Джерела натхнення...

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Peri, 23 сер 2010.

  1. Peri

    Peri Well-Known Member

    На нічному столику лежать дві нові книги...
    Дуже часто,виконуючи щоденну рутинну роботу,вирішуючи всілякі справи,одна лише думка про непрочитані(на той момент)книги,може підняти настрій,надихнути до праці.Коли знаєш,що ось справишся з роботою і пірнеш у читання...
    ...або,випадково почута чудова мелодія,несподівано додає наснаги,і ти уже ніби на її крилах,з неймовірною легкістю берешся за справи,які до цього здавалися ну просто непід*ємними.:)


    Що може надихнути Вас?У чому Ви несподівано знаходили джерело натхнення?Йдеться як про творчість,так і про буденність.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Спортивный интерес..., решить вопрос который поставил в тупик, на вид и по регалиям, больших и не глупых людей. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Peri

    Peri Well-Known Member

    Кураж?;).....
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Любимый, для меня, крик в отделе: - "шеф, всё пропало..."
    И через час, полтора показываю..., - как замечательна ситуация, :))) когда всё..., таки, пропало. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Darcy

    Darcy Active Member

    Напевно найчастіше моїм натхненням є думки про результат. Не хочеться чогось робити, наприклад, якийсь переклад, зразу думаю про те, що от зроблю, і мені заплатять стільки-то грошей. А якщо ще й сума непогана, то ой як надихає!!!
    Якщо це стосується творчості, то мене часто надихають інші твори. Наприклад, передивлюсь серію гарних фотографій, зразу якась "мисля" приходить, берусь за фотік.
    Часом натхненням для мене стає просто настрій. Від нього багато залежить. Буває, що настрою нема і все, і що б я не робила, а ідеї в голову не приходять. Моя подруга каже, що як в мене не той настрій, навіть якщо вона сама мені пропонує геніальні ідеї - в мене ті фотографії всеодно не вийдуть... А якщо маю настрій і гарну ідею, то виходять, як вона каже, геніальні знимки :)
    А ще мене надихають гарні люди. Навіть не стільки гарні, стільки нетипові, помітні і особливі. От іду по вулиці, чи в маршрутці їду, зачеплюсь поглядом за якусь людину, і появляються різні ідеї...
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :))) Странно, но и мне это вдохновение, знакомо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Цікава тема...
    Колись,перед екзаменами я перечитував "Мартина Ідена"...для збільшення працездатності і бажання вчитися....хм...аж самому смішно...
    Взагалі,книжки завжди відігравали велику роль в моєму житті.
    В тім числі і для настрою....
    І вірші...зараз особливо...
    От...часом думаєш про щось,а в голові рефреном рядки...останнім часом отаке...
    А нині почались вихідні...в голові рядки Ліни Костенко

    Доборолися, добалакалися,
    досварилися, аж гримить.
    Україно, чи ти була колись
    незалежною, хоч на мить
    Від кайданів, що волю сковують?
    Від копит, що у душу б'ють?
    Він чужих, що тебе скуповують?
    І своїх, що тебе продають?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    ...одне з недавніх натхнень - квіти Ігоря Левашова і жінки Романа Гарасюти,з яким познайомив наш Ромко у темі живопис і графіка.:)-такі твори надихають до життя!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мені додає натхнення кожна дрібниця з позитивним зарядом, це прийшло з роками, з віком, відколи я зрозуміла, що в житті не все так, як нам би хотілось. Що все хороше навколо нас - це дар.

    Сьогодні це була кава в ліжко, дослівно. Несподівано. Несподівано, бо я встаю швидше, а сьогодні несподівано заспала.

    Сміх середульшої, бо сміється як дзвоник. Очі молодшого, бо таких нема ні в кого. Руки моєї мами, коли гладить мене по голові (Боже, дай аби ще довго гладила!) Коли дивлюсь на схилені до себе голови старшої і її хлопця - надихаюсь. Я маю для кого жити!

    Хороша книга надихає зробити запис вражень в блоґ. Туман в горах вранці і надихає.

    Як надихає споживання з друзями чачі під шашлик вам розказувати не буду... )))
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Shine

    Shine Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дякую, Shine.

    Насправді таке дуже легко пишеться, якщо мати про що писати. І мати це - також легко, якщо дивитись навколо себе і навчитись цінувати те, що маєш.

    Що прагнути більшого - зовсім не заважає. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Shine

    Shine Well-Known Member

    Так, я з Вами згідна:give_rose:
    От тільки шкода, що багато людей цього так не відчувають і всього того не мають, бо так і не навчились цінувати...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. good

    good Well-Known Member

    Переважно настрій..якщо він є, то можна щось робити, як немає то нічого толкового не вийде..:-(
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    гг) вчора був пан Ravin))
    нарешті сіла за написння статті яку обіцяла вже 2 тижні)))
    дякую)))!!
    пи.си. мабуть варто вам вишиванку купити)))гиги
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Peri

    Peri Well-Known Member

    ...з кімнати чути пісню **Смуглянка**,йде фільм **В бій ідуть одні старики**.Надихає талант Леоніда Бикова,його людяність,простота,доступність.

    ...**Ніч яка місячна**...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А мене тримає...хм...асоціації і,в чомусь почуття дежав'ю. Колись,в лікарні,я лежав,нерухомий і,склавши руці,рихтувався здихати. Важив я 38 кіля,біль при кожному порусі,утки,пролежні і прочі прєлєсті. Перед тим я підписав відмову на операцію(видалення нирки) і,всі дохтури не гарантували мені й місяця. А мені не було сенсу погоджуватись. ТАМ,де я тоді був...такі операції робили лиш в Бучі,під Києвом,та й...відмовився я. Ще й бути там,мені залишалось два місяці. От... Якось заходить до мене друг,одесит,Олег...і...- А якого милого ти лежиш? Пішли перекурим! ... Я йому: - Ти не бачиш,в якому я стані? Та він настояв. Підняв...підтримував. В той день я зміг зробити лиш кілька кроків. А,вже за тиждень,спираючись на стінку,я зміг пройти до дверей...а то цілих 10 метрів. А,за два місяці,я сам,спираючись на палицю,пішов додому. Я ЗМІГ ЦЕ ЗРОБИТИ. І...що там казати,я донині пишаюсь тим.... А зараз...дежавю. І дуже надіюсь,що мені вдасться зробити це ще раз... От таке от згадується. Ліс...тиша...а воно на голову лізе... Та й так...
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    Надихнула сьогодні моя люба коліжанка - розповіла і показала свій сад:girl_in_dreams:
    Ех,була б можливість,з задоволенням би зайнялась "міні" ландшафтним дизайном.:)
    Які тепер квіти можна садити-такий вибір і така краса!:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Peri

    Peri Well-Known Member


    Зараз надихнув би хороший,теплий,літній дощ:girl_tender: або море....
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. kanareika

    kanareika Active Member

    меня вдохновляют свои же удачи, когда дела ладятся и все получается
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Honda

    Honda Well-Known Member

    Для мене натхнення -це настрій!!! Є він, то мене надихають і слова, і проза, і природа, і дотики, і розуміння в очах, і вірні друзі, і Львів....
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)