Эксперимент

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем Masini, 27 жов 2010.

  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А може зіграємо так на гродненському форумі? Створимо окрему гілку, там і писати можна буде тоді українською...
     
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Можно, без проблем :)
     
  3. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Вопрос:Почему сразу на Гродненском?Есть куча форумов других городов...:)
     
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Нафига лазить непонятно куда, падать непонятно кому в колени, если на моем форуме все готово?
     
  5. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Почему сразу непонятно куда?
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    А что ты предлагаешь, я не могу понять?
     
  7. hunter

    hunter мандрівник

    новодь приклади))) ато всі подумають що ти маф :crazy:
     
  8. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Да я впринципе согласен с Еребусом,что можно попробовать на других форумах...если на Гродненском можно - тогда все ок:)
    новодь??:crazy:
     
  9. hisp

    hisp Well-Known Member

    Я не против, тем более что меня скоро возведут тут в ранг Риксии и буду вешать при первом удобном. Вон, уже яйцами стал :)))

    Щодо мови, то Хiсп може раптово забалакати украънською, хоча робити третю розкладку.. це не добре.
    Зможете вираховувати мене по гидкому акценту :)

    Или просто пропущу партию, но я всегда так хотел побыть маленькой неграмотной деовчкой :sad:
    В чем проблема с акками? Создать десяток сложно? Или то, что модеры будут видеть айпишник пациентов?


    Кстати, у меня тоже есть идея, эксперимент, так сказать.
    Можно сделать специальную платформу для мафии на форумободобном основании.
    То есть обсуждения как и здесь будут проходить, но со встроенными возможностями для проведения - типа таблички для ведущего, автоматический подсчет голосов, те же анонимные акки.
    Но на это нужно будет много времени и, главное, желания :)
    Будет ли такое нужно-интересно в принципе?

    *надеюсь, хоть что-то из написанного будет понятно..)
     
  10. Masini

    Masini Well-Known Member

    Мартини говорил, что как только создается новый профиль с айпишника, на котором уже профиль есть, то всем модерам сразу приходит письмо о тревоге. А избежать этого можно, но очень накладно
     
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А чим заважає третя розкладка? Зроби її, як я, дублюючей російську, тобто з латінської на кирилічну я перемикаю Alt + Shift, а всередині кирилічної Ctrl+Shift перемикаю так звані мови набору: там в мене російська, українська ще білоруська була, але я її потім вимкнув, бо заважає, якщо більше за дві мови набору!
    А взагалі тре, щоб більш за одного російськомовного, який пише українською, в грі було, бо і правда через помилки з впливу російської буде зрозуміло хто є хто!.. ;)
     
  12. hisp

    hisp Well-Known Member

    Да, я тоже думал сделать специфические клавиши для переключения. Ибо на работе 3 - и это жах)

    По поводу "отдельной платформы" мнений нема? - это тоже мнение)
     
  13. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    А мені подобається ідея)) спробувала б зіграти : )

    +возможен русский
     
  14. Twister

    Twister Well-Known Member

    А чому не дозволити/доручити кожному гравцеві самому зареєструвати собі бота, попередивши при цьому адміністрацію, що цей бот - для гри в мафію?

    Там, де я граю зазвичай - саме так роблять. Оголошується тема гри, і кожен сам вігадує собі клона, що пасує до цієї теми. Під час гри крім пошуку мафів намагаємося і ролі відігравати (немов театр) і шиком вважається якщо тебе як клоновода не впізнали.
     
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    просто модери ліниві і вони провірку ботів вручну не роблять - тут все на автоматиці, прям зразу в баню...
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не все на автоматиці. Але модери теж мають чим зайнятись, окрім слідкування за десятком ботів..
     
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    нірванко, я просто по собі суджу....
     
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ось це гарно, що я буду не єдиний російськомовний! А то через помилки всі одразу зрозуміють, що це я пишу!.. І вже не так цікаво буде...
     
  19. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    так ще +ріксі,хісп,кост))) дофіга російськомовних, буде де розгулятись)
     
  20. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Але Кост, ти і Хісп живуть в Україні, і є деякі відміни від російської у Московії!..
     
а де твій аватар? :)