Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Оббігав увесь Львів. Якщо двері нормальні з вигляду то виконання або ніяке або дорого. Знайшов Фабрика дверей Гранд - Вхідні та міжкімнатні двері для дому. Виробник дверей на замовлення в них непоганий вибір і ціни. Можна індивідуально по ваших розмірах і фото з неті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Подивіться ще термінус любінська та вудтехнік гугліть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MiraLove

    MiraLove Member

    дубовые хорошие очень, нам служат уже лет 5
     
  4. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Дубові дорого. Та й дерев'яні не дуже бо їх крутить і вони всихаються. Ніхто не скаже наскільки просушена доска з якої виготовили двері. Краще брати шпоновані покриті плівкою. Це гарно і надійно. (На мою думку. Та кожен має свою :) )
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Теж постало питання де замовити вхідні двері. Почав шукати і розгубився. Все зроблене з однаково тонкого металу, різниця тільки в ціні. Дивився і Мілано і Страж, все однаково... Може такі Двері металеві АВ1 Венге темний 2050x900x105 мм праві - купити в інтернет магазині Нова Лінія. Найкраща ціна, правдиві відгуки. ? Хоч ціна адекватна, більш-менш...
    Потрібна порада. Може хто у Львові робить на замовлення? Як мінімум з кута, а не профілю 2 мм :sad:

    зи. Київські протизламні теж дивився, гарні, але ціна...
     
  6. Dzhambov

    Dzhambov New Member

    Не плохой вариант,но дороговатый,лучше всего просто металлические;) Главное только что бы качественное полотно было на двери,сама дверь была достаточно толстой ну и хорошие ребра жесткости внутри двери.Идеальный вариант и максимально безопасный от проникновения;)
    [​IMG]
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @novoselik art of metal Двері там чоловік їздить на бусі з велетенським кованим павуком на капоті, хороший хлоп, роблять що просите , але все треба контролювати . Скажіть щоб робили такі ж двері як на Новий Львів з замковими кишенями і притвором 6 мм, скажіть що робили в травні минулого року три дні варили одні двері - вони мають памятати , з профільної труби , прконтролюйте кількість ребер жорсткості, обовязково заскові кишені. Якщо зможете їм пояснити що таке встановленя замків вкладним способом і вони то зможуть буде супер , це коли замок кріпиться на гвинти НЕ з торця дверей , НЕ за торцеву планку а за отвори в чамуму замку, тобто замок має бути без торцевої планки. Схему викладу як знайду пізніше , гуглити - вкладнойметод установки замков, без обшивки з вас візьмуть думаю 6000-7000 грн без вартості замків замки б рекомендував окремо два сувальдних наприклад Гардіан 40.11 + гардіан 50.01 ручку Апекс серії 5хх. Питайте відповім на всі питання по дверях. Без обшивки до 10 000 вкладаєтесь під ключ з обшивкою не знаю
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    І доречі нова лінія , епіцентр, комунар, двері білорусії, Новый мир ( каховка) , страж, такий же захист від злодіїв, як з мене балерун , а ще є рідкісне г$мно це Броньовик два магазина у львові куліша і зелена. Розумієте всі вищевказані двері НЕ захистять від чогось серйознішого ніж вибивання ногою, всі описані мною двері в цьому пості відкриваються за час від 1 до3 хв майже без шуму, вихід тільки гаражні , або сертифіковані
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Вся інформація яку я публікую в темі доступна всім бажаючим з публічних джерел - кожен може пройти по магазинах і порівняти ціни. Так само кожен в праві давати субєктивну оцінку якомусь конкретному товару давши йому субєктивний відгук .
     
