Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А розсувні двері хтось мав справу? Ті що ховаються у короб і обшиваються гіпсокартоном, економія місця, цікавить чи набагато дорожчі від звичайних, чи є хороші фірми які тим займаються, чи дуже в них капризні механізми, чи будуть 20 років стояти і ніц не буде .. Звукоізоляція слабша але читав що знизу кріплять щітину яка прикриває щілину знизу ..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. promisto

    promisto Well-Known Member

    Буду вдячний!
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    віконний ряд

    представник: вул. Сихівська 2 тел. 0974434245 Олег
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Якраз роблю ремонт в квартирі і роблю двері в туалет, ванну та дитячу кімнату розсувними.
    Залишилось вибрати саме дверне полотно. Встановити зашити відкриту сторону гіпсокартоном ну і так далі.
    Як заврешу дам знати.

    ---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

    А, питання забув.
    Для підвісних дверей важливим є також вага. В мене направляючі до 60 кг.
    Ширина пройому 80 см. висота 200 см.
    Ше в мене є захцянка щоб було дві вузькі полоски матового скла в дверях, або взагалі по контуру.
    Буде в темноті класно видно що наприклад у ванній світло горить типу як підсвітка дверей :)
    Отже питання:
    З якого матеріалу брати двері?
    Де можна подивитись подібні варіанти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Як будуть перші результати викладайте побільше фото, заодно враження від механізмів чи плавно ходять і чи сильно в побуті заважає меньша шумоізоляція, ми наприклад готові пожертвувати цим заради економії місця в коридорах, а ще цікаво якого типу там замки, чи зручно ними користуватись
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    збити накладку на замок і перелом циліндра розвідним ключем 30 секунд , виламати 50-70 см ломом верхній замок, або забити в середину ще 1,5 хв, або просто почитайте інструкцію вище :blush:
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    поставите собі дорожчі і кращі тоді поговоримо

    якшо ви не в курсі то знайте, любі двері то лиш від дурака а не від злодія...
    якшо ваша хата пройде по наводці, вам ніякі, навіть самі дверяні двері не допоможуть
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    http://rutube.ru/video/f8fd02b1b8bbc2d2c458186d5f66ec4b/

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ----------

    дублі
    якщо там видалять або пройде термін дії
    http://www.videokub.me/videos/13920/territoriya-obmana-09-10-2013/
    http://youtubekov.com/news/territorija_obmana_09_10_2013/2013-10-10-37355

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:28 ----------

    самі перші ті що типу українські за 2100 + інфляція = 2500 викрутка молоток розвідний ключ і 2 хв
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    пропонуєте шоб я вам додав ше 3000 грн до дверей які витримають ядерний вибух?

    нагадую, на взлом дверей впливає їхній опір взлому, в різних дверей він різний, максимум 10 хвилин опору для дверей якогось 4 чи 5 класу, все шо класом вище коштує ....надцять тисяч американських президентів і не кожен собі їх поставить





    ну тут думаю ви згідні зі мною...
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    кожен в праві ставити собі такі двері які хоче, в селі на сході України ще років 19 тому я взагалі двері в хату не закривав, як йшов в магазин за покупками і всі так робили , та і дома мої сусід на першому поверсі ніколи не закривають двері якщо у двір виходять чи якщо дома. Щодо класів захисту то там йде поділ за інструментами які можна застосовувати а час для всіх однаковий наприклад 10 хв тільки для другого класу інструмент викрутка пасатіжи та молоток, а для четвертого класу тих же 10 хв тільки лом + болгарка з малим кругом і т.д. тобто різниця не в часі а в інструменті. Перший клас від вибивання дверей ногою - ось такий переважно у всіх.
    Просто попереджаю людей, щоб вони не мали ілюзії захищеності - 30 хв походу в супермаркет буде достатньо щоб ... ну ви зрозуміли :sad:
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    якшо сусіди глухі і сліпі чи просто вас ігнорують то можна і болгаркою...
     
  12. Avantika

    Avantika New Member

    Якщо ви бажайте купити двері міжкімнатні Львів з масиву, тоді компанія Деко Дім . У них безкоштовні заміри та доставка в межах міста Львова та 10 км в околицях. Якісний монтаж, надійна фурнітура та гарантія.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми маємо в усіх кімнатах розсувні, крім кладовки і гостьового туалету. Дійсно там є така щетина, і звукоізоляція досить хороша, тільки от світло проходить ввечері крізь двері (у нас матові скляні), тому у кого є діти, і треба вкладати спати, це буде суттєвий мінус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Alicia, а які саме в вас розсувні двері? Якого виробника і ск.коштують, бо всі що ми дивились довіри не внушають( маю на увазі по 4-5 тис.грн), знаю що є італійські розсувні системи, вони якісні, але ціна десь 600 євро.
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    то загальні в підвал чи як? чи в ваш підвал? можете ставити але краще знайти халтурщика який вам з нормального металу зварить ше й дешевше буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповіла в пп.
     
  18. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Нас теж цікавить чи це нормальна ціна під "ключ" чи можна зекономити, якихось особливих дверей не потрібно, кому треба той й так взламає і забере останню бульбу..
     
  19. Bessuya

    Bessuya New Member

    По своему опыту знаю, что для маленькой площади темные двери - плоховатый вариант. Делайте все выбеленный дуб. Наши квартирки и так не велики. А внося в них элементы темных цветов, мы вообще визуально превращаем их в пещерки.Светлые, только светлые тона! ( http://poly-dveri.com/dveri/ )
     
  20. Mamaika

    Mamaika New Member

    Багато інформації є в інтернеті. Чоловік в мене бере все з великого будівельного порталу всю інформацію http://moscow-dom.com/
     
а де твій аватар? :)