Дозвіл на індивідуальне опалення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем SashaBelov, 9 лют 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бо вона уваги хоче вашої,...чУкулятку чи 100 дУлярів :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 5
  3. sanproekt

    sanproekt Active Member

    Досить давно відійшов від теми, хоч колись був досить в ній :)
    Абсолютно законних шляхів встановити ІО не в новобудові практично ніколи і не було ІМХО). Завжди воно відбувалось на зловживаннях чи некваліфікованості чиновників :)
    Зараз або існує такий самий "метод", я правда його не знаю. Та й він може мабуть варіюватись від різних задіяних "контор".
    А загальний методі думаю такий, ОСББ встановлює тепловий лічильник на будинок. Думаю що знайдеться навіть нормативний акт котрий якщо не зобовязує то рекомендує. Потім плавно переходить на "посередництво" в наданні послуг.
    Тобто не теплоенерго-квартира а теплоенерго-ОСББ-квартира. Наприклад під приводом можливих капітальних ремонтів систем і т.п. Зрештою ОСББ то ОСББ. Відносини між організаціями регулюються трохи інакше ніж між "комунальник"-"комуніст" :)
    Далі читаємо договір ОСББ/теплоенерго, знаходим пункт "розривання договору" і розриваємо. Звільнивши таким чином всіх мешканців з кріпацтва.

    Потрібно в першу чергу вивести ці діяння з поля на якому вони грають: "розбалансування систем", "погіршення комфорту у сусіда" і т.п.

    П.С. Це я написав шлях якщо комунальники твердо намірені не випустити з рук гроші.
    П.П.С. Я твердий противник децентралізації систем теплопостачання. Воно не обгрунтоване нічим окрім українських реалій. Централізоване екологічніше, економічніше, безпечніше і т.д. і т.п... Але не у нас...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. morze

    morze Well-Known Member

    Львівська облрада заборонила встановлення індопалення!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sanproekt

    sanproekt Active Member

    А є десь той документ?

    Бо здається тільки нещодавно бачив оголошення про продаж новобудов "під інд.опалення"
     
  6. promisto

    promisto Well-Known Member

    Новобудов це не стосується
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iso

    iso Well-Known Member

    По-перше, ми живемо у нас. А по-друге - хто обгрунтовував??
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. morze

    morze Well-Known Member

    На львівщині -повністю заборонене! Самопідключенців штрафують на 51 гр в рік!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. sanproekt

    sanproekt Active Member

    НУ я про те і написав :)

    Та є цілі трактати в т.ч. мої на цю тематику. Писав багато по інших форумах. Зараз змісту не бачу оскільки з одного боку "заборонили на Львівщині" (хоч я ні не вірю що могли), з іншого - ситуація не міняється...
    У нас не обгрунтована економіка, не обгрунтована система управління, не обгрунтовані транспортні мережі, не обгрунтовані ціни на товари і т.д. і т.п. То ІО - чи не найменша "проблема"
    І просто в котрий раз писати про переваги "сферичного коня в вакуумі" якось нема бажання...

    Дайте лінк на документ. Чесно дуже цікаво. Давно не стежу за темою і зараз не маю можливості щось дізнатись.
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не пройдете погоджень в багатоквартирному будинку. Якщо років з чотири назад проектанти брали за проект з погодженням 2,5-3 кілогривень, то тепер навідріз відмовляються. Всі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. sanproekt

    sanproekt Active Member

    1. Я - пройду :) Інша справа, що в мене, наразі, нема такої потреби :)
    2. Якщо, хтось наведе які саме перешкоди - спробую підказати. Якщо тема "просто поговорити", то не буду часу витрачати.
     
  12. Doni

    Doni New Member

    ПОРЯДОК ВЛАШТУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ
    Чимало львів’ян звертаються до ВАТ «Львівгаз» із заявами щодо отримання дозволу на відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення у своїй квартирі автономного опалення.
    Оскільки питання надання дозволів не у компетенції ВАТ «Львівгаз», та визначено окремим порядком влаштування індивідуального теплопостачання.
    Першим кроком в ньому є подання заяви до постійно діючих міжвідомчих комісій з розгляду питань пов’язаних з відключенням від центрального опалення та гарячого водопостачання при виконкомі міської ради та районних адміністраціях, які утворені згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради за № 297 від 10.03.2006 р.
    Ця комісія розглядає заяви мешканців щодо відімкнення житлового будинку, секції, під’їзду, чи окремих приміщень від центрального опалення та гарячого водопостачання і у місячний термін приймає рішення, що повинне враховувати затверджений план перспективного розвитку систем централізованого теплопостачання, існуючий стан мереж енергозабезпечення даного будинку або окремого мікрорайону. Рішення Комісії оформляється протоколом, витяг з якого впродовж десяти днів надається заявнику.
    Якщо рішення комісії буде позитивним, то заявник отримує перелік організацій, до яких слід звернутися, щоб одержати технічні умови для розробки проекту індивідуального теплопостачання.
    У разі отримання позитивних висновків та технічних умов рішення комісії щодо надання дозволуна влаштування системи автономного опалення затверджується виконавчим комітетом або розпорядженням голови районної адміністрації.
    Лише після отримання всіх дозволів і їх затвердження працівники ВАТ «Львівгаз» можуть виготовити технічну документацію та виконати роботи із підключення газових приладів. Після чого складається акт про відімкнення від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання та скеровується балансоутримувачу, теплопостачальному підприємству і міжвідомчій комісії.
    Акт про здачу в експлуатацію влаштованої системи автономного опалення в десятиденний термін надається заявником до міжвідомчої комісії на затвердження.
    За консультацією про влаштування індивідуального опалення звертайтесь за тел. 0980782323 та 0639654191
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    чиста правда , документи разом з хабарем 10000 грн за 2х кімнатну квартиру.

    ---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    ну робиться проект ! ліцензованою проектною організацією , цей проект узгоджується з усіма службами пожениками\сан. станцією і ще купою . В проекті ясно що все має бути сертифіковане в т.ч. і котел. І спеціальна комісія має потім прийти і перевірити відповідність проекту , ну ще бажано залучити фірму що має ліцензію на такі роботи ( встановлення). Звідси і цифри витрат + хабарі. Чому заборонено ? поясню бо якщо чесно багатоквартирні будинки ( не сучасні) не були спроектовані для використання індивідуального опалення - не враховано взагалі що звичайними вентиляційними каналами буде йти постійно "вихлоп" від котла. І якщо бути до кінця чесним - то таки дісно вкрай НЕ бажано ( не розраховано , не передбачено) на 1-му поверсі 9-поверхівки ставити Індивідуальне ГАЗОВЕ опалення. Тому і заборонили . Тому і треба давати хабар . Але насправді цивілізовано мало би відбуватися індивідуально в кожному випадку. Я вважаю що зовсім скоро газове опалення буде не актуальним. А от до електро опалення не готова інфраструктура - не вистачить потужності трансформаторів :sad: встановлення одного з трансформатора на "40 хат" коштує $10 000х ( то ікс) . Тому глухий кут
    :sad: дрова дрова буржуйки вугілля брикети і т.д. :blush:
     
  14. ztek

    ztek Guest

    Заганяють народ в стойло "в боргову залежність"!
     
  15. Pushkins

    Pushkins New Member

    Хтось знає які зараз розцінки?
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    все залежить від того за кого проголосують рагулі на виборах 15.11.2015
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    і ще спробуйте на сайті петицій до Президента сторити і просунути таку птицію - вже була, але загубив я її . Створіть нову і активно її попіарте в соц мрежах форумах і т.д.
     
  18. Nastasija

    Nastasija Member

    А якщо вирішувати проблему опалення не так глобально, а, наприклад, завести собі піч по типу як раніш були буржуйки, тільки більш сучасну? Мабуть, на неї дозвіл також не дадуть, але ж її за потреби легко сховати :))). Читала тут цікаву статтю про саморобні печі-буржуйки, там навіть схема є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    скільки винесло переоформлення, крім майстра 400? Чи були технічні проблеми переключити?
    Іще, якщо не важко, скільки коштує у вас вода за обєм?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ніскільки. Все, що з мене майстер взяв - 400 дол. І ще й лічильник в ті гроші входив. За технічні проблеми - не знаю, чи в нього які були. Знаю, що воду просто перекрив на час, коли робив у нас. І то не на весь, бо робив він під час робочого дня і ми не могли не мати зовсім води, адже треба було і ножа помити проточною водою, і слайсера (машина для нарізки ковбаси, сиру) час від часу мити, бо так вимагає санстанція.
    Миху, тут свої виміри на все. Все міряється якось по іншому. Довжина - в інчах, фітах, ярдах, милях. Площа - в акрах. Об"єм - в галонах. Вага - в унціях, паундах. Температура - в Фаренгейтах. Так що, якщо ви з тим не знайомі, то хто зна, чи Вам то щось скаже. :) Для мене та вся система вимірювання була ідіотською на початку, але тепер вже звикли. :) Питала раз когось для чого то все відрізняється від усього світу, від метричної системи. Відповіли, що таким чином вони хочуть бути унікальні. :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)