Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну я не знаю з чого вони я знаю фабричні найпростіші коштують 2700 грн + два замки 200 і 570 грн двері з мдф накладками вкриті шпоном тобто ставляться там де виходять на сходову клітку, а не на вулицю ... тому мені важко взагалі за 2600 грн назвати то дверима ... міжкімнатні якісні двері з євробруса сосни клеєного і МДФ вартують від 2600 грн + монтаж 200 грн + доставка 100 грн , а те що ви вказали то муляж дверей чи що ? о_О я не знаю як в таку ціну можна вкласти коробку с металевого кутника чи труби + полотно хочаб 1,5 мм і трубу 20 на 40 мм по периметру полотна ... вибачайте звісно але 1 замок Мотура початковий вартує як пів ваших дверей , а хороший замок як ті двері що ви вказали , звісно можна встановити і два по 150-200 грн , наповнити картоном замість мін вати , оббивка металевої коробки дверей 250 грн ... наповнення коробки ватою 200 грн .... 2600 грн то муляж дверей навіть завісна нормальна вартує 50-70 грн мінімум
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Mylnyk, покажіть свої вхідні двері..
    фото опублікуйте..
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) попросіть зводити вас на виробництво , спитайте де в них виробничі потужності - фабрика, попросіть фото \ відео з фабрики, попросіть сертифікат хоч якийсь
    2) зважте ті двері нормальні металеві двері ( я НЕ пишу про протизламні а просто про двері) важять від 100 кг і вище
    монтаж вхідних дверей від 250-300 грн, мають бути монтажні вуха штук 5 хоча б
    3) попросіть двері в розрізі , спитайте чи роблять не стандартні розміри наприклад 2250мм на 900мм
    і зразу стане зрозуміло що це або китай або сусідній до магазину гараж де з МДФ , картону і жесті ліплять за двері,
    нормальна контора = фабрика зробить вам любий адекватний розмір до 2350 мм висоти і навіть подвійні ( двополі двері ) до 1400-1600 мм ширини ,
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    в мене саме полотно десь 80кг тягне..

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:09 ----------

    я спитав..роблять..виявилось шо в мене стандарт..
    шо ше?
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я "сапожник без сапог" у мене дома фанерні двері бо дома завжди хтось є :rock: будуть лізти отримають сокирою по голові від мешканців\родичів , або заряд дробі від мене.
    Нормальна контора дає рік гарантії на двері наприклад на такі
    http://grandoor.com.ua/vhidni_frezovani.html
    то приклад простих якісних дверей від ФАБРИКИ , бо є ще протизламні я вище писав так я про них я не заікаюсь там від 850 у.о.- 1550 у.о. і більше

    ---------- Додано в 23:16 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    KARABIN, та ви купуйте як хочете і за 2600 грн , я не проти, за рік два відпишетесь що де заїло\просіло\заклинило , наскільки добре чути пяних сусідів на сходах та наскільки тепло у коридорі ...
    я пишу що нормальні фабричні двері найпростіші з вічком з МДФ накладками в яких є метал і які не які замки ( гардіан ) не можуть бути меньше 3470 грн за дверний блок 2100 на 900 мм ... без наворотів ! без лиштви , без ... без... ну тобто в самій базовій мінімальній комплектації
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Mylnyk, двері київські, фабричні, тепер не чую як сусідки-квартирантки закривають двері..

    то поставте си найдешевші двері, тоді повогорим..
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    KARABIN, можете питати про двері що хочете - все розпишу і розкажу як буду мати час ;)
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє нє, ставте за 5000 евро, вони ратуют від наступу кацапів..

    ну я не маю чісу вас слухати..
    сперш поставте двері, а тоді повогорим..
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А за hormann вхідні, хтось бачив їх, може щось сказати, чи роблять для квартир ?
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Умовно э три види вхідних дверей 1) китай і т.п ширпотреб 2) нормальні протиударні першого класу від фабрик тіж білоруси які вже давно зз 2004 роблять в Ковелі прото купили торгову марку, або червоноград, та ін. Фабрики 3) проти злодіїв поки тільки одна фірма київська робить від 750 у.о. за стандартні найпростіші протизламні без мдф накладок (тобто вони за добру доплату). 2) тобто фабричні , однакові по стійкості до злодіїв , хоч за 2500 грн туди замок став, віджимаються ломом на ура, але повторюсь не вірю що нормальні двері з доставкою з Київа зможуть коштувати дешевше дверей з фабрики під львовом наприклад червоноградської. Сорі пишу з планшету важко всіх правил п исма. Логіка підказує що ті ж економ "білоруси" 3128 грн + 300 монтаж і доставка по львову будуть кращі ніж за 2600 з київа, а червоноград під носом як вище писав 2700 + замки 730 + доставка по львову і монтаж умовно 350. Навіть цікаво з чого їх робили... Певно накладки фанера а не мдф, труба коробки не 60 на 40 , а може 20 на 30, плолотно по периметру не 20 на40 а певно меньше, коробка без накладки дерева з середини, лиштва певно теж фанера ......треба бачити щоб точно порівняти. Ну навіть замки окремо гардіан 1001 і 1011 з засувом і ручкою окремо купиш ну нехай за 650

