Дошка позору

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Seilyo, 25 кві 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Seilyo

    Seilyo Member

    Пропоную закріпити при можливості дану тему, і оновлювати, так сказати, майстрами, які заробили дурну славу.
    Отже, почну, мене звати Юра, рік тому купив квартиру в "Місті трав" від грінвілю, в секції а4. Зимою будинок збудувався, відповідно почав шукати майстрів, зразу запропонували родичі подзвонити майстрам які робили років 7 тому у них, вроді непогано зробили, і ціни на той час були адекватні.
    Отже подзвонив я так званому Олегу в січні, домовились зустрітись оглянути квартиру, прийшли подивились, обговорили ціни, які по суті були або середньо ринкові або дещо нижчі, тому домовились, що на початку березня приступає з людьми до роботи.
    Прийшов березень - прийшов Олег і 2 його людини, почали робити підвісні стелі, спочатку справи вроді йшли непогано, розрахувався за роботу по самому монтажу, вроді загальна сума не викликала підозри, все було розписано.
    Зайнялись вони шпаклівкою стель + шліфовкою, і от перед святами виписав ще раз рахунок тепер за малярні роботи, до слова, більшість часу я був в розїздах, тому не дуже мав можливість слідкувати за всіма роботами, отже перед святами розрахувався за другу частину але з думкою що щось забагато вийшло. Прийшовши додому перерахував і дійсно виявилось шо пару тис грн доліпили за всякі непонятні роботи, на наступний день прийшов, влаштував їм двіж, вони почали морозитись типу всі так рахують і тд, хоча ми про це не домовлялись, але сказали, що будуть далі працювати, вобщем, на наступний день вони не прийшли, дзвоню - поза зоною, думаю ну понятно. Потім дзвоню ще пару раз перед Пасхою - взяв трубку - каже хворий, хлопці після свят його прийдуть і все дороблять, от і пройшли свята - телефон вже тиждень як поза зоною, ніц не чути.
    Взнавав через інших майстрів які раніше з ним на одному обєкті працювали - кажуть не поодинокий випадок, але на жаль, ніякої інформації про нього не знають, лише то, що живе на Сихові біля 95 школи. Працює з 2ма мужиками з Самбора десь, одного з них звати теж Олег, іншого імя не памятаю.
    Такий от майстер

    0 67 905 66 26 Олег, залишаю номер, можливо комусь пригодиться, щоб не попастись на таких майстрів, якщо в когось є якась інформація де його найти буду дуже вдячний
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ми маємо вам вірити?
     
  3. Seilyo

    Seilyo Member

    вірити чи не вірити це справа кожного, моя мета лише застерегти, і можливо дізнатись якусь інформацію по конкретному інциденту
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Домовленність була на словах чи на папері
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    На якому папері, якщо ображений розумник навіть не всі імена фігурантів знає. Не кажучи вже про прізвища, адреси і всякі розміри мештів:))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Взагалі то, нічого нового, або дивного в цій історії не бачу. Так відбувається повсякчасно, через те, що сторони не домовились детально про все напочатку.
    Всі взаємовідносини повинні бути заплановані і узгоджені на папері. А також передбачені дії на випадок незапланованих подій.
    А коли кожен вважає, що інший повинен думати його мізками, або читати думки, то воно так і виходить.
    Те, що Вам, шановний @Seilyo, нарахували суму, яку Ви не узгоджували але заплатили, а потім почали міркувати, рахувати і думати, що якось багато віддали, вказує на те, що домовленість саме "тяп-ляп" була.
    Більш ніж впевнена, що у того Олега своя праведна, душероздірлива версія цієї історії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Я не розумію,якщо всі роботи не були виконані ,чому віддали всі гроші?
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я так думаю, розплатилися за виконану частину роботи, а залишили розпочату, яку доробляти тепер нема кому
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    В такому випадку виконавець робіт змушений буде платити ще й відповідні податки і інші платежі, отже, вартість роботи зросте. А замовнику хочеться подешевше. Ось і виходить так.....

    В Польщі фік квартиру знайдеш пожити трошки, щоб БЕЗ заключення офіційного договору. І всі вже по іншому і не уявляють. Європа, єтіть-калатіть)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо Вася і Пєтя напишуть на папері, що Пєтя пофарбує Васі паркан, а Вася за те Пєті відслюнявить певну суму, то як, по Вашому, про це дізнається податкова?
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Податкова це інше питання,зараз йде розмова про обов'язки сторін,Вася говорить що він заплатив гроші а робота не виконана,Петро каже скількі заплатив стількі і зробив,ось так говорили балакали ,сіли і заплакали,в суд з чим підуть?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо все пройде гладко, то не дізнається. А якщо ні? І дійде до якихось розборок на рівні державних структур (правоохоронні органи, суд тощо)? То й податкова дізнається.

    Недавно мені одна працівниця Ощадбанку вповідала : ситуація - якийсь там чоловік не міг в даний момент щось там по кредиту заплатити і просив банк, аби йому тото відстрочили і відсотків зайвих не нараховували. Ну, банк написав якусь цидулку своєму обласному начальству на кшталт важкого фінансового становища клієнта і т.п.......

    Через якийсь час до тої працівниці банку телефонує їх безпека з області : "Ви то писали?" Каже : "Так."
    Безпека - а ви на весіллі в нього (ну, чи в сина його чи дочки) були?
    Працівниця - ні!!!
    Безпека - То подивіться на його сторінку в соц мережі - там такі фотки ТАКОГО весілля, що про фінансові його труднощі нема що балакати.

    Отак себе люди "палять" в соцмережах;):)))
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    По-перше, якби вони домовились як слід, то можливо й не було б цієї ситуації, бо багато нюансів з'ясували б на початковому етапі, а папір дисциплінував би обидві сторони.
    По-друге, коли б таке сталося, то були б підстави, окрім бла-бла-бла, звернутися до суду. А так, залишається тільки на форумі мститися.
    І по-третє, відкрию Вам таємницю, навіть коли б у громадському суді з'явився позов Васі до Пєті, що той йому паркан не пофарбував, то податкова ті справи у суді не відстежує, бо це фізично неможливо :pardon:
    А правоохоронні взагалі б не торкалися тієї справи. Хіба що Пєтя з Васею пики один одному понабивають.

    А щодо історії з банком - це сюжет зовсім з іншої п'єси. Це ілюстрація роботи внутрішньої служби економічної безпеки цієї контори. Таку службу має усяка фінансова установа, хоч державна, хоч комерційна. Вони перевіряють як клієнтів, так і працівників, щоб у соцмережах таємниці фірми не вивалювали ненароком, або не зводили домовленість з клієнтами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Автор дав телефон цього майстра,можна подзвонити і взнати точку зора майстра,але я наперед знаю що він скаже,моя думка що винні оба
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Seilyo

    Seilyo Member

    звичайно, що винні оба, моя вина - що в метушні не прослідкувавши всіх виконаних робіт заплатив гроші, а вина майстра я думаю очевидна. Можете подзвонити, от тільки він вже більше тижня як поза зоною.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, поза зоною, щойно набирала.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    А в податкової є податкова міліція - тобто, орган, який здійснює оперативно-розшукову діяльність. Теоретично це означає, що будь яка подібна інформація, яка десь на людях (суд, сусіди, сварка в сквері при людях) "засвітилася", стає відомою оперативнику. А він потім заводить ОРС категорії "Захист" або "Злочин" і здійснює відповідні заходи.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Є, ну то й що?
    У нас багато кого і чого є, та тільки у дворі нашому з жінок прикраси з вухами відривають, в ста метрах від кабінету дільничого. Рік тому пограбував якийсь нарик прямо у школі. По блискаючих п'ятах викликала поліцію. Думаєте наздогнали? Ні, розпитували нас півтори години, відео на камерах розглядали. Й досі ніякого результату. Кажуть, що мало нас допитали . От якби я їм фото злочинця надала, а на зворотній стороні його прізвище і адресу написала -то вірогідність ймовірно збільшилася б, але не факт.
    То Ви думаєте, що податкова поліція вишукує таку дрібну рибку, як шабашники, що стелі фарбують?? Та його навіть не приведуть у суд, якщо сам не з'явиться!
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Все це я знаю))) Чесно - не гірше від Вас)))

    Я кажу про те, які є способи і засоби і як вони мали б спрацювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну тоді скажу так, керуючись власним досвідом: зважуючи вірогідність того, що обдурять в описуваній ситуації і того, що правоохоронні захистять, або податкова розбиратиметься зі справою на пару-трійку тис грн, я б не вагаючись складала письмову угоду, бо вона ефективніше спрацювала б ніж суд і податкова разом :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)