    Останнє редагування: 9 чер 2016
  10. IrynaK

    IrynaK New Member

    Будьте ласкаві, напишіть фірму хороших вхідних дверей і міжкінатних, якщо знаєте, видно, що розбираєтеся в цих питаннях. Дякую за заздалегідь!
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А це як? У вашім селі так вогорят?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. IrynaK

    IrynaK New Member

    Ні. Вийшла помилка в даному випадку. Дякую заздалегідь. Але у Вашому селі теж якось говорять незвично (тут і "вашім" і "вогорять"). Але до чого Ваш допис до теми?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Це у вас по феншую чи по хайтеку?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    залежить від бюджету та вимог :) Перевірити міжкімнатні двері просто , вже встановленні у виставковому залі двері відкриваєте (бажано щоб це зробив дужий і бажано високий чоловік ) підпираєте ногою нижні кут і рукою за верхній кут з того ж боку натискаєте двері у напрямку ноги - чим більше гнуться двері тим більше вони г..но . Більш складний варіант за верхній вільний кут починаєте швидко і різко рухати двері перпендикулярно площині , як би ви різко хотіли закрити і тут же відкрити двері - якщо двері грають - це не двері :) . Такий простий тест дверного полотна.
    Я схиляюсь до штучного не фабричного виготовлення , а виготовлення теслею під замовлення буде і дешевше і якісніше . Зверніть увагу і на вагу дверного полотна , хороше полотно не так легко підняти руками перед собою вертикально :), в магазинах зазвичай є вже готові спаковані полотна , попросіть подивитися спробуйте підняти - порівняйте з вагою дошки аналогічного розміру, хто бачив дошку і тримав її в руках зразу відчує підвох.
    По вхідних дверях якщо цікавить саме захист то ціна від $1000 + доставка у Львів із Києва + встаовлення. ЦЕ такі фірми як Цены :: ALBION - бронедвери от производителя кольчуга та булат або Бронедвери Киев | Купить бронированные двери в Киеве цена (бронедверь) - Весь мир Бронедверей Все що буде дешевшим - це величезний компроміс в плані захисту . З негативних відгуків це двері муляжі Броньовик, Двері білорусії, Комунар, Броньовик, Новый мир, Мілано та інші - це муляж вхідних дверей , щоьс більш меньш гідне можуть зробити гаражники типу Art Of Metal але можуть і начудити тому хіба хамовляти в них без декорації щоб побачити що в середині не зекономили на металі , а потім вже додатково замовляти і прикручувати накладки коли вже буде вивчено і виготовлено всі нутрощі дверей , Пробелма в тому що замкові кишені не робить ніхто, так само ніхто не ставить в базі хороші замки і про вкладний метод встановлення замків для всіх незрозуміле невідоме чудо. Всі роблять найпростішу найпримітивнішу конструкцію яку найлегше робити знайти того хто захоче щось робити для вас і хто зможе це зробити вкрай важко .. і по ціні ви теж вкладетеся в 1000 у.е . Комплект пристойних замків це 200-300 у.е. ну і так далі ...
     
  15. Pale

    Pale New Member

    лучше деревянные не брать, в основном доска не всегда полностью высушена, они рассохнуться, и перекос появится.
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    да вы не переживайте в тех дверях которые дешевле $600 вы не найдете дерева более 10-25-30%, максимум брусочки с интервалом 5-10-15 см между брусами, обычно как , бруски каждых 10-15 см ,а сверху приклеен кусок фанеры\мдф, внутри наполнитель из картона , и не думайте что так только в дешевых дверях типа Новый стиль , в дверях Папы карло и похожого ценового диапазона ситуация часто не особо лучше , от модели двери зависит, обычно деревева см выше 10-20-30% остальное мдф\фанера ячеистый картон и прочие "полуфабрикаты" достаточно простучать и часто понятно где пустоты
     
  17. Ari

    Ari New Member

    Буду вельми вдячна за контакти столяра, чи можливо цеху, по виробництву дерев'яних дверей з незахмарними цінами.
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

