Друкування наосліп

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Mikhail, 12 тра 2013.

  1. morze

    morze Well-Known Member

    -точка!!!
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хто Вам заважає підкоригувати розкладку?
    У часи MSDOS елементарним бінарним редактором (PCTools або Norton Commander) можна було правити знаки у драйвері кирилівки. Одна секретарка попросила зробити знаки пунктуації над цифрами "так як в її машинці". А собі я зробив універсальну розкладку - втулив і укр. і рос. літери в одну розкладку. Це була та сама клава "без кирилічних лейбочок", на якій я вчився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. morze

    morze Well-Known Member

    це добре, але люди прагнуть універсальної форми. коригувати клавіатуру приходиться в голові за кожним іншим компом!
    Казав один програміст -якщо змінити в роялі(піаніно) сім нотних клавіш, то більшість музикантів стануть, як сліпі кошенята!
     
  4. Ivanka PK

    Ivanka PK New Member

    ... завжди мріяла опанувати сліпий друк. і ніби за клавіатурою проводжу немало часу, але не вдається. а ще які тренажери є ?
     
  5. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Може вам сподобається:

    http://vse10.ru/
    http://klavogonki.ru/
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Колись сусід,православний священник,консультувався зі мною,якими програмками скористатись,щоб навчитись друкувати.
    Кажу:
    - Відкриваєш Святе Письмо і передруковуєш,хоч зо три глави.
    Спробував.
    Друкує наосліп,як професійна секретарка.
     
  7. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Тренажерами не користувався, просто запам"ятав розташування кількох букв і складав з них слова, тоді більше запам"ятовував і складав слова. Руки на клавіатурі накривав рушником, щоб не підглядати. Було це років 10, а можливо і більше тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. morze

    morze Well-Known Member

    120 символів за хвилину - це супер! Такі люди йдуть у стенографію!
     
  9. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Друкую на латинській клавіатурі 10-ма пальцями наосліп. Навчилась на одній з перших робіт - data entry :)
     
  10. Luper

    Luper Member

    Цьому можна навчитись хіба що у доброму університеті, де тебе вантажать всілякими завдяннями!
     
  11. Xoma

    Xoma Member

    А я завжди дивлюся на клавіату, і ніби літери знаю а все ніяк не відірвуся від клави.
     
  12. galkar

    galkar миється в бані

    я колись навчився користуватися сліпим методом через "Соло на клавіатурі". Зараз намагаюсь опанувати латинську клавіатуру, але вже без цієї програми)
     
  13. morze

    morze Well-Known Member

    Люди добрі, клавіатуру наосліп вивчають за два місяці! 30 років назад,недумав, що це пригодиться!
     
  14. burachekn

    burachekn Well-Known Member

    Я друкую наосліп 10 пальцями. :))) Колись закінчила курси друкарок і с тих пір друкую і дуже швидко. :dance2:
     
  15. Torvaldson

    Torvaldson Well-Known Member

    Меня жизнь заставила. Были очень трудные времена в отношении денег. У жены украли рюкзак, где была дипломная работа. В течение двух суток посменно перенабирали всё вручную. Клава была с полностью стёртыми кнопками. Взять другую - негде. Вот так и научились...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Sten

    Sten New Member

    Практично всіх навчитись друкувати наосліп заставило життя, з моїх знайомих добровільно не навчився ще ніхто, хоч починало багато народу - терпіння не вистачає. Сам теж кілька разів пробував, але далі середнього ряду діло якось не йшло. Потім якось роздобув програмку з курсом Шахиджаняна "соло на клавиатуре" і одна хороша знайома з Одеси, з якою часто спілкуємось, вже не памятаю як, але вирвала в мене клятву що я пройду курс до кінця, сама вона теж починала і закинула. Так я і пройшов, періодично показуючи в Скайпі контрольні скріншоти з уроками :) Пішло на це все діло два місяці, десь по годинці в день - 60годин тобто, все як книжка пише.
    Вміння пригодилось навіть для телефону - кілька років тому шукав одну модель з QWERTY клавіатурою, але в нашу країну вона не поставлялась, тому довелось купити за кордоном, без кириличних символів. Для багатьох людей це була проблема, замовляли лазерне гравірування, але в мене все пішло як по маслу - пальці памятають, хоча просто дивлячись на клавіатуру я не можу 100% сказати де яка буква.
     
  17. lightg

    lightg Member

    Здається, кращого, ніж "Соло на клавіатурі" ще не придумали
     
  18. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Автор только там на мозги капает в своих текстах.
     
  19. lightg

    lightg Member

    Мне было проще абстрагироваться от текстов автора, чем отдать предпочтение аналогам.
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А просто наклейки з українськими буквами купити? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)