Думки про те, як відновити "той" форум

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Viktoria Jichova, 16 січ 2007.

  1. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: В І Т А Ю !!!


    Дуже дякую Piepie, за таке гарне привітання.:) Та от не знаю хіба, що тут писати: багато-багато чого змінилося на цьому форумі. Ніби вже й не серед своїх.. Гадаю, що мене розумієте.
     
  2. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь Вікторії

    Чому це не серед своїх? Нам вкрай бракує Вас на форумі.
    Єдине - не переймайтесь надто дописами несвідомих елементів на політичну тематику. Чорнило у їхніх думках закінчилось, а чорнухи достатньо. Проте, поводитись пристойно форумі їм таки доведеться. Або не доведеться взагалі. ;)
     
  3. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: В І Т А Ю !!!

    Але ж як цього досягти, коли вони кількісно переважають? Та я й не приховую, що нервуватися через дріб´язкові сварки, чи через відверті ворожі наклепи та фальш я не збираюся. Тому дописувати сюди - це стилізуватися у позу Дон-Кіхота. Нажаль, в мене навіть списа такого як в нього немає.;)
     
  4. piepie

    piepie миється в бані

    Вікторії

    Принаймні, засилля НСЕ спостерігається лише на політичних гілках.
    Україномовні дописувачі завітають на форум лише внаслідок наявности змістовности та креативности у наших дописах. Окрім того, особисто я поважаю, за невеликим винятком, особистости усіх російськомовних дописувачів, гадаю, що вони теж відвзаємнюються. Незбіжність політичних уподобань неминуча, проте, дискусії повинні відбуватись в атмосфері взаємоповаги та незлосливости, що, власне, і вирізняло наш форум. На жаль, останнім часом пішло дещо шкереберть, але якщо усі гуртом докладемо зусиль, то зможемо відновити неповторну атмосферу форуму всупереч недоброзичливцям. Чвар, сподіваюсь, більш не буде, але виниклі проблеми слід обговорювати відкрито, а не корпоративно гуртуватись у Аськах тощо.
     
  5. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: В І Т А Ю !!!

    Piepie, у Вас слушна пропозиція. Майже ідеальна. Проте, самі знаєте, що надто багато часу вже пройшло і для того, щоб форум відновив свою колишню атмосферу, треба би було навести трохи жорсткіший порядок у кав´ярні. Бо, як на мене, там, де все дозволено - це вже не демократія, а звичайнісінька анархія а-ля "разґулялса казак в полє".
    вибачайте за офф-топ.:)
     
  6. piepie

    piepie миється в бані

    Вікторії

    От чи MARTINI нам цей оффтоп вибачить? :)
    Щоб подолати анархію та монархістів :), слід об'єднати зусилля - а то кожен вимріює затишок неспівмірний із власним внеском у його укшталтування, обурюючись одночасно бездіяльністю иньших, адміністрації, скажімо, котра навести жорсткий порядок в стані, проте, створення приязної атмосфери - справа віртуальних рук самих учасників форуму.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Дуже цікавий оффтоп, достойний окремої гілки :)

    Вустами Папая говорить істина. Поховалися, потікали і дистанційно нарікають, що атмосфера не та, що "вони кількісно переважають", який поганий той ЛФ і той Мартіні...

    А слабо, замість плодити чвари - спілкуватися як тоді, два-три роки тому? Подати приклад тим, хто того не застав чи не пам"ятає?

    Насилля породжує насилля. Хамство породжує хамство. Національна, мовна й інша нетерпимість породжує таку ж зворотню реакцію. Чому б не спробувати забути про цей непотріб? Наївно сподіватися, що політичні переконання різних людей будуть однаковими. Не пускати сюди тих, хто думає не так, як я - неправильно і нецікаво. Ми могли не погоджуватися один із одним, але мали взаємну повагу, дотримувалися правил пристойності. Так, правил пристойності. Це уже набагато пізніше довелося складати правила форуму, бо багато хто з "обох боків" про ті неписані правила і норми забув. А коли їх не пам"ятають, то жодні "правила форуму" уже не допоможуть, ідилію порушено. А тим паче, коли з одного боку знаходяться провокатори і хакери, з іншого активісти, які під соусом боротьби за чистоту рядів, ще більше розпалюють розбрат, а то й просто поливають брудом, втихаря полощуть мізки тим, хто не здався, перетягуючи на свої "правильні" форуми. Покарання за хамство називають політичними репресіями, а толерантність до інших думок - ознакою антиукраїнськості. Тільки чогось більшість із них все одно приходять сюди. І тим і другим скучно один без одного , вони мусять зустрічатися тут :)