     
  19. VasylM

    VasylM New Member

    Всі доброго дня! Хочу застерегти всіх від співпраці з фірмою Pavigan (pavigan.com.ua), оскільки довелося зіткнутися з їхнім байдужим та відверто хамським ставленням до клієнта. В березні цього року замовляв у них вхідні двері. Впринципі проблем не було. Прийшов в магазин, вибрав, заплатив завдаток. Через 2 тижні двері були встановлені. Тут нарікань, на щастя, немає ніяких. Найцікавіше почалося після того, як у травні замовив міжкімнатні двері. Все йшло по плану - оплатив завдаток, привезли двері, майстри встановили двері, оплатив решту суми за двері і окремо - за монтажні роботи. Оскільки в мене передбачалися ремонтні роботи в квартирі, майстри сказали, що немає змісту ставити на даний момент добірні планки і лиштви. Залишили свій номер телефону і сказали, щоб я зателефонував, коли завершиться ремонт і тоді вони завершать монтаж. Ремонт у квартирі дещо затягнувся і я передзвонив їм через 3 місяці, тобто на початку вересня. Майстер мене впізнав і навіть назвав точну адресу. Люб'язно сказав, що прийде на наступний день після обіду. На наступний день я взяв на роботі відгул на пів дня і чекав майстра. Його не було, а в телефоні були довгі гудки. На наступний ранок я знову спробував додзвонитися, але безрезультатно. Вирішив піти в магазин і домовитися про все там. В магазині на вул. Перфецького менеджер Володимир мене впізнав відразу. Я розповів про незакінчені монтажні роботи, показав фактуру і розповів про свій діалог з майтстром, і про те, як його не дочекався. Менеджер набрав майстра і той щось там відповів в своє оправдання і сказав, що прийде у вівторок (в даний момент була п'ятниця), але просив попередньо передзвонити в понеділок ввечері нагадати. ОК. Телефоную в понеділок ввечері - повний ігнор. Телефоную в вівторок зранку - повний ігнор. Дзвоню в магазин до менеджера Володимира. Він вдає сильну стурбованість і каже, що зараз поговорить з майстром і той мене набере протягом 5 хв. В результаті - жодного дзвінка ні від майстра, ні від менеджера. За день-два знову набираю майстра. Той мені в оправдання вішає лапшу про пилку, яка ніби-то в них вийшла з ладу і в них стоїть вся робота. Але пилку скоро мають полагодити і завтра вони 100% зайдуть до мене. Я, звісно, не вірю і недарма, бо ніхто так і не приходить. Дзвоню знову в магазин, говорю про пофігістичне ставлення до клієнта і т.д., знову чую стурбованість менеджера Володимира, знову обіцянки, що поговорить з майстрами і мені передзвонять. Ну і як завжди - безрезультатно. Пройшов ще один тиждень. Вчора (03/10) телефоную безпосередньо від майстра. У відповідь чую якісь недолугі оправдання пов'язані з пилкою, яка їх підвела. Далі майстер каже, що "ту справу треба вже нарешті закрити" і говорить, що будуть мати об'єкт на сусідній вулиці, після чого зайдуть до мене. Уточняю, в котрій годині це буде, оскільки мушу відпроситися з роботи. Майстер просить передзвонити через 3 години, щоб уточнити чи дійсно будуть і в котрій годині. Через 3 години телефоную - ігнор. Я продовжую телефонувати, аж поки майстер не бере трубку. Каже мені, що планують бути в мене в 17-00 - 17-30. Я прошу його підтвердити серйозність його намірів прийти, пояснюючи це тим, що мушу відпрошуватися з роботи. Той відповідає "та, ми будемо". Я біжу з роботи, хоча дещо сумніваюся, що майстри таки прийдуть. І недаремно. Знову нікого немає, довгі гудки в телефоні і повний ігнор. Дзвоню до менеджера, обурююся хамським ставленням до клієнта. Той паралельно при мені набирає майстра, який каже, що ще працюють на іншому об'єкті, але обов'язково сьогодні зайдуть... Зауважу, що в цей час на годиннику було 19-00. Звісно, що ніхто так і не прийшов...
    Я все можу зрозуміти: багато замовлень, проблеми з технікою і т.д. Але нахабна брехня і відверта неповага до клієнта - це занадто. Можливо, майстрам (до речі, одного з них, з яким я спілкувався, звати Михайло) все-одно на таку річ як репутація фірми. Але так виглядає, що весь персонал цієї "канторки", зокрема менеджер Володимир, взагалі не знайомий з таким поняттям як сервіс та елементарна людська повага до клієнта. І взагалі, поняття "клієнт" існує в них до тих пір, поки клієнт платить гроші.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Мля.... Невже 27-мирічний хлоп не годен то сам зробити?:facepalm:
     
а де твій аватар? :)