    ---------- Додано в 20:30 ---------- Попередній допис був написаний в 20:28 ----------

    Повторюсь міжкімнатні з соснового бруса з дубовими штапіками і шпоном бюджетні стартують з 2600 грн без ручок, бо ручка на міжкімнатні двері цільнометалева Апекс 190-250 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А що можете про ці двері сказати?

    www.hormann.ua/aktion2014/ua/5_vkhidni-dveri-do-budynkiv-thermopro-tps-010.html
    Вхідні двері до будинків ThermoPro TPS 010

    Вибраний колір: транспортний білий RAL 9016

    Пропозиція: від 10 825 грн. *
    внутрішня та зовнішня поверхні полотна дверей гладкі, рама прихована
    сталеве дверне полотно з термічним розділенням, товщина дверного полотна 46 мм
    внутрішня та зовнішня поверхні дверного полотна лаковані
    у 2 кольорах за однакову ціну
    алюмінієва коробка з термічним розділенням товщиною 60 мм у варіанті виконання «Roundstyle»
    протизламна система з декількома механізмами блокування
    чудова теплоізоляція, 1,2 Вт/(м2·K)
    акційний розмір вхідних дверей: 1000 × 2100 мм
    [​IMG]
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1 дуже мало інформації, як про конструцію та і про все інше, якщо вони європейсьі то де Європейські сертифікати які є наприклад в цих http://dveri.com.ua/articles/Ceny_na_zaschitnye_dveri.html і ця контора реально експортує свої двері в Європу, та має ISO стандарт\сертифіккат та всі інші як я вже писав за 12 000 можна вже взяти протизламні сертифіковані на виламування тестовані і т.д навіть з МДВ накладками.
    а Хорман щось шифруються де їх фабрика де виробничі потужності ? з європи не повірю що везуть, може вони і красиві але точно не кращі за есні фабричні такі http://grandoor.com.ua/ru/t-domino.html чи такі http://www.rif.te.ua/ . ВСі фірми, що я вказав мінімум по 10 років роблять двері в Україні на нормальних виробниих потужностях станках мають сертифікати. Захисні тільки тів що по по ДСТУ ENV 1627:2004 и 4547:2006, а Червоноградські і Тернопільські просто хороші двері, у Хорман -" товщина дверного полотна 46мм" це дивно дуже, накладки МДФ навіть зазвичай меньше 12 мм не ставлять, це вже 24 мм с двох боків, лист металу ще 1,5 мм ,на замки і на вату не зостається нічого, за що 10000 грн просять ? може за вигляд хай тек ? не вказано які замки , шифруються і крім маркетингової інфи не дають нічого ... я вже краще брав хоч тих що не посоромились хоч якийсь сертифікат викласти http://grandoor.com.ua/ru/company знайшли гроші і бажання на сертифікацію, бо по закону двері можна не сертифікувати, я і ви можемо кліпати в гаражі і продавати як супер-пупер броньовані , не підтверджуючи нічим.
     
  13. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Переглянув ті фірми, якесь воно все на вигляд 90х років, жив би в луганську то було б супер, а так дійсно хотілося б чогось хай тек, сучасного ..

    Та фірма бронижилети навіть робить, без сумніву, двері в плані захисту добрі, але от вче решта ..
     
  14. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Польські двері для прикладу

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    І наші для порівння

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:51 ----------

    Зате у наших великий плюс, мужик болгаркою пиляє і ніяк не зламає бо наші двері то як танки, витримають бомби!


    [​IMG][​IMG]

    І ще можна класику замовити, при горбачові такі стояли

    [​IMG]

    Ну і останній тренд моди, для реальних мужиків, двері під шкіру



    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1,до прикладу так званий бренд "білоруські двері" ( вже з 2004 ніхто не возить з білорусії) використовують наприклад гнуту коробку ... тобто беруть лист металу і з неї гнуть коробку товщиною 1,5 мм і полотно 1,5 мм о_О, а той же Червоноград (фабрика Гранд) робить коробку з двох профільних труб товщиною 3 мм , одна 60 на 40 ммм + друга 20 на 50 мм зварені паралельно разом, ще раз обидві по 3 мм товщиною , а полотно кріпиться на профільній трубі 20 на 40 мм (теж товщиною 3 мм ) , саме ж полотно 1,5 мм або за доплату 2 мм, накладки МДФ по 12 мм для квартирних дверей або по 16 мм для всіх зовнішніх, Ніхто у Львові не використовує стільки металу у дверях, по крайній мірі я не знаю навіть привозних дверей з товщого профілю і коробки з двох туб зварених між собою. Також 3 горизонтальних ребра жорсткості. Я не пишу про стійкість до злодіїв, а просто про надійність. Викладу якось зразок розріз тих дверей фоткав на телефон. Щодо хай тек ... в під'їзд ніхто не заважає замовити накладки на вхідні двері, як в між-кімнатних дверей на дві сторони . Сам люблю хай тек і не знаю в такому стилі де взяти надійні двері, я вже не кажу про стійкість до злодіїв.

    Ті польскі двері, що ви вказали вони насправді ні разу не стійкі до злому, ну або офісні чи готельні, ніхто не ставить в Україні двері із склом у квартиру, хіба в особняки , де немає решіток на вікнах першого поверху . Всі петлі які видно на польских дверях регульовані такі ж як на між-кімнатних дерев'яних , і по дизайну і стилю вони близькі до між-кімнатних, і я впевнений що ті на яких видно петлі деревяні, з середини такі накладки зробити можна, замки циліндрові не стійкі до злому тим більше ті що на фото не захищені нічим, переломом циліндра розвідним газовим ключем викруткою і молотком з пасатіжами вони відкриваються практично без шуму(сусіди по сходовій навіть не почують) за час від 0,5 хв до 3 хв. Тобто я на 99% впевнений що то фото дерев'яних між-кімнатних дверей крім може останнього. Так в Європі із простих смертних ніхто не париться ,у простих особняках про стійкість до злодіїв не думають, у них це не актуально, в серіалах той же доктор Хаус, правдиво показують, що звичайні прості смертні легко потрапляють без ключів у всі квартири в США, або максимум ключ лежить " під килимком" А дверей із склом в стилі хай тек купа можна і такі зробити . Та власне теоретично в між-кімнатні врізати циліндр чи два не проблема і назвати їх вхідними в квартиру, але від цього вони не стануть вхідними :) .
    http://grandoor.com.ua/avantigrand.html ось ці якщо взяти чорні і чорне скло буде буде мати вигляд дуже хайтек - буде практично дзеркало, хоча можна взяти і не чорні а білі і біле скло ... такі правда між-кімнатні потягнуть певно 4550 грн в стандарт розмірі. Я теж схильний до мінімалізму, але народ у нас любить тафльовані двері бажано з дуба, або максмально схожі на дуб . Якщо дійсно замовляти на фабриці ,то можна принести своє фото і зробити 100% індивідуальні двері, правда ціна буде від 8000 -10 000 грн і більше ну і чекати прийдеться до двох місяців. Доречність скла в квартирних дверях сумнівна злий сусід легенько стукне ключами і будете мати скол чи тріщину ... .
    Я сам вже вивчаю питання дверей кілька місяців бо треба собі. Ось і ділюсь знайденим.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  16. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Безпека наших дверей то мабуть єдиний вагомий аргумент, ще можуть додати шо там завіси італія, замок польский і шо це ті самі двері тільки у два рази дешевші .. І люди беруть бо вибирати приходиться серед нашого ..

    А якщо розширити горизонти, то виявиться шо двері бувають ще гарнішими за ті що нам пропонують і ціни не такі вже далекі від тих що пропонують у нас ..

    І тут знову повернення до безпеки, що у них там все по іншому ... Для мене безпека на другому місці, мені важливіше дизайн, якісне виконання, сучасні матеріали , наші ж виробники то є ровер тиса .. Навіть заходячи на сайт фірми яка себе позиціонує лідером у виготовленні броньованих дверей , яка має ісо сертифікати , дизайн самого сайту 5 річної давності, нема нормальних фотографій, зразків, розрізів, чи то може фотоапарата не мають ..

    То мабуть ринок так влаштований, от досягнули певного рівня і все , зупинка, далі чи потужностей бракує чи змовилися всі, будемо надіятися що цим ринок необмеженний
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1,якщо є час омжете привезти ціни тих польських між-кімнатних дверей з італійським петлями і польськими замками я порівняю з аналогічними українськими, хоча не відомо що в середині польских.
     
  18. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Італійські петлі і польські замки то у ваших діерей http://grandoor.com.ua/avantigrand.html

    Я про вхідні двері
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    У львові представництва нема .. Ціни не пишуть ..
     
а де твій аватар? :)