Дриглі та інші смаколики... )))))

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 9 січ 2009.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мені теж подобається. Але сама не готувала ще, бо там дуже громіздкий рецепт :shy: Чимось нагадує ченахи. Раніше такого не могла їсти, але смаки з часом міняються..
    Бо для когось то - смаколик! :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Комусь смакує, так само як флячки і гольонка (О, запам"ятала...:haha: )
    :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Які то люди смаки мают...:scratch_one-s_head:
    От..корейці,наприклад...:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Натко, якби ви спробували рубці, але добре приготовані і не знали, що саме ви їсте, то сказали би - смакота!
    Як от моя мама їла м"ясо нутрії і дуже їй воно подобалося, поки не взнала, що це вона їсть. Потім було :bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    ага їв я слимаків. більше не їв, а ковтав, щоб не почалася помаранчева революція у шлунку. А колєга, як гуляв по Сеулу, мови англійської не знав, француз, а гроші мав, то вирішив пожерти. І шо? І казав, що пєльмєні вкусні. тіко собачок шкода...
     
    Останнє редагування: 11 січ 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Жили в нас в гуртожитку китайці і корейці. З одним ми дружили, дивися якось мої фотографії. Побачив мого песика і каже: "Вкусный, наверное". Потім признався, що дражнив мене, та я йому більше не вірила і фотографій не показувала ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    хто раньше встав . того і капці:)))
    працюють два браузери, якщо я відійду від компа, сестра тут як тут..ну і навпаки:haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ми перестали в китайців їсти після того, як замовили чи кальмари чи щось таке, а офіціантка так здивовано "А що, вони є в меню?!". Довелось показувати.. Ну і в результаті подали щось подібне до телятини.. А колись в місті була велика афера, бо хтось бачив, як китайці з фаст фудів щурів ловили.. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    І в нашому гуртожитку, такі жили, як пригадаю, як оселедець жарили, то мороз по шкірі йде.

    А щодо "дриглів - холодців", то я того добра не їм, а чоловік їсть при умові якщо нема жиру, а м"яско і морква на дні художньо розкладенні були, і ніяких шкір. Фляками я називаю, жили з м"яса. А рубці вони ж шлунки(птиці), тушені в сметані супер! Я от ще полюбляю сиру м"якеньку шкірку зі свіжо заколеної свинки пожувати, або вухо погризти:), але знаю, що таке "кулінарне" збочення мало кому до смаку.:)
     
    Останнє редагування: 11 січ 2009
    • Подобається Подобається x 9
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    взагалі то фляки(рубці) роблять з коровячого шлунку.В 90 тих власне з України поляки брали на мясокомбінатах шлунки бо в нас худобу годують трава сіно а в них комбікорми і тому шлунок не такий мязистий
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Напевно так, але у нас(Україна), різними словам одну річ обзивають, а одним словом можуть і діамнтрально протилежні речі обгрунтовувати, так "райбати" в коліжанки, що живе в Карпатах означає прати, а в мене дома, то "райбати" означає вимазувати.
    Та й ті значення будуть далекі від словника Даля. І можу присягнути, що літернатурною мовю майже ніхно не говорить. Тому нічого дивного, що я мала на увазі шлунки птиці:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А хто любить хруставки і кості гризти? :shy: Я тільки в гостях стараюсь кості не гризти, особливо там, де собаки вдома, бо тоді їм нічого не лишається :))
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Веда

    Веда Well-Known Member

    А мій дідусь (він мені не рідним був, бо рідний загинув на війні, а бабуся вдруге заміж вийшла, але я його дуже любила, та й він до мене, як і до моєї матусі, відносився. як рідна людина. Жили бабуся та дідусь на Кировогадщині) був колієм. І він пив свіжу кров. о_О
    Зрелище не для слабонервных... :bad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    а бограч хтось готує? а їв хтось? найсмачніший бограч я їв, коли в Ужгороді був - спершу у якомусь барі в центрі, а потім у славнозвісній "Деці у нотаря". дуже смачна штука. всім раджу спробувати. і сам навчитися готувати його хочу)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Веда

    Веда Well-Known Member

    Богач - "котелок", у сучасній квартирі приготувати непросто, але їсти доводилося. Смакота....
    А мені ще шурпа дуже смакує...
    А ще є така страва, як
    Кендюх:)))
    І мій рідний дід-росіянин, і мій не рідний (але дуже рідний) дід-українець знали, що то є, і любили попоїсти... :)
    - свиной желудок - 1 шт.
    - грудинка (жирная) - 500г
    - фарш свиной - 200- 300 г
    - яйцо - 2 шт.
    - лук репчатый - 3 луковицы
    - чеснок, перец горошком душистый и молотый черный, майоран, соль - по вкусу.
    Свиной желудок несколько раз промыть в холодной, а затем горячей воде. Из жирной свиной грудинки удалить кости, нарезать мякоть мелкими кубиками, добавить свиной фарш, яйца, мелко нарезанный репчатый лук, приправить пряностями и тщательно перемешать. Начинить подготовленным фаршем свиной желудок (кендюх), аккуратно зашить его и запечь в духовке.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    я холодець люблю тільки мамин :good: вона його тільки на свята робить смачнющий , прозорий, ммм , а більше ні в кого не можу їсти....
    А хто любить бігос?
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Куштувала, не дуже сподобався. В поляків то святкова страва.. І взагалі якась дивна назва для капусти, не наша :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Веда

    Веда Well-Known Member

    Є ще шотладська національна страва хаггис (dreaded haggis), теж з шлунку. Їсти не доводилося, а коли з рецептом ознайомилася, то зрозуміла, що простіше буде до Шотландіїї поїхати...
    Може хто їв. Які враження?
     
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    але дуже смачна капуста, з філе, з чорносливом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    З чорносливом? Такого не пробувала.. Знайомі робили з капусти, м'яса, ковбаси. Може ще там щось було, не розпробувала. Я собі залила кетчупом - так мені більше смакує :)
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)