Два роутери у домашній мережі

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем William Bones, 9 сер 2016.

  1. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Назріла проблема з розширенням домашньої мережі на дві кімнати так, щоб на всіх вистачило інтернету: у одній кімнаті роутер TP-LINK TL-WR841N з ПК, планшетом, двома смартфонами, в другій - старенький D-Link DIR-300 з ПК, двома смартфонами, IPTV Aura HD, телевізором Samsung UE-32 C5100, який через роутер працює і від ПК, і від IPTV Aura HD, бо іншого телебачення в мене немає, та я іншого й не хочу. Два дні бився, як лев з тими роутерами - сьогодні, нарешті, отримав інтернет ! Тепер потроху буду налаштовувати все, що необхідно. Варіантів з’єднання роутерів виявилося багато, а я вибрав поки що такий Компьютерный мастер Александр Чмиховский — Настройка роутеров в одноранговую сеть
    Може комусь придасться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Може..... комусь....

    Я мало що зрозумів, але запитання маю : а провайдер один на обох роутерах? Чи різні?
     
  3. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Провайдер один. Кабель іде в квартиру до ПК, до мережевої карти, яка запеленгована у провайдера. Щоб провайдер не сікався до мене - МАС-адресу тої карти вписав першому роутерові і все. Роутери та IPTV Aura HD - то вже самодіяльність. Спочатку встановив один роутер, тепер другий, бо в одного тільки чотири порти LAN, а мені потрібно більше. Можна було б встановити свіч, але навіщо, коли є старий роутер ? Тепер кабель іде в перший роутер, від нього в ПК онука (з Wi-Fi на всю хату) і від ньго ж кабель у другу кімнату до другого роутера, а вже з другого роутера до мого ПК та всього іншого мотлоху (і Wi-Fi на мою кімнату)
    Ще, з дурного розуму, навчився прошивати роутер. По-англійськи я не дуже, тож довелося прошити старий роутер двом прошивками й підшити лінгвапак з російською мовою.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо так, то не розумію потрібність другого роутера. Хіба є стаціонарні ПК, які не годні ловити Ві-Фі...
     
  5. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Cаме стаціонарні й не ловлять. Це ж не ноутбук. Можна, звісно купити Wi-Fi адаптер, але навіщо витрачати зайві гроші, коли є халявний кабель ? До того ж мені потрібна уся швидкість, усі 100 МБ/сек, а планування квартири не сприяє доброму прийому Wi-Fi від одного роутера по всій площі. Ще одна особливість: при щільному трафіку по Wi-Fi зловмисникам легше зламати мережу і красти трафік, а коли майже весь трафік приховано йде по LAN, то й спокуси немає. А трафік йде майже безперервно: я тут, на форумі, теревені правлю, жінка телевізора дивиться (в меню Aura HD , окрім IPTV та купи каналів онлайн-тв є ще шість онлайн-кінотеатрів безкоштовних, і ex.ua серед них. Дивись фільми у Full HD скільки хочеш)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Теперка пойняв)))
     
а де твій аватар? :)