Дурні питання.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Hyligan, 16 лис 2013.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Люди взагалі однобоко дивляться на все. Тільки з точки власного зору. Тому не все гаразд в "датском королевстве". Навіть у тих, хто думає, що робить більше добра, ніж інші.
     
  2. LMV

    LMV Well-Known Member

    Якщо брати до уваги ваш підпис "Роби те що хочеш і будь що буде. ." то так воно і буде. На кожному форумі є свої правила у спілкуванні, і замість того, щоб допомогти користувачу, ви з першого разу, бєте його довбнею по голові. Тому так мало вас залишилося...
     
  3. LMV

    LMV Well-Known Member

    Філософія.....
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Петька: Василий Иванович, что такое философия?
    В.И.: Вот пришли мы в баню. Одна ушайка. Ты каждый день моешься, а я раз в месяц. Кто должен мыться?
    П: конечно я!
    В.И.: Нет, я... Если ты не помоешся один раз - с тобой ничего не случится, а мне - когда еще приведется... А теперь так: Я моюсь каждый день , а ты - раз в месяц. Кто должен мыться?
    П: Конечно я!
    В.И.: Нет, я... Тебе какая разница - в какой день мыться, если месяц не моешься, а мне надо каждый день...
    П: Фигня какая-то...
    В.И.: Вот эта фигня, Петька, - и называется философия.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо б'ють - значить люблять. По дзєну - вам треба дати 30 палок за те, що всіх охаяли, а ще 30 - за те, що не подякували за те, що не вигнали з форуму.
    А мене от вигнали на рік. Наче нікого не обзивав, а просто сказав, що ви не туди йдете і ведуть вас не ті що треба, а хитрі лиси.
     
  6. LMV

    LMV Well-Known Member

    Нікого я не ображав, це ви перші наїхали на мене. На рахунок: бути мені тут, чи не бути- ваша воля.Не чіпляйтеся до моїх слів і не шукайте собі ворогів. Нині одне з Великих свят, будьте стримані.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    - Шо сі стало, шо сі стало?
    - Один пе**нув, два сі вс**ло!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. LMV

    LMV Well-Known Member

    Файно сказано!!!:haha:
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Особисто я дав вам зауваження, що не гарно проклинати когось, навіть ворога - бо то не на користь Того, хто вчив не робити цього. Але якщо ви і цього разу будете шукати винного когось, а не себе, ну тоді я вас не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. LMV

    LMV Well-Known Member

    Спека притупила мій розум, якого і без того небуло. Я народився у жовтні. А хто народився у жовтні :

    Я завжди винив себе. Ще раз, вибачаюсь перед вами і всіма користувачами.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене син "жовтневий". Я вже писав його "Я добрий, але до пори, до часу". Світ занадто швидко летить у прірву - та ви і самі те бачите, якщо не "сліпі". Тому я вже не такий наївний, щоб отак просто вам повірити. Але, як-то ... самі сказали. Та для обіцяючих, але не виконуючих - немає місця на небі. Зауважте собі.:hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. RedMaks

    RedMaks New Member

    Доброго вечора, виявили в селі на горищі вот таке чудо, хто підскаже що з ними можна зробити?)https://goo.gl/photos/ZaB1MocPoBmtcJfV8
     

    Вкладення:

  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Добре місце під "заначку".
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. LMV

    LMV Well-Known Member

    Пристанище осів. Якщо не заважає, то не чіпайте...
     
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Садівники радять боротися з осиними гніздами вночі, поки вони сплять
    Ось таке відео :blush: вам у поміч
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А можна коротко про це, бо відео не потягну?
     
  17. terRen

    terRen Дуже важлива персона

     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись викурювали ос (осів) надарованими на ДН дешевими дезодорантами :mocking:
    А взагалі, якщо не заважають, то хай живуть, шо вам шкода...
     
  19. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Таке сусідство дуже небезпечне.
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Для ос.
     
а де твій аватар? :)