Друкування наосліп

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Mikhail, 12 тра 2013.

  1. Sten

    Sten New Member

    Наклейки на телефон ? Ну спробуйте :)))
    Хоча на компі зараз клавіатура теж не має кириличних символів і нічого - на наклейки не тягне. Зато як приємно коли зайдуть якісь гості чи знайомі і пробують щось написати... така от я падлюка :)))
     
  2. megaBaby

    megaBaby New Member

    А може хто-небудь порадити які-небудь програми чи щось таке? Дуже потрібно, а тут в темі не знайшла.
    Буду вдячна :)
     
  3. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Можу сміло порекомендувати програму "Соло на клавіатурі". Сама так вчилась, десь в 2007 р. Сиділа тоді вдома, вже не пам'ятаю по якій причині, тато скачав цю програму. Включала легеньку музику і нумо друкувати. Але потім потрібно багато практикуватись, щоб друкувати на автоматі. Якраз для цього в мене був чат, де набирати потрібно було дуже швидко. Тепер друкую набагато швидше, ніж пишу, одне задоволення. Пальці самі бігають по клавіатурі. Коли мене бачать за цим ділом, то кажуть, що це як чудо якесь :)))
     
  4. Paniwnyk

    Paniwnyk New Member

    А я за допомогою програми навчився, назву вже не пам'ятаю, але спочатку було дуже важко силувати себе не дивитися на клавіатуру, коли друкуєш. :good:
     
  5. Bignikola

    Bignikola Member

    Соло на клавиатуре8 - по цій програмі навчалась наосліп друкувати.
     
  6. valerianka

    valerianka Member

    "Соло" - кльова штука. Але дізналася я про неї вже коли могла розмовляти з кимось поруч, підтримуючи зоровий контакт, і водночас друкувати повідомлення на форум чи шкільний реферат) З 12 років десь почала знайомитись з і-нетом, сиділа на форумах, писала шкільні статті, вела інтернет-сторінки.. А в старших класах, коли почалась інформатика, виявилося, що я єдина, хто вже навчився друкувати наосліп, та ще й з найвищою швидкістю. Коли бачила в "соло" новий рекорд когось з випускників, приймала це як виклик) Тож, гадаю, ніякі тренажери не будуть кращими за практику и багато-багато годин друку власних думок, або якихось документів чи перекладів.
     
  7. Nellykiss

    Nellykiss Member

    я навчілась на одному ресурсі точно вже не памятаю назву Але дуже зручний та цікавий
     
  8. Natashkaa

    Natashkaa Member

    а я вже вмію )
     
  9. Mirowka

    Mirowka Member

    А ще не умію. Може хтось мені порекомендує де я можу навчитись? Якісь сайти ?
     
  10. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Пошукайте програму "Соло на клавіатурі".
     
  11. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Щойно спробував надрукувати це повідомлення на осліп))) Вийшло))
    Ні на чому не вчився, просто в чатах достатньо посидіти))

    А зараз то є чарівна кнопочка "бекспейс". А колись на машинках загнався все)))
     
  12. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    В чатах добре практикуватись, коли вже знаєш ази друкування наосліп, тоді все йде на "ура"
     
  13. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Ну я не мав ніяких азів))) Воно просто якось само прийшло. Ніколи не задумувавс над тим шоб наосліп навчитися друкувати.
     
  14. Natashkaa

    Natashkaa Member

    vse10.ru
     
  15. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Я тепер ще хочу навчитись друкувати наосліп на латиниці. Цікаво, чи я потім не буду одне з другим :scratch_one-s_head:
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Зупу з кашею і котлетами? Запросто.........
     
  17. Forexandr

    Forexandr New Member

    За два місяці за допомогою програми Stamina 2.5 я навчився методом сліпого друку друкувати 222 зн/хв.
    Для того, щоб навчитися так друкувати потрібно кожен день витрачати на це приблизно 30/хв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. tropotyaga

    tropotyaga New Member

    А я не вмію((
     
  19. tropotyaga

    tropotyaga New Member


    А я не вмію друкувати наосліп((
     
  20. mailme

    mailme Well-Known Member

    Ух ти, цікава тема, я теж хочу навчитись. Колись пробувала, але не вистачило терпіння мені :sad:
     
а де твій аватар? :)