Дурні питання.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Hyligan, 16 лис 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну тобто після заксу плаття ше "не вінчане" і інша наречена може його вдягати, а вже після шлюбо то ні? Чи як?
    Бо я інакше не можу зрозуміти де може взятися "невінчане" але БУшне весільне плаття, не кіно ж в ньому знімали :derisive:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вінчання - це духовний обряд, фіксування шлюбу на енергетичному рівні. Цей процес не можна перекреслити хрестиком на папері. Бо не на папері він відбувається. Усі речі носять енергетичну інформацію свого господаря. Саме через це не бажано вдягати речі, які вже хтось носив і долю та стан здоров'я цієї людини ви не знаєте.
    РАГС - це умовно створена людиною структура, де на папірці фіксують різні події, для того, щоб держава могла контролювати своїх громадян і видавати їм паперові писульки-довідки.
    Богу не потрібні папірці і довідки, для контролю він наділив людину сумлінням. А державі без папірця, свідків, підписів із печатками - ніяк.
    Вінчана сукня носить не тільки інформацію про наречену, яка його вдягла один день, а і носить енергетичну печатку чужого шлюбу, з усіма наслідками.
    Окрім того, не рекомендують не тільки купувати, але й продавати свою весільну сукню, так як енергетичний зв'язок є двосторонній.
    Але церква цих прикмет не визнає і вважає забобонними, як і всі інші ритуали пов'язані із весіллям, народженням, похованнями. Усе це носить характер народних прикмет і традицій.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Більшість наречених, я гадаю, не хоче б\у сукню на весілля. Це неприняття десь на рівні підсвідомості, хоча ніхто не збирав статистики, як воно.

    Донька на весілля збиралась взяти на прокат супер-пупер сукню, але послухалась і купили хоч не таку супер, але нову.

    Я в якісь забобони вірю, в якісь ні)
    Нещодавна здивувала моя кума: відправила мені на Водохреще СМС-ку, де пише щось молитовне і требує переслати це на 9 адресів, кожне через 9 хвилин, бо коли цього не зроблю, буде мені 9 наступних років нещасть. :facepalm:Якби на таке зважилась якась темна тітка з хутора,то понятно.
    Але ж це людина дуже освічена, к.т.н, працювала доцентом в виші, ще займала не останню посаду в дуже серйозній установі, писала програми - брала участь в великих програмних проектах. Зараз має таку велику пенсію, що пів-країни би плакали від заздрощів.
    І ось тобі "листи щастя" з погрозами. :sad:

    Дурне питання до всіх: може я не права і чогось не допенькала в житті?
     
    Останнє редагування: 26 січ 2018
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо дорогу перейшов чорний кіт, або баба з порожніми відрами - на то не потрібно навіть уваги звертати.

    А от, якщо перейшов чорний кіт з порожніми відрами - то вже є недобре......
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ким не рекомендується?
    Можливо, але ксьондзові потрібні ;)
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я одружувався коли була бідося чорна, тому йшов до шлюбу в швагрових мештах, сорочка мабуть була своя, костюм збірний, дружина сукню брала на прокат, і явно не супер пупер, вінчану мабуть раз 20 :mocking:, і нічого живемо не погано наразі ...музика була в вигляді супер крутого на той час двокасетного "соні" з касетами назбираними по селі, фонтану з мартіні не було, мабуть ми і не знали що таке мартіні, закололи свиню, теля зарізали....
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    про самогон забув, кілька заквасок пішло ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ого, оце бідося: з'їли свиню та ще теля впридачу
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    ЛЮДИ !!!! Почитайте один раз і запам’ятайте назавжди!!! Бо вже накипіло. Ви ніколи не задумувались – звідки в них Ваш номер телефону? — Бизнес Украина

    Ніяк не можу скопіювати сам текст за посиланням. Не полінуйтеся - перейдіть за посиланням і прочитайте.

    Автор тексту - мій знайомий. Людина, яка досить добре розуміється в тому, як працюють комп"ютерні системи взагалі і інтернет зокрема.

    З Фейсбук цей текст, чомусь, вже пропав((((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    ТЕХНІЧНИХ наук????? Гейби була гуманітарієм, то я б ще зрозумів.

    То перешліть їй посилання на той текст, який я надав. Якщо людина совіслива, то після ознайомлення добровільно здасть куда нада свій кандидатський документ))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    З свинями тоді було нормально, а от грошей не було зовсім, то якраз ті часи були коли зарплату давали пральним порошком, макітрами, цукром )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В мене є подруга, освічена, розумна, має ступінь науковий. Вона старша мене на багато. Я її дуже поважаю і люблю.
    Коли вона щось таке присилає, я їй дзвоню і запитую, що нею керувало?
    Вона каже: " Ти знаєш, я не замислюючись. А ось ти зараз мені сказала і я бачу, що й справді це нерозумно"
    Люди часто щось роблять на автопілоті і не думають про те. Або приймають на віру якусь інформацію не піддаючи критиці. В мене є теорія, чому так відбувається, та то вже інша тема.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    То відкривайте! Або в моїй темі про "статуси...."))) Відчуваю, що й там Ваша теорія працює.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Таки
    місцями.

    Бо більшість будуть без жодної нормальної аргументації доказувати, що то їх особиста справа. Їм так захотілося і вони так зробили. І далі будуть продовжувати те робити.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А до совєтов ксьондзові потрібно було? ;)А в інших країнах? У Вірменії мої друзі одружилися у церкві. А в РАГС може підуть колись, а може й ні.

    Чи Ви мали на увазі ведення метричних книг у церкві?
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зазвичай чомусь саме жінки ті листи щастя розповсюджують...може від використання вінчаних суконь :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я мав на увазі що не розписаним шлюбу не дасть.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та щось не відчуваю натхнення :pardon:
    Я он про Єреван ніяк не допишу і воно мені таким тягарем висить. Кожен раз перед сном думаю, що справа не закінчена :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Однозначно десь там в чергу поставте
    Я собі вже занотував, що маю того дочекатися!!!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякую, мануре. Почитала. Кинулась пересилати кумі, а потім щось мене зупинило. Якщо людина в таке почала вірити, то що для неї шкода, яку вона робить?
    Моєму подиву просто нема меж.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)