошики. Черга зібралася м'яко кажучи чималенька. Стояв в черзі близько години. Спочатку під дощем, а потім під мокрим снігом. Вихідні, грошей треба, бо "кушать хочецца" та й піти кудись на культурну програму теж треба, та й не завадило б привітати дружин і матерів зі святом. Ой, ви б почули, як та черга висловлювалася про нашу дійсність і нашу банківську систему систему зокрема. Я таких "словосполучень" досі ще не чув. Якби там хтось появився з тих, хто любить так дуже захищати наші банки, - боюся, що йому б зробили під очима макіяж.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Вже й відстріл почали.Тільки що повідомили,що в Кіровограді пострілом в голову вбили 31 річного директора банку.Сумно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=d0QdLkgvJwM

    http://www.trendsresearch.com
    Ужаса на Америку нагоняет некто Геральд Селенте (Gerald Celente). Он предрекает, что уже в 2012 году страну охватит депрессия, несравненно более глубокая, чем та - "Великая" 1929 года.

    Толпы безработных, бездомных, разорившихся и неимущих устроят массовые митинги протеста. Начнутся голодные бунты. Грянет революция. И в итоге США потеряют статус великой державы.
    - Я не предсказываю только людоедства, - заявил американский Нострадамус в одном из последних своих телеинтервью. - Но обещаю, что лучшим подарком на Рождество станет какая-нибудь еда.

    Можно подумать, что Геральд полоумный. Или просто маньяк. Но вот как о нем отзываются ведущие средства массовой информации США.

    CNN: "Когда мы хотим узнать о главных тенденциях, то обращаемся к Геральду Селенте".

    CNBC: " Нет лучшего прогнозиста, чем Геральд Селенте. Этот человек знает, о чем говорит".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    от скажіть мені, яке відношення криза має до солі? обійшла вже кілька супермаркетів. але нашої звичайної солі не має.... чи то спеціально таке роблять?:dntknw:
     
  18. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Хтось комусь сказав шо сіль має зникнути з прилавків у зв"язку з кризою, от і почалося масова купівля. От так минулого року з цукром було, пам"ятаєте!?
    Дивилась про то сюжет в якихось новинах, кажуть, шо солі хватить ше на огого років!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    згідна, але з продажу сіль то зникла ......
     
  20. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Напевно через те, що її масово скуповують...:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)