Доставка питної води у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем bermooood, 23 лют 2010.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    любе - готівка в руки, приват, дитина дорогою зі школи в будці оплатить "по рахунку"
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як почнемо працювати у цьому напрямку - привезем.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. NaGgano

    NaGgano Active Member


    Ну так я Вам про природку і говорю ))))) Кришталь це природня мінеральна вода ) а не фільтрована з крану, чи з якимось таблетками для самоочистки ....
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І в район Ярослава Мудрого теж?
     
  5. NaGgano

    NaGgano Active Member


    А нічого складного в них нема ))) там всього навсьго 2-3 аркуші А4, Сертифікат якості на воду, а конкретно на партію останню, і ще також сертифікат відповідності, на певну конкретну марку, тобото якщо це Аляска то і документи повинні бути на Аляску, ну і склад мінеральної води в якісному посвідченні теж вказаний... такі бумажки не підробиш, повинні бути оригінальні печатки відповідних органів сертифікації.
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я не спец, але ми таку воду додому беремо (в нас в магазинчику біля дому якраз стоїть отакий автомат) - дуже задоволені. Смак страв приготованих, а особливо кави - чаю, не до порівняння з водою з-під крана.,ніякого тобі присмаку заліза й хлорки.

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

    Миху, про Новий Львів не забудьте;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. NaGgano

    NaGgano Active Member


    032 253-56-60 http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2205553#post2205553 Виходить 18.9 літра за 30 грн, а зарас акція ще 3 бутлі за ціною 2-х
     
    Останнє редагування: 20 гру 2012
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а чим обробляють - ви пишите?

    А ультрафіолетом просвічують?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Наголос на
    Тому Мих в пріоритеті...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. NaGgano

    NaGgano Active Member

    проста арифметика) якшо машина яка возить по районах воду продає її по 50-60-70 копійок то як вони можуть заробляти якшо хороша мінеральна вода в карпатах на заводі миргородська або моршинська коштує не менше 50 копійок за літру, а її ще треба привезти продати у львів і заробити)))то як ти думаєш яка вода в тих машинах?:))я думаю точно не артезіанська і мінеральна)))але то справа кожного)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не про машини запитував. З машин воду не беру
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NaGgano

    NaGgano Active Member


    Ви ж вроді в цьому питанні розумієтесь )))) а такі питання мені задаєте )))
    Ультрафіолетом просвідчують тільки бутлі при митті та сушці, при дизенцікації...

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------


    Автомат що стоїть в рукавичках, Барвінках і так далі..... до цього ж теж треба привезти )))


    НУ кажу це справа кожного.....

    Можна випити бутилку горілки "Слава" чи "Львівська" а можна випити бутилочку Absolut....

    Це вибір кожного, але не завжди ціна це знак якості, потрібно просто навіть зробити для себе перевірочку віднести пробничок на експертизу от і будете знати точну якість води )
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ні, ці автомати підключені до водогону, вони просто очищують воду
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NaGgano

    NaGgano Active Member

    а ну тоді ціна адекватка за літру:) тоді Вам просто зручніше і дешевше купити собі фільтрувальну систему і пити фільтровану воду з крану, для чого платити комусь ще й таку ціну за воду яка держава ганяє по трубах)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А ви впевнені, що хороша мінеральна вода є лише на заводі і лише миргородська та моршинська?


    я саме про вашу воду запитую, я знаю що роблять і при чому роблять, а що роблять у вас? Чим обробляють? У вас написано: "оброблена". Чим оброблена?

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    Угу і в тому числі купляти у вас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    проти доброї слави абсолют ховаїсі......
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. NaGgano

    NaGgano Active Member



    :)) ці торгові марки були сказані для прикладу, а не з натяком " Беріть Моршинську чи Миргороцьку :)) Я впевнений що мінеральних вод хороших є дуже багато але аж ніяк не по ціні 50 коп. за літру, і на якій написано Вода з гір Карпат чи Моршину чи взагалі з іншого краю географії,

    Ще раз : Якщо наприклад Ви займаєтесь бізнесом з поставки питної води, ви її закупляєте допустимо у моршині чи десь у Карпатах де є дійсно хороші джерела з мінеральними водами, ( не кажу що тільки там ) Нехай за тонну води ви оплачуєте там 30 коп., адже продажна ціна 50 коп, і Вам потрібно заробити, нехай в Машину ви загружаєте 2-3 тонни, 3 тонни це 900 грн, з продажі у Вас буде 1500 грн, 600 грн в день, ( більше ходок в моршин думаю не получиться ) з тих 600 грн Вам потрібно заправити суперкар з цистерною який пє десь 20 літрів соляри на 100 км., до Моршина 101 км. від Львова це близько 200 грн в одну сторону. Отримуємо 600 грн заробітку - 400 грн соляра, амортизація, зарплатня водію і ще деякі маленькі розходи, не кажучи вже про місяцний платіж у пенсійний фонд та податок, виготовлення посвідченнь, і проходження всіляких перевірок та експертиз..... отже отримуємо 200 грн в день !!!! це якщо нічого цього не рахувати
    і хто захоче цим займатись ?


    Вода обробляється від мікроскопічних забруднень після добування з скважини, більше ніяких оброблень.

    Ось склад води
    [​IMG]

    Угу і в тому числі купляти у вас.[/QUOTE]
    Що Ви Маєте на Увазі? Вас хтось заставляє купувати у когось воду? ))) Я думаю Ви дорослий чоловік і самі можете думати що Вам робити, а правду людям Варто знати яку воду їм продають і звідки..... На автоматах ж не написано що вода з крану і фільтрована!

    Ніякої марки я тут не піарю, у кожного свій вибір, я розмістив просте оголошення про доставку води, і нікому не навязую її купувати, хто купляє воду по 50 коп і радується життю яка у нього чудова вода з крану пропущена через фільтр це є його справа, і нікого ніхто не звинувачує, від таких людей і стає більше мільйонерів в Україні які будують собі особняки, з мрамурною підлогою, і йдуть у верховну раду щоб писати для себе закони, адже половині населення наплювати що їх розводять, то чому б ще їх не розвести і написати пару законів для себе, щоб краще жилось..... а ми кричимо їм у слід які вони гади, дурні і так далі, а виходить наоборот.....

    В цьому пості нікого не обіжаю і ні накого не нарікаю, обідити нікого не хочу, це власне моя думка.....:drinks:
     
    Останнє редагування: 20 гру 2012
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви не можете знати всю правду про всю воду, яка тільки продається у Львові. Тому рекламуйте своє.
    От спробуйте відкрити аналіз води, бо у мене не виходить.

    І ще. Якісне посвідчення, якщо можна, покажіть.
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    NaGgano, добре, а скажіть но нам, споживачам, звідки ви берете ту воду?
    цікаво просто.......

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:48 ----------

    Миху, шось мені здаєтьсі шо то "Гірська кришталева"..........
     
  20. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Повторюсь!!! Вище написано! "В цьому пості нікого не обіжаю і ні накого не нарікаю, обідити нікого не хочу, це власне моя думка....."
    Аналіз перезалив.....
    Ну а якісне посвідчення це документ, який в інтернеті не потрібен, кому потрібно людина яка займається підписанням договорів може показати.... тому вибачте )

    Покидаю Вашу тему.... дякую Вам за спілкування, було приємно з вами поговорити...... Не тримайте зла :) Процвітання Вашому бізнесу )

    ---------- Додано в 20:56 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    Станете споживачем тоді і поговоримо )))) Приємно було поспілкуватись ):drinks:
     
а де твій аватар? :)