Дозвіл на індивідуальне опалення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем SashaBelov, 9 лют 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    немає значення, ми переводимо любе. кажіть як вам зручно.
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Михасю, то було майже три роки тому. Думаєте, далі йно 400 баксів коштує? Вона вам розкаже казочок.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    На передостанній квитанції за два місяці ( з 15 травня по 15 липня), коли було найбільше води спожито, бо поливалося грядки, траву, пише, що 23 ссf. На зворотній стороні квитанції каже, що спожита вода вираховується в Hundred of cubic feet. Далі знайшла, що один кубічний фут це є 7,5 галонів. І за цих 23 ссф мені нарахували платити 112 доларів. А далі вираховуйте самі, що вас цікавить. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Оля шпарить на англійському суржику.:facepalm:

    в дюймах

    футах

    в фунтах

    Може й сама не знає.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ще забула Вас сказати, що в Америці все зробити (установити) можна за дуже різну ціну. Як з ким домовишся. Коли я тоді вирішила відділитися від загальної системи водопостачання, щоби на моє приміщення мені облічувалося спожиття води окремо, то перше я подзвонила в міську компанію, яка подає нам воду. Вони сказали, що вони за таке візьмуть 4 тис. Але зразу ж додали, що якщо я собі найму приватну компанію, то буде набагато менше. Я тоді послухалася когось, щоби звернутися до невеличкої компанії, де зазвичай, сам господар і майстер. :) Така компанія виявилася недалечко від мене в "невзрачному" приміщенні. Я подзвонила, приїхав хлоп десь під 60, подивився, назвав ціну і того ж самого дня зробив. :) От такі то справи в Америці. Єдиного тарифу нема нігде. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це вона вам типу Америку вiдкрила.)) Скажiть там цьотцi хтось, шо то звичайна практика, думаю навiть в Новiй Гвiнеi.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Hypnotoaddd

    Hypnotoaddd миється в бані

    Дозвіл у багатоповерховому будинку отримати буде надзвичайно важко. Скоріш за все, вам відмовлять. Воно і не дивно - по-перше, це небезпека для людей, що живуть у цьому домі. Господи убережи від цього, але якщо обладнання буде несправне і виникне вибух, постраждає багато людей. По-друге - чиновники будуть втрачати свої гроші, а вони цього дуже не хочуть. Сам живу у хатинці, перейшов на індивідуальне опалення і відчув, що у хаті затишніше, при цьому менше витрачаю.
     
    Останнє редагування модератором: 17 сер 2017
    Reason for edit: Цікавить реклама на форумі? Звертайтеся
а де твій аватар? :)