    Чи хтось замислився - якщо ми не можемо вже жити один без одного, то може варто спробувати повернути "той" форум, "ту" атмосферу і далі співіснувати у затишній гостинній кав"ярні, як раніше? Переконаний, що це цілком можливо. Адже нам все-одно жити в одній країні, нікуди ніхто не подінеться. Краще замість воювати, намагатися зрозуміти один одного і тим самим стати ближчими і мудрішими. Чомусь у 2004 на майданах помаранчеві і сині не проломували один одному черепи, а розмовляли, браталися і мінялися шаликами. Так само робили й ми тут віртуально. Невже забули? І форумчани були ті самі, і адміністрація та сама. Пропоную щоб усе було так само :)

    "и прослезился"... :)
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Мартіні... респект!!!
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Мартіні,
    думав, що не буду вже дописувати на ЛФ. Але прочитав Ваш допис... Якби дописи можна було оцінювати, я б цей допис за 12 бальною шкалою оцінив на 12 з плюсом. Я не застав "той" форум. Але очевидно, що коли дискусія переходить на особистості, вона стає нецікавою.
    Культуру дискусій - у маси!:D
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Мартіні, дуже вам дякую!
    Мене нарешті розблокувало.
     
  11. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Ну, і я собі так міркую, чи будемо намагатися відновити форум, щоб він знов був таким, як рік тому, а чи і надалі будемо помалесеньку та потихесеньку толерувати образи, грубощі та незензурщину?
    Форум чи базар? Базар чи форум? Що краще?

    ------------------------------
    To be or not to be?

    (W. Shakespeare, Hamlet)
     
  12. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    РОЗЕНКРАНЦ:
    Погоджується він, що з ним недобре,
    Але причини зовсім не назвав.

    Схоже на те, що Nirvana усіх в Аську переманює...
     
  13. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Аськи всіх країн - єднайтеся!
    Хай живе Аська Інтернешнл!
    :D
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    І Богу дякувати! Най собі там і спілкуються!
     
  15. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Вікторії

    Хорошая гiлка. Назревшая – перезревшая. :) Не знаю, как вам, а мне было очень полезно ознакомиться с историей, которой я не очень знал. Убирая излишнюю эмоциональность - у меня есть предложение. Я всегда полагал и мнения не поменял, что разумные люди смогут найти компромиссы, если они попытаются понять точку зрения другого, не слишком напрягая друг друга. Т.е. встать на его место и начать понимать его логику.

    Суть предложения. Создать альтернативный раздел «Салун-Минус по Львовски», где форумчане со сложившимися предпочтениями, как раз бы попытались отстоять противоположную точку зрения. Разделы – те же самые. Политика, История, Мова.
    Почему я считаю, что такой раздел будет полезен ? Потому что мне иногда даже уже не забавно, что можно некоторые предпочтения объяснить «нелюбовью к москалям». Человек даже не задумывается, что ахинею несет, она ему просто нравится. :) А такая альтернативная ветка будет не по нему. Он не потянет. А кто сможет, ему все равно надо об информации и фактах подумать. И поискать.

    Как вам ?
     
  16. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Чорнобилец'ю, а що чи хто, власне кажучи, Вас дратує у згаданих розділах?
     
  17. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Ну не те щоб дратує, а швидше веселить. А імен називати не буду. Вони і так відомі.

    А як ідея вам ? :) Наприклад piepie, що відстоює російську мову як державної, а я навпаки ? :)
     
  18. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    У мене Віндовз Віс(ь)та від вуйка Гейта, але він на таке не здатен. :)

    Наведіть лінк допису, котрий Вам не до вподоби, поглянем гуртом. А як веселить, то чого там - один з иньшого кепкує. Аби без надмірної злостивости. ;)
     
  19. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Все предложение снимаю.Из-за "Віндовз Віс(ь)та від вуйка Гейта, и він на таке не здатен. " :D


    "За что сидишь ?"-, спросили слесаря ?
    "Да вот пришел в обком, посмотрел трубы и говорю, да тут всю систему менять надо!"
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Думки про те, як відновити "той" форум

    Вікторіє, як бачите "образи, грубощі та незензурщину" - повідомляйте модераторам або адміністраторам. За образи, грубощі та незензурщину на цьому форумі завждти карали і будуть карати, у нас це неприпустимо.
     
а де твій аватар? :)