ДТП Харків

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Zemlyak, 27 жов 2017.

  1. Zemlyak

    Zemlyak миється в бані

    Latana Royal
    я бы тебя удавил честно, хера ты забыла в харькове?
    езжай на западную украину
    овца тупорылая
    как я вас тварей ненавижу
    зачем ссср только присоединил закарпатье, жили бы там и мы бы не знали горя
    так дали одиотов
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Теееек-с, @Zemlyak-а викреслюємо...

    зі
    Наступний!
    :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :haha:
    Оце плющіть. Оце так галюцинації
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Їх не треба шукати, вони самі якось знаходяться. Бо вони "насєлєніє". А те, що там нормальні люди є - мені не треба доказувати.
    Я знову фігєю. Два рази при чому.
    О. Та вам у "Сльози за совком"
    Ну от. А то "я вуз закінчив, диплом захистив".

    Адьйос.

    Хоча, громадо, якщо вам ще хочеться цирку - випущу клоуна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, той якийсь слабонький на голову...

    Скоро тота щира українка з рантки прийде, може підмахне... :blush:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та воно скажене. Не дай Бог ще заразне.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не погано б почистити тему від сміття...А то ДТП вщент засране.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та ціла тема сміття. )
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ой, не тре поки що чистити...
    Там пані на рантку пішла...
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Без жалю можна видалити.

    Та нічого, ми їй скріном повідомимо, що все сталося як вона і сподівалася
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ще за часів совка (в 70-ті роки) мою старшу сестру в дитячому садочку регулярно ставили в куток за те, що вона розмовляла українською. І вихователі цього не приховували - вони сказали чітко і ясно матері, за що саме була покарана дитина. Ці події відбувалися в Лєнінградє, коли у нас "всє люді билі братья" (як показало життя - це була чергова совкодрочерська казка). Ну і хто дебіл після цього? Відношення до україномовного населення у кацапів завжди було скотське в незалежності від того, хто перед ними був - чи то дитина, чи то доросла людина.
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Йой, панцю))
    Що таке "рантка" я по змісту здогадалась і зрозуміла що річ про мене) А от що таке "підмахне"?))
    Мого коханого чоловіка (російськомовного, теж, до речі) - ви б могли бачити на харківському Євромайдані. Мене теж можна було бачити, наприклад, в новинах на 5 каналі, де я розказувала від імені Харкова)) своє бачення ситуації. І т.д.
    Знаєте, я не дуже люблю зводити розмову до взаємних закидів "а що зробив для України ти?" і з'ясовувати хто більш щирий українець. Що зробила для України я - то наша з нею інтимна справа.
    Якщо вам не подобається те, що я пишу, можете й мене відправити в бан митися, жодних проблем. Але не треба писати незнайомій пані різну гидоту, розмахуючи при цьому синьо-жовтим прапором.;) Прапорові це не до лиця.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То всьо є бла-бла-бла...
    І щось говорити від імені Харкова - це круто. Навіть вчорашній Zemlyak не наважився говорити від імені всього міста. А вже в нього в голові сама прокисла кірза...
    На 5 каналі від імені Харкова може говорити хіба шо хтось з комплексами. ІМХО.
    Але то таке...

    В мене два питання

    - Яку гидоту ви маєте на увазі?

    - Чому ви не скажете - з якого перестраху треба повертати взад тотой Дамбас, котрий вирішив, що йому без України буде краще?
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я відповім. Бо Донбас - є українська земля. А земля нічого не вирішує.Вирішують люди і кожен по-свойому.
    Завжди так було: якщо хтось із людей раптом вирішує, що десь йому буде краще, ніж там, де він є, то ця людина бере свої манатки і радісно мандрує назустріч своєму щастю. Манатками можуть бути які завгодно лахи, а тако ж рухоме майно. А от земля, міста, ріки, гори, материки- залишається на своєму місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Пробачте, але ж ви перший кинули в мене відосиком з Авдіївки. Якби не він, я б і не згадала про відео.
    Просто дивно, що вибіркові проросійські люди з ютуба для вас - авторитетний голос кількамільйонного Донбаса, а проукраїнська Іннуся з Харкова на авторитетний голос Харкова не годиться.
    Це упередженість, пане ІгорМ.)

    По питанням:
    - гидота - це порівння мене з Земляком. Не треба мене на одну сходинку з тим паном ставити, не подобається він мені.
    - на друге питання вище чудова відповідь, не маю нічого додати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Він би образився на таке. Він - таварісчь.
     
    • Смішно Смішно x 3
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Яка упередженість? Які вибіркові люди? Це український канал :)

    Дайте, будь ласка, відеоролик, на якому житель ЛНР-ДНР заявляє, що він чекає повернення Лугандону в обійми України. Бажано, щоб ролик був знятий в ОРДЛО. Я подивлюся і зроблю висновки.

    А щоб авторитетних голосів кількамільйонного Донбаса було більше, от ще одно кіно

    View: https://youtu.be/5JUxA_WqEr0

    Ви собі придумали, я вас не ставив на одну сходинку з Земляком
    Фігня то всьо...
    Дамбасяни не шукали, де їм буде краще. Вони не хотіли залишати російський вектор і міняти його на європейський. Чому в такому випадку вони повинні брати свої манатки і радісно мандрувати назустріч своєму щастю?
    Ми ж не захотіли брати свої лахи і чимчикувати в Європу, залишивши землю, міста, ріки, гори тим, хто не хотів перемін ;)

    Так що тре бути об"єктивним і після бою не махати кулаками.
    Українська влада не змогла загасити полум"я на самому початку і сепари взяли верх. Зараз там зовсім інші люди, а їх приєднання до України буде нам тільки шкодити. Україна і так слаба, її роздирають олігархи, а тут ще кілька мільйонів проросійських жителів. Тим більше, вони НІ-КО-ЛИ не відвернуться від рашки.
    ОРДЛО це гангрена. Ми її ніколи не вилікуємо /раша не дасть/. Тому нахер, глибокий рів і висока стіна

    Пропоную провести український референдум по Лугандону
    Вибрати відповідь з двох варіантів
    - Так, я за те, щоб виключити ОРДЛО зі складу України
    - Ні, я проти, щоб ОРДЛО входило в склад України
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
    • ... ... x 1
  18. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Пане ІгорМ. Вже писала - але повторю.
    Я на власні очі бачила, як українська влада намагалася загасити полум'я в моєму місті, тому пробачте - але після ваших слів

    я не бачу, про що далі з вами можна розмовляти.

    Хоч ви не зрозумієте (та і я дякувати Богу не розумію в повній мірі) - але це відчуття безпорадності жінки перед гвалтівником. Коли вона права. Але він сильніший. А чоловік не чує крику. Не чує влада, не чують 40+ мільонів, не чує особисто пан ІгорМ. Пан зайнятий, на ютубі все щось вишукує. А може то й на краще, бо якщо б почув - підійшов би і руки притримав і рота заткнув. Бо "самадуравінавата" - нема чого в спідниці короткій ходити (читай - російською мовою розмовляти).

    Сходіть дружину попорайте, абощо. Вчепилися ото до мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У вашому місті влада зуміла загасити полум"я, також зуміла загасити в Одесі. І їй /владі/ за це подяка, що зуміла зберегти країну.
    Не тре тут творів писати на вільну тему :)
    І я не казав вам "самадуравінавата" ;)

    А на ютюбі гола правда, без прикрас. Неприємно таке дивитися? А воно є ;)

    Я вам все розжував і положив по поличках, а вам страшно в то повірити.
    Я ще маленький ;)
    Не брешіть, я до вас не чіплявся. Я спілкувався з Земляком, а ви вставили свої п"ять копійок ;)
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    @ІгорМ, будьте об"єктивним. В ОРДЛО щось подібне сказати на камеру - це реально смертельно небезпечно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)