Дослідження електронних сигарет.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Orkokot, 1 кві 2016.

  1. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Громадська організація "Нові технології для здоров’я" (колишня МГО "Прозора демократія") оголошує початок кампанії зі збору коштів на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину, відомих як продукти зниженого ризику, системи нагріву тютюну, електронні сигарети. Мета дослідження – виявлення впливу цих продуктів на здоров’я користувачів у порівнянні із впливом паління.
     
  2. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

  3. Galyaa

    Galyaa миється в бані

    У мене мама хронічний курець, курить вже 30 років. Ось купила собі елеткрону сигарету, тепер курить один раз електрону, другий звичайну. Нічого не змінилось.(
     
  4. NataliaMelnik

    NataliaMelnik New Member

    Хочу кинути курити. Кажуть, що є спеціальна жидкість яку потрібно курити в електронній сигареті для того щоб кинути курити звичайні.
    Дивлюся в магазині їх дуже багато, порадьте яка саме rozetka.com.ua/zhidkosti-dlia-elektronnih-sigaret/c4627080
    На іншому форумі читала, що м'ятну потрібно жидкість, що скажете ?
     
  5. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    я б радила просто"жидкость" вживати) замість сигарет))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • ... ... x 1
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Маркетинг в дії
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Шкідливі не цигарки. Шкідливі олігархи. Чим більше думають на інші теми тим їм легше красти.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Електронні сигарети це "не круто", часом бачу бігають хлопаки з ними, і в кулачок ховають...соромляться :mocking:
     
  9. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    то ще не відомо від кого чи від чого вони ховають. Але те, що вони з приємнішим запахом ніж звичайні є вже частинкою "крутизни"
     
  10. До того ж , не містять смол, що містять тютюнові. А смоли, це , власне те, що лягає курцям на легені, спричиняючи рак. Але довготривалий вплив випарів пропіленгліколю (що є складовою у розчині таких цигарок) на легені поки що, ніхто не вивчав.

    Зрештою, по житті, кожен вибирає собі отруту до вподоби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а як ті сигарети працюють? Куриш поки батарейка не сяде?
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    І рідина не закінчується,або вимикаєш
     
  14. E-cigarets для vapor smoking - типова будова

    [​IMG]

    батарейка заряджається від розетки або (сюрприз-сюрприз :) ) комп'ютера. Вміст нікотину можна регулювати самостійно. Аромати і дизайни - до кольору-до вибору. Несуча суміш для нікотину - пропіленгліколь і гліцерин (обидва з яких повсюдно вижваються у харчовій промисловості).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. SemenSem

    SemenSem New Member

    первый шаг к резиновой женщине!
     
  16. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    ну і ну, і сміх як то кажуть, і гріх......
     
  17. Orestov

    Orestov миється в бані

    Взагалі смоктати тютюнову цигарку не так і гарно і тим більш приносить багато шкоди організму. Особливо коли дівчата курять мене це аж бісить)) Краще все ж таки парити вейп, до нього такі класні пахнючі заправки продають - Жидкости для электронных сигарет купить. Заправка картриджей электронных сигарет в Киеве. Украине - Дымок. , мені найбільше подобаються фруктово-ягідні.
     
  18. Nosov Stas

    Nosov Stas миється в бані

    Теж саме навiть гiрше
     
  19. Povitrulka

    Povitrulka миється в бані

    Ну не скажіть.....
     
  20. Povitrulka

    Povitrulka миється в бані

    На мою думку - палити і паРити - це принципово різні заняття!
     
а де твій аватар? :)