Доставка питної води у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем bermooood, 23 лют 2010.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    чорного кота в мішку............?

    ну, видно не так вже і вигідно возити воду з Франківська
    а скажіть но чи часом "Франківську" не розливають на вашій воді?
     
  2. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Кіт вмішку це вода з машин і автоматів по 50 коп..... А своїм клієнтам ми покажемо всі необхідні документи.....

    :drinks:
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не хвилюйтеся, у них теж є всі документи.

    Я от глянув аналізи вашої води... Що тут скажеш? За півроку капець чайнику... тому додавайте до води Калгон...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. NaGgano

    NaGgano Active Member

    :mocking: я Вам безмежно вдячний за такий прекрасний аналіз ) буду і в майбутньому до Вас звертатись )))

    ви напевно один з тих щасливих влсників чудо автомата з водою чи автоцистерни )))) БАчу Вас тема правди трішки заділа ))) ну нічого ) не переживайте ) Бабусі і дідусі по форумах не лазять ))) цього посту не прочитають ))) Процвітання Вам )
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мене не може задіти така фірма, як ваша, бо у вас ціна не конкурентна.

    А прада в тому, що у вас або аналізи до одного місця, або наліт в чайнику. А дідусям і бабцям можете локшину вішати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от різні читав срачі, але на тему води - перший накльовується :)
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Жосткість для питної води швидше плюс. Організм завше потребує кальцію і магнію, а з води він засвоюється. А вже як так жаль чайника - можна попередньо прокипятити в баняку:) . В мене інше питання.
    "ТУ У 61.974-98 Вода питна додаткової обробки Для виготовлення води питної газованої додаткової обробки використовується вода із централізованих водопостачальних систем і артезіанських свердловин із наступною додатковою обробкою (фільтрація, зм'якшення, знезаражування). Воду виготовлюють газовану і негазовану різних найменувань Воду розливають: газовану - у скляні та полімерні пляшки, сифони; негазовану - у полімерні пляшки, полікарбонатні бутлі. Термін зберігання води: газованої - 6 місяців; негазованої - 3 місяці з дати виготовлення." Тобто, ніхто Вам не заборонить використати воду із мережі а написати про свердловину. Далі. Перелік показників аналізу, представлені на етикетці, не відповідає вимогам чинної НД. Зокрема, відсутні показники стосовно азоту. Ну і цікавими би були дані про вміст важких металів.
    Аналогічно до Миха. Можливо я щось пропустив, але також не бачив даних про Вашу воду.
     
    Останнє редагування: 21 гру 2012
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чайника не жаль, жаль внутрішніх органів. Ви ж розумієте, якщо жорстку воду пити сиру, то весь отой накип буде пробувати засвоюватися в організмі. Яка користь від того накипу(як ви кажете) - я не в курсі, може ви поясните. Бо якщо воно таке корисне, то може не варто накип, що залишився у чайнику викидати, а посмоктати, як льодяник, скажімо. А чому ні?



    Накип - то не просто кальцій і магній, накип - це нерозчинні солі кальцію і магнію.




    Обовязково подам дані води. Без питань.

    ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:26 ----------

    Жодних срачів. Нормальна дискусія.
     
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Це вже накип. А у воді вони знаходиться в розчинній формі А тим більше в кислому середовищі шлунку. Там не те що накип - і цвях розчиниться:)
    Перше що попалося про твердість і організм
    http://intkonf.org/martinovich-nv-tverdist-vodi-plyusi-ta-minusi/
    А в організмі (судини, нирки, жовчник) висідають зовсім інші сполуки. Хоча надмірна твердість сприяє цьому. Але не має вирішального значення. Так дохтори кажуть. Як є такі на форумі-хай поправлять:blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цвях і камінь - то різні речі.

    Добре. От дивіться. Хотів би привести пару фактів чітко з свого досвіду і того, що мені відомо.

    NaGgano, що привів аналізи води пише, що твердість води 5,9 і при тому стверджує, що накипу нема.
    Це неправда. Я сам, власноруч експерементував з твердістю води, внаслідок чого твердість моєї води становить 1...1,2.
    Чому саме таку твердість ми встановили? Пояснюю.
    Справа в тому, що в українських нормативних документах написані допустимі норми твердості і пише там так: менше 7 (10). Тобто твердість максимальна 7, а в окремих випадках може бути до 10. Як бачимо, нижньої межі немає. У свій час ми шукали інформацію: а як же в розвинутих європейських державах, які там там нормативи? Так, в середньому і в більшості з того, що ми знайшли було наступне:

    від 1 до 6 !!!!

    Як бачимо, у них є нижня межа. Можна було б поставити твердість 3...4 - серединку. але тоді буде накип.
    Накип буде у чайнику з ємністю 2,5 літри, якщо твердість води перевалюватиме 1,5.

    Ось чому ми зупинилися на цих показниках твердості.

    Чи займаються таким ті, що возять воду в автоцистернах - не знаю. Знаю, що безумовно, вони помякшують воду, але чи вони бавляться з твердістю, щоб вона не була нульовою - не знаю. Адже тре памятати, що яка би тверда вода не була на вході, на виході помякшувача завжди буде нульова твердість, якщо по інструкції все робити.

    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

    Я думаю, що тут ще залежить від самого організму, якщо він ще молодий і здоровий - то це одна справа, а якщо вже підтоптаний - може не справлятися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Це добре для пралок і котлів, але не для пиття?
    Я не знаю розподілу твердостей у воді(тимчасова і постійна). Не цікавився. Але накип дає лише тимчасова твердість води.
    Не володію цим питанням. Знаю, що для помякшення використовують здебільшого йонообмінні смоли. Здається рідше висаджують карбонати хімічним способом. але прагнення до нулевого вмісту це добре для технічної води.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто сказав?

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    я теж не знаю, але робив аналізи десятки разів в різних лаболаторіях і ніхто ніде не писав про тимчасову і постійну твердість.

    ---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    А при чому тут прагнення? Я вам кажу як є насправді, реально в житті.
     
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    точно знаю, що сердечникам м'яку воду не рекомендують
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хвилиночку!

    Ви придбали воду, зварили собі суп, борщ, кашу. Де подінеться ваш розчинний кальцій? А він перетвриться у камінь в ввійде у продукти, які ви варите, бо при кипятінні якраз утвориться нерозчинна сполука - камінь, як це робиться у чайнику.

    тоді, коли ви пєте сиру тверду воду - то я ще готовий повірити. Але знову ж таки, скільки води випиває людина сирою і скільки використовує для варення? Вся тверда вода, що використовується для варення - це аода з каменем! Бо при кмпятінні утворюється камінь, як ото ми бачимо в чайнику.
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    переглядаю воозівський документ по воді.
    постійною називають некарбонатну, а тимчасовою - карбонатну твердість
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не сперечаюся, але що таке мяка вода? Скільки одиниць твердості є вода мяка?

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:27 ----------

    ну от, це кількість кальцію, про те, що ми говоримо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

    І в першу чергу від організму.
    Твердість 1-1,2 мг-екв/л це дуже мягка вода. а це значить що організм не дістає достатньо йонів Са і Mg/
    Бо не ставилося таке завдання. Тому робилася загальна твердість. Якщо пробу води годину прокипятити - випадуть в осад карбонати Са і Mg. Вони і спричиняють накип. У воді залишаються Са і Mg у вигляді сульфатів, нітратів... Вони і дають постійну твердість. Щоб її позбутися - треба вже спеціальні методи.
    А написав "прагнення2 бо як би і чим би ми не чистили - завжди щось лишиться. Хай 5-й знак після ком и, але нуля не буде. Навіть бідистиляція не дає абсолютної чистоти.:)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От я запитую: хто сказав?

    Є нормативні документи, на які я спираюся, а ви на що спираєтесь?

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:34 ----------


    абсолютно правильно.

    Тому, якщо ви зварите картоплю на твердій воді, отримаєте картоплю з тим накипом.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У мене таке враження, що Мих нас хоче залякати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)