Дороги в Україні

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Nina, 2 чер 2010.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ше пристойна траса....Хочете по справжньому гострих відчутій покатайтесь тут...

    http://www.youtube.com/watch?v=5hOaH3o3IjU

    Кореспонденти доречі не далеко заїхали...далі там ше веселіше...
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    А тут, на соседней ветке, пан писал мне, что это у русских руки не из того места растут и они без украинцев ничего сделать не в состоянии.
    Дорога Червоноград-Радехив в зоне ответственности РФ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Те "колись" вельми задавнене. Минулого року лиш ямки притоптали - от те, що тоді ще називали "дорогою" і зійшло з снігом :ireful1:
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну мені таке "щастя" не світить :) Шкода тих дітей, які до школи мусять пішки ходити :sad:

    ---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

    Ну та, я останній раз тією дорогою їхала років 7 тому. Братик умудрявся навіть 120 витискати.
     
  5. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А тепер на марсіанській трасі 40 є надзвуковою :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну нічого....от проведемо Євробаскет, а там і до доріг візьмемось...:mocking:
     
  7. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    нема чого жалітися, завраз хоч яккісь дороги є, а за часів СССР то взагалі ніяких не було
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как так не было?
    Это всё вы за последние 20 лет понастроили?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я пам"ятаю,Шевченка за совітів....йой...як його доля.
    Тепер,хоч від Янівського можна їхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Полковник, моцкалі будували тимчасові дороги, от вони і сходять разом з снігом :)))
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]

    Сьогодні, приблизно у 10.30 на вулиці Грушевського, напроти будівлі Кабміну, зібралося близько 30 автомобілів.

    Водії міняли колеса і копалися в багажниках. Незабаром на місце події прибули декілька співробітників ДАІ, які почали з'ясовувати причину масової поломки. В результаті скупчення автомобілів на вул. Грушевського утворився довгий затор. За словами водіїв, у них у всіх сталася поломка автомобілів із-за поганої якості доріг :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну чим більше ям в Києві, тим менші шанси в Радехова.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. morze

    morze Well-Known Member

    У Мене є пропозиція - зняти шар асфальту до гравію і пускати щотридні грейдер! Дорога машина, але відвал у неї невкрадеш!!! і кожному селу -по грейдеру (національна програма)!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А тим часом укравтодор половину доріг вже відремонтував

    От уроди...

    ---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    http://zn.ua/UKRAINE/ukravtodor-dol...l-pochti-polovinu-yam-na-dorogah-117535_.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. soviet

    soviet Well-Known Member

    Ага мабуть не 45%, а 0,45%, просто попросили кому забрати.

    На гілляку, головів Облавтодорів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну чого Ви так...дорожника працюють

    http://www.day.kiev.ua/uk/news/2302...m-pokrashchennya-dorig-ukrayini-za-24-milyoni
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. soviet

    soviet Well-Known Member

    я Вас прошу, всеодно ті усі розробки спрямовані на відкати, однозначно буде тендер під когось.

    Були випадки, коли %відкату перевищував чистий прибуток підрядника, це взагалі абсурд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви говорите про якісь фантастичні речі. В нас (тобто в Сокалі) просто не роблять нічого....не знаю, чи то грошей зовсім не дають, чи то їх крадуть всі і зразу, але дорожників на дорогах давно не було..
     
  20. soviet

    soviet Well-Known Member

    Моя фантастика полягає у чому ? У тому, що у автодорах різної ланки відкат перш за все, чи про те що в Сокалі нічого не роблять (хоча про Сокаль ніц не говорив).
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)