Егоїзм

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lotr_an, 12 чер 2007.

?

Чи ви егоїст?

  1. Так

    23 голосів
    79,3%
  2. Ні

    6 голосів
    20,7%
  1. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Будь-ласка поділіться тільки щирими знаннями.

    Взагалі егоїзм це добре чи зле?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Егоїзм

    Як на мене, то кожна людина є трохи егоїстом. Головне, аби то давало позитивні плоди для розвитку своєї особистості, а не відбивалося на близьких. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    а цікаві результати опитування!мабуть легко це визнати коли ти на одинці з компутером:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    це точно. сам я не наважився зразу написати, що вважаю себе егоїстом. Але мене цікавить причини (такі загальнолюдські) такого характеру, чому так?

    Згоджуюсь п. Ліля ми всі трошки егоїсти, але крім цього в декого є щось більше ніж трошки.
     
  5. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Не знаю, питання таке неоднозначне! Всі кажуть на загал, що зле, але я би тут розрізняла різні ступені егоїстичності. "Люби ближнього, як самого себе". Значить, і себе маємо любити. Я знаю, мені зразу ж всі дружньо відповідь дадуть, що кожна людина дбає про себе і відповідно любить саму себе. Але я маю коліжанку, яка зовсім себе занехаяла і я кожен день стараюсь вивести її з того стану, але нічого не виходить. І взагалі-то така депресія у неї ще з дитинства (батьки трішки неправильно акценти ставили у вихованні).
    Здоровий "егоїзм" (хоча мушу погодитися, конотація все ж негативна виходить), мабуть, ніколи не повинен забувати про іншого, про того, хто поруч і зважати на те, що самому по житті просто неможливо йти! Без ближнього нереально існувати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    золоті слова!
     
  7. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Дякую, любий ближній lotr_an-чик!!! :):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Дякую тобі SweetCherry girl !

    Дякую. Навіть серце трохи відпустило.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Егоїзм

    Можете мені без пані писати. ;)

    Думаю, така природа. Ніхто не любить визнавати себе егоїстом, але кожен знає, що є таким. Просто є також різні види егоїзму. Є ще еґоцентризм.
     
  10. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Я також егоїст і ніколи не замовчую цього факту. Знаю, то зле, щодня борюся із своєю натурою, падаю, помиляюся, піднімаюся, щоб знову боротися і просуватися, хоч помаленьку, але вперед.
    :)
     
  11. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    особисто в мені, мене бісять несподівані припадки егоїзму, за що я, як правило, сильно жалкую, проте це вже є пізно :sad:

    це буде егоїстично сказано, проте мені здається, що через це втрачаються ті звязки, які міг підтримувати з тими чи іншими людьми. Тобто цей егоїзм не тільки існує в мені як в кожній людині, яка піклується про себе, але й, так би мовити, дошкуляє ближнім.
     
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Звичайно, ближнім ще й як дошкуляє; егоїзм - то така річ, коли у всьому своє "Я" стоїть поза чергою, на першому місці, виборює для себе щонайвигідніші і приємніші плюси і бонуси, а на інших дивиться звисока і скоса, вважаючи їх недостойними і негідними свого рівня.
     
  13. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Цікава штука :) особисто я стараюся ніколи не починати речення (наприклад на ЛФ) з слова "я" і взагалі поменше це слово використовувати, проте це важко :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Егоїзм

    егоїзм закладений в нас самою природою...
    наприклад, інстинкт самозазахисту...
     
  15. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    підозрюю ,що егоїст на 100% ніколи би не долучився до цієї дискусії,
    переважно вони впевнені ,що живуть для інших,і що всі їх використовують:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Егоїзм

    ;)
    а якщо він керується любов’ю до самого себе?..
    щоб показати всім форумчанам, що “дивіться і радійте — я тут”!.... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    то ми повинні радіти що до нас завітало ясне сонечко :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Егоїзм

    даже не знаю что и сказать... По-моему, то во всем должна быть мера. И небольшая толика здорового эгоизма просто необходима. Я не позволю никому указывать как мне поступать, не позволила и родственикам навязать свою волю, хотя недовольства было много. Но в то же время, когда пришлось помочь племяннице поступить в ВУЗ (у нас медаллистов на льготных условиях принимали, а у них уже нет), то я и сама ей об этом сообщила и побеспокоилась о ней, жила она у нас год, пока общежитие не получила. Так что и здесь тоже должно выдерживаться "расстояние дикобраза" (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=23995&page=2), тогда меньше проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Егоїзм

    у мене живе моя троюрідна племінниця...
    мабуть: я поганий егоїст...
     
  20. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Егоїзм

    Я ше й мізантроп...Людям тяжко зі мною.Респект тим,хто витримує.
     
а де твій аватар? :)