Дурні питання.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Hyligan, 16 лис 2013.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та... як би не так. У мене на роботі є хлоп один. Наче й посада поважна, дуже серйозно називається, а завжди шле отаке :pardon:
    Screenshot_20180126-154126.png ку.jpg Screenshot_20180126-154236.png
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    макітри - то добре. Товар не псується, але ціна на нього росте))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Благословение вернется к вам через свадьбу".
    Ой, то ще мона надіятись на свайбу? Треба чоловікові доповісти про такий легкий спосіб його здихатись, а мати свіжЕнького.

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це в тому що я виклала таке написано? :mocking: Треба читати хоч іноді. Раптом буде адресу вказано, де скарб закопано :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У мене не той випадок. Моя кума таке ніколи не видасть і ніколи не здасьтся без бою. Напророчить ще мені "бід на 9 літ" ))
    От як буде Прощена неділя (18 лютого в цьому році), то я попрошу в неї пробачення і скажу, щоб і вона у мене СМС-ками пробачення не просила. Бо мені те не подобається , і я далі не передаватиму, щоб людям шкоди не робити тією дурістю.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Людина живе в тому, в що вірить. От і весь секрет. Більшість проблем створюємо собі самі, своїми думками.
    Я ніколи не смикаюсь коли кішка дорогу перебіжить, наприклад.
    В мене імунітет, бо вдома живе кіт, який три мільйони разів на добу дорогу переходить. :pardon: Я і малу того навчила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Латано, я вже думаю, що людина к старості яка поволі, а інша швидко - втрачує свої кондиції. Це сумно, але іншого пояснення в даному випадку нема.
    Де дівся розум: людина пише молитву до Господа про прощення і грозить страшною карою за непередачу 9 СМС-ок з молитвою.. Смішна маячня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Вона має сторінку в Аднаглазніках? Дайте мені посилання на неї. В мене є там фейкова сторінка - я навчу її і як Родіну любіть і політику партії також:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Але ж, є й над ним начальство. Дайте мені координати того начальства і його проінформую, чим хлоп на посаді, яка серйозно називається, займається в робочий час. Там же ж і години з хвилинами вказані, коли він то шле)))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Щось у мене є підозра, що виключно з мацковскага патріархату того всього ноги ростуть.........
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тю, так він і начальству шле, :)))чи то спочатку начальство йому... :scratch_one-s_head: там вже не розбереш.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Тоді, тре ще вище начальство шукати, якому "накапати".
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене дурне питання:
    Тільки мені здається що найгірше що може залаз зробити Хуйло, то віддати Крим і Донбас, при умові проведення виборів в яких вони візьмуть участь...
    Та вони б прозоро і демократично вибрали б знову Яника, або Єфремова, і так і до справжньої громадянської війни дійти б могло...
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ні. Мені здається, це питання довго буде не на часі.
    Щодо виборів проросійських кадрів, то вже дурних нема. Що таке просвітити хто є хто і як - знає і громадське суспільство, і журналісти, і повернеться ж наш "телевізор". Там і виборів не буде доти, доки назад не повернуться переселенці, доки не пройдуть суди над колаборантами, буде довго військова адміністрація.
    Таке пережити і не набути досвіду безпеки?
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якщо їм треба мати телефонний список тундри).
    Це скоріш аферисти такі піраміди організовують, щоб мати телефонну базу для чогось. Розрахунок такий як треба: якраз те, що не відмовляться дурні курки розповсюдити, та ще прирозити покаранням про всяк випадок.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ой ладно...без криму і донбасі скільки регіоналів в раді?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так коли їх вибирали? Зараз ситуація трохи інша.
    Важливо ще й те, що їхня співучасть у початку війні на Донбасі вже доказана - Єфремов показово з-за грат виглядає. Ще ГПУ чи НАБУ придивляться к деяким діячам від ПР під вибори))
    Та і втратили регіонали на війні багато свого багатства та ресурсів.
    Росія вже їм не така мила, як раніше.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та вже без Криму і Донбасу вибирали...
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нагадали мені мене, років 15 тому, коли теж хотілося зробити світ кращим, рятувати людей від їхніх проблем. Бувало таке, що прочитаєш якісь книжки і приходить до тебе осяяння через відкриття якоїсь геніальної інформації і думаєш: "Ось же вона! Відповідь на важливі питання і така проста та доступна! Як би це могло знадобиться і тому, і тому... та багато кому. Це ж знахідка! І починаєш купувати книжки і дарувати тим, кого так хочеться врятувати та ощасливити. Але, чомусь вони не бачать того, що бачиш ти. Ось воно, все те саме, а вони не бачать. Наче заблоковано. Або сукном-невидимкою накрите... :dntknw: Ну як же так?! :cry:
    А потім з'явилася відповідь і на це питання: Наш світ є гармонійною, сбалансованою системою! Абсолютно в усьому! Усе розплановано, усе передбачено. Кожен візьме рівно стільки, скільки йому відведено! Як рослина бере із землі рівно стільки, скільки саме їй потрібно і росте там, де може жити. І зайцям немає діла до того, що на скроні високих дерев багато соковитого листя, як і жирафі - що на землі зелена і духмяна трава. Кожен візьме своє.

    І не можна намагатися "покращувати" світ, бо в ньому ВЖЕ все прекрасно, а ті спроби приводять тільки до перекосів, і відбувається дисбаланс у системі.
    Не можна узяти і зрубати дерева, бо вони затіняють траву. Не можна узяти і знищити горобців, бо вони багато гадять. Не можна узяти і знищити хижаків, бо вони злі і ображають зайчиків. Не можна узяти і знищити жаб, бо вони противно квакають, або комарів, бо вони противно кусають. Не можна узяти і зробити усіх дурнів розумними, п'яних - тверезими, невдах - щасливими, сліпих - зрячими. Не можна слона посадити на дієту, щоб йому легше стало ходити, а коника підгодувати, бо в нього ніжки надто тонкі. Бо нічого гарного з того не вийде, ви зіпсуєте життя і слонові, і коникові. Розумієте? Бо кожен на своєму місці і відіграє свою партію у загальному оркестрі!
    Ви бачили як працює оркестр? Скрипки -їх багато, 12, 16, у них основна партія. Смички так і миготять у повітрі, 150-200 нот за хвилину. А контрабасів три, п'ять. Три ноти за дві хвилини. А між ними ще альти, віоленчелі... А є арфа, яка може заграти один раз за весь твір.
    Але нікому не приходить у голову розпиляти контрабаси на купу скрипок, бо ті продуктивніші, або платити менше арфістці, бо вона нероба. Розумієте? Бо тільки коли кожен грає свою партію - настає гармонія і лад.
    То ж, відкиньтеся на спинку крісла і слухайте, споглядайте, смакуйте, насолоджуйтесь...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Чудовий твір. Погоджуюся! Але, не на всі 100% )))

    Щось, нема натхнення зараз, аби наклацати про ті кілька %..... Може, колись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)