Дороги в Україні

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Nina, 2 чер 2010.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Какой же он новый, я такое в Донецке наблюдал прошлой весной, только утаптывала тетя пудов на семь и очень тщательно
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І справді, старий добрий спосіб.
    Як і все, що є в нашій країні хорошого, залишився ще з часів Союзу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. palmir

    palmir Well-Known Member

    Чи будуть у нас колись нормальні дороги

    http://habrahabr.ru/blogs/crowdsourcing/113497/

    якщо б таку систему впровадити в нас, і ями на карті позначались б червоною цяткою, думаю булиб самі червоні лінії)))) ((((

    Якщо серйозно на деяких участках (по області) трафляє шо капець. Пломба на пломбі, або без пломб - саме решето. Добре що хоч по місту до Евро трохи зробили.

    Є ресурс де можна сфотографувати ями і викласти щоб посоромились і залатали - але думаю поможе як мертвому кадило (хоча чудо буває))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Підтримую тему........давайте подумаємо де викладати фотки щоб був якийсь ефект...

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:42 ----------

    Може десь на сайтах держ.органів....
     
  6. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Толку нуль...тільки гроші переводити...щоб їх роботи треба вміти та ще і не вкрасти ніц
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну нам то від того не лекше шо там вкрасти ноль)..........до Львова вже 2 години їхати треба)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. palmir

    palmir Well-Known Member

    Дві години, то коли трасу знаєш. Наприклад, що за поворотом ямисько. Часто їзджу Львів-Самбір-Мостиська-Львів. На певних участках, як би не знав, що там є, то точно всандалився б по саме не хочу. Що неодноразово спостерігав у інших - відразу після "ямок" машини стоять, хлопці колеса крутять(а потім не лише колеса). А як вам коли зліва і зправа навпроти ями, кожен хоче об'їхати і пхається до середини. В мене знайомий так дзеркало втратив, але могло бути і гірше.
    Або я з дуру раз по слизькій дорозі вильнув рульом, щоб об'їхати "кратер". Добре, що на зустріч ніхто не їхав, і мені Боженько дав розуму не гальмувати, а підгазувати - поносило трохи і вирівнявся.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ще я часто задаю собі питання....за яким принципом розставляють знак вибоїна..???

    Логічна відповідь напрошується тільки одна....там де вже був готовий стовпець))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вибійковим :)))

    Головне коли знімають!?
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Коли в нас будуть нормальні дороги? Коли в нас буде менше дурнів :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    -В нас будуть нормальні дороги?
    -Так!
    -Коли?
    -Ніколи...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    дуже люблять в нас чиновники красти, і апетити в них постійно ростуть
    так шо не чекати найблищим часом нормальних доріг
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. palmir

    palmir Well-Known Member

    ще пів року тому ви були більшим оптимістом))))))

    ---------- Додано в 20:13 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

    Хороші дороги в нас лише там де заставили їх зробити. Сказала Европа що не будуть їхати по Україні транзито, а в обїзд - но то зробили центральні магістралі. До футбольного евро сказали зробити дороги в містах учасниках - но то тож зробили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Невже там нема шо вкрасти?.........хіба вони тупо все крадуть і не залишають на ремонт зовсім нічого
     
  16. tashyk

    tashyk Well-Known Member

    Залишають, так щоб звіти поздавