Друг на годину

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Parashut, 19 жов 2018.

  1. Parashut

    Parashut Member

    Поділіться будь ласка думкою, як ви ставитесь до послуги "друг на годину/друг в оренду" у Львові і взагалі. А також Будь ласка ,прийміть участь в опитуванні Друг на годину у Львові?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це добре, можна зайняти трохи грошей на рік. Друг не відмовить, я гадаю..
    Я от колись не пошкодував другу, а коли був під Святогірськом - я його попросив зайняти - і він мені не відмовив.
    А ваш друг не відмовить?
     
  3. Parashut

    Parashut Member

    У "Друга в оренду" інші функції ,зрештою ,друг це не той ,хто може чи НЕ може позичити гроші ,тут радше важлива сама фізична присутність біля Вас у моменти , коли Ви цього найбільше потребуєте
     
  4. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Звучит жутко
     
  5. Parashut

    Parashut Member

    Чому це?
     
  6. dianina

    dianina миється в бані

    впервые слышу о такой услуге
     
  7. Olgaladya

    Olgaladya миється в бані

    Ну вообще нормальная тема
     
  8. Orestov

    Orestov миється в бані

    А я чув що є послуга тіпа "собутильнік на час" )) може це щось у такому стилі?
     
  9. Parashut

    Parashut Member

    шось типу такого
     
  10. Parashut

    Parashut Member

    "Друг на годину"- це сервіс .який включає не тільки "друга" ,тобто того.з ким можа сходити на філіжанку кави чи в "кіно" , або той з ким просто можна поговорити у будь-якому місці на будь-які теми або просто помовчати.
    Сюди також входить і "колега/родич на годину, супровід на ділову зустріч і вечірку" ,адже виникають ситуації коли потрібно хороше прикриття ( у випадках коли скажімо декан викликає батьків , коли потрібно покликати родича. якщо той не може приїхати у потрібний момент. Коли потрібно колегу по роботі для ділової зустрічі, або щоб підтвердити того що довести сам не можеш без свідків.
    Звісно це все при умові дотримання всіх норм і правил чинного законодавства.
    Ось для прикладу наша сторінка на фейсбук,яку ми тільки розвиваємо ,пропишіть в пошуку на фейсбук "drugaservice" і консультуйтесь.допоможемо,
    Також рекламуємось на ОЛХ. І ми дуже вдячні тим.хто вірить нам, і користується нашими послугами.Коли допомога ефективна це приємно.Ми віримо у майбутє,тому що як показує практика ми людям потрібні.
    Життєві ситуації бувають абсолютно різні ,тим більше що послуга конфіденційна . і ризику тут немає.
    Приєднуйтесь, і ми доведемо що нам довіряти не тільки можливо .але і вигідно.
    Зрештою ,як би ми не розвивались ,нам цікава Ваша думка.то що це і є для Вас.
    Дякуємо всім за довіру!
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гарно сказано... майже як священник сказав містеру Зоргу у фільмі "П'ятий елемент" і вдарив Зорга по спині, що аж вишня вискочила із горлянки.
    А як от з духовним другом? Поспілкуватися по спасінню души? Яку релігію можете запропонувати для такого, скажімо спічмоба?
     
    Останнє редагування: 4 лис 2018
  12. Parashut

    Parashut Member

    на рахунок віросповідання - то тут нейтральна позиція , без насаджування своєї думки ,тому що це може мати абсолютно негативний ефект
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та чого.... @Slav би із задоволенням. А на рахунок ефекту - так, ніякого... Кому треба зараз думати про спасіння душі?
    Краще подивитися " Стосується кожного". Всі про інших судять, аж гай шумить, а підсудні один одного звинувачують у брехні. Прямо все навпаки, чому вчать небеса.
    Може миротворця вам завести - щоб всіх вислухав і виніс вердикт? Тільки з точки зору христіянства, а не громади.
     
  14. Parashut

    Parashut Member

    вибачте але це ніяк не стосується теми "друг на годину" - я ж хочу почути думку людей саме про послугу
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, тоді успіхів вам, у вашому безнадійному міроприємству.
     
  16. Parashut

    Parashut Member

    дякую за Вашу думку!
     
  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    Візьміть до уваги визначення слова "друг" і задайтеся питанням: чи може взагалі існувати друг на одну годину?
     
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Це як у анекдоті?
     
  19. Parashut

    Parashut Member

    та да)
     
  20. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Чому "друг на годину" законно, а "подруга на ніч" ні? :sad:
     
а де твій аватар? :)