ДТП Харків

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Zemlyak, 27 жов 2017.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо хтось там хоче в Україну - хай для того щось робить. Найпростіше - це вголос про це сказати.
    зі
    Дамбасяни вони люди не боягузливі
    В Трускавце переселенцы-подростки фотографируются со средними пальцами на фоне памятников героям Майдана
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
  2. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Ага.
    Значить людям сходу треба брати у руки вила - і на танки йти. З урахуванням того, що може прилетіти в спину. Може прилетіти від найрідніших. Від батьків, від дітей, або від чоловіка/дружини.
    А ви тим часом грієте дупцю за сотні километрів від війни і навіть не допускаєте, що до вас коли-небудь дотягнеться ворожа лапа.
    Тільки не треба починати "а от ми не те що ви..ми і з вилами дамо собі раду".
    Не дасте.
    Знаєте, є така книжка класна, про індіанців, "Маленький Большой Человек". Я знаю людей, про яких можна сказати "Маленький Большой Украинец". А про вас, судячи з ваших постів, складається враження, що ви - лише маленький.
    Підкреслила, бо не знаю цю людину в реалі, і можу помилятись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В 14 році там не боялися на українські танки з голими руками йти. Чо тепер вони стали такими боягузами?
    А я тим часом грію дупцю за тисячу кілометрів від війни і про всяк випадок поливаю грядку машинним маслом ;)
    Бла-бла-бла...


    зі
    @Innusua, ну добре - розкажіть, на яких умовах ви бачите повернення ОРДЛО в Україну?
    Як то все мало би виглядати з вашої точки зору?
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
  4. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Прикра новина цього дня
    Загинув голова фракції БПП в Сєвєродонецьку Сергій Самарський. “Його вбили за проукраїнську патріотичну позицію”
    Схід нічого не робить. Авжеж.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вул. Сумська.
     

    Вкладення:

    • blob.jpg
      blob.jpg
      Розмір файлу:
      75,7 КБ
      Переглядів:
      5
    • blob.jpg
      blob.jpg
      Розмір файлу:
      136,1 КБ
      Переглядів:
      5
    • Подобається Подобається x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я - тільки за! В цю зону ще додати Сумську до пр-ту Незалежності (колиш. Правди) і обов'язково заборонити проїзд по майдану Свободи!, як ще було раніше, бо вони там так гасають, навіть незважаючи на бруківку :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Майдан Свободи - обов'язково. Нещодавно зауважила, що на лівій стороні майдану (з сторони гот."Харків") лише одна зебра, аж біля ст.м.Держпром. Не знаю, може біля ХОДА є, я в другу сторону пішла. Йти далеко, але і під машини кидатись не хочеться. А світлофорів на площі нема, тому вони їдуть фактично безпреревно. На моїй па'мяті одну знайому там збили.(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Обома руками "за", дівчата. Там, де знесла Зайцева людей, полито кров'ю не один раз. Та і біля вул. Іванова теж. Дуже вузька Сумська для такого потока машин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Можна поговорити, але не в цій темі і не сьогодні; сьогодні неділя - день приємних думок :beach:))
    Ось про це
    я б теж залюбки поговорила, бо незрозуміло що ви мали на увазі. Якщо ви вважаєте, що в Донецьку був не спектакль, а "восстание народных масс", то тим більш є про що поговорити.))
    Взагалі, розумні українці зі сходу та заходу України завжди зможуть між собою порозумітися.
    Розумний українець з розумним росіянином - практично ніколи. Росіянин погодиться, що його країна чинить негарно і взагалі котиться в нікуди , але рано чи пізно почуєш від нього "омерике продались! ой, всё!"))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я ще маленький, тому говорю про що думаю і де попало. Знаю, що це порушення, дуже цього стидаюся і готовий понести покарання:blush:
    Я мав на увазі, що на Донбасі українська влада не змогла справитися з проявами сепаратизму і це привело до такого результату. Це результат бездіяльності і потикання влади за весь час незалежності. Поки наша влада грабувала Україну рашка готувала підгрунтя для цієї акції.
    І там був не спектакль, а справжнє "восстание народных масс", зазомбованих рашою і організоване проросійськими єфремовими і Ко.
    Україна там програла.

    В Харкові і Одесі центральна влада опам"яталася, побачила, чим ці виступи рашистів і сепаратистів можуть закінчитися. І не допустила бардаку.
    Україна в цих випадках молодець.

    Нам мус порозумітися, бо у нас інакше не буде майбутнього
    Маю немалий досвід спілкування з росіянами. Тому цілком з вами погоджуюся
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
    • Подобається Подобається x 2
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Ну..на мою думку, у січні, лютому, березні, ба навіть ще у квітні з ними можна було впоратись. До прориву українського кордону їх було зовсім небагато. І аж ніяк не досить для того, щоб захопити мільйонний Донецьк.
    Я згодна з тим що підгрунтя Росія підготувала добряче, але як вона не старалась, не змогла змусити українців воювати одне з одним. З самого початку по батальонах"ополченцов" можна було вивчати національний склад РФ, незважаючи на всі спроби "єфремових і Ко" збунтувати саме українців. І навіть незважаючи на те, що в Дон.і Луг. обл. багато етнічних росіян, заселених замість вивезених в сибіря і виморених голодом українців. Ну ясно що за гроші якісь місцеві пішли, але такі люди скрізь є і будуть.
    З цим моментом у Росії вийшов конкретний провал. Потім провал з Кримом, з літаком.
    Мені особисто було дуже не по собі, коли повідомили що Янукович втік з Києва і їде до Харкова, бо що б там Росія не гарувала про Донбас, Харків завжди їй був потрібен у першу чергу. Але він до нього не приїхав - і це теж був реальний її провал.
    Звучить як прикол, але я серйозно збиралась у позові до суду на розлучення вказати причину "розбіжність у політичних поглядах". Чоловік випередив, сам подав, вказавши щось нейтральне.)) Для тих, хто не стикнувся близько, звучить дивно - як можна розлучитись через політику, як може зрадити син батька. Але ж реально пісєц бува такий шо. ((
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То все вже минулося.

    Тепер тре все переробляти і нове будувати
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гідно поваги. Бо це вже не політика, а зрада Батьківщині...Йде війна, гинуть люди, як не соромно навіть рот розкривати вести ватну пропаганду - це я казала не один раз тим, з ким була в тісних стосунках багато років. Була.
    У мене і родичі в Харкові такі ватні, що п*ць. Не від великого розуму.

    Але і доценти є такі, що хоч стій, хоч падай. У тих - Гамерика все робить. А Пуцін - ні. Пуцін - вяликая Росія, його торкатися не можна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Схоже, що моя версія переростає у вирок до обох водіїв. Всі винні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Варіанти два. Або я не розумію що Ви маєте на увазі, або Ви не розумієте до чого я вів. Я апелював до вислову
    і до
    . Тобто доводив, що Лексус вже виїхав на перехрестя на червоне, а не на жовте. Також звертав увагу на те, що захист Зайцевої киває в бік водія Туарега. Тому що їхнє завдання забрати або зменьшити ступінь вини. А то, що вони звертають увагу на інше порушення не забирає очевидного порушення ПДР і , оскільки Зайцева пролітала вже на червоне, не применьшує ступінь її вини. В тому, що Туарег зупинився поза лінією світлофора, і що стартанув на жовте я не висловлював сумнівів, оскільки це очевидно на відео. Тобто з юридичної сторони поведінка захисту Зайцевої це звичайне відвертання уваги, і розраховане на зівак, які звикли завжди все звалювати в кучу і на основі цих замісів робити висновки. В слідстві будуть виділені окремі провадження, які пізніше можуть об'єднати при потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Picasso
    Скажімо так: Ці дві мої цитати є з області передчуття, а не реалії.
    Тобто, туарег мав зачекати, поки не відбудеться можливе закінчення потенційного маневру і не рухатися, поки не загориться червоний, ну а лексусу тут вже не допоможеш, бо реакція водія від пигулок при такій швидкості не адекватна по любому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Напевно в тому руслі буде розглядатись справа і причинно-наслідкові діяння. В Туарега три порушення 1) Зупинився поза лінією світлофора. 2) Почав рух на заборонний сигнал. 3) Не переконався в безпечності маневру. Перші два слабо проглядаються в наслікових, а в третьому є широке поле для вихлянь і пояснень.
    В Лексуса два залізних 1) Перевищення швидкості (якщо будуть розглядати експерти). 2) Проїзд на заборонний сигнал світлофора. Всі інші, як то опіати, стан і поведінка до і після є допоміжними.
    Якщо коротко, то в суді буде/мало б так і розглядатись. Решта все залежить від кваліфікації захисту обох сторін (колядки в суді не беру до уваги, хоча думаю, що напевно будуть).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Навряд чи цим все обійдеться. Якби хтось із водіїв загинув, то справа пішла б швидше, а так можуть появиться нові сторони:
    1) ШЕУ (не підмели, щось розлили слизьке розмітка не правильна)
    2) Автодор (Зупинка для людей не облаштована захисними стовпчиками, мало місця для унеможливлення виїзду на людей)
    3) Невідоме авто "підрізало" і призвело до втрати керування і випадкове затискання педалі газу
    4) невідома жінка вкусила і рванув на жовтий ...

    Колись я попав в аварію. Списали на собаку, яка вибігла на дорогу і водій для уникнення з нею перевернув авто з пасажирами. Собаку бачив тільки водій. І людей поблизу не знайшлося. Жодного. Неначе всі засліпли - хоча їх там було як...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    https://vesti-ukr.com/strana/264723-...chil-novye-pdd

    10 ноября на специальном заседании Кабинета министров Украины министр внутренних дел Украины Арсен Аваков озвучил законодательные предложения МВД в сфере безопасности движения. Именно эти нормы ведомство и предлагает принять Верховной Раде.

    В частности, министр поставил украинцам в пример поляков и, опираясь на их опыт, предложил:

    в населенных пунктах ограничить скорость с 60 до 50 км/ч,
    в 20 раз увеличить штраф за управление автомобилем без прав,
    установить двухгодичный срок водительского удостоверения, полученного впервые,
    закрепить на законодательном уровне фото- и видеофиксацию нарушений ПДД.
    Также МВД предлагает усилить ответственность за управление транспортным средством в состоянии наркотического или алкогольного опьянения.

    "Наша позиция – увеличить штрафы за некоторые виды административных правонарушений. В частности, за превышение максимально разрешенной скорости движения – 50 км/ч – установить штраф в сумме 3,4 тыс. грн, сейчас это штраф в 510 грн", – пояснил Аваков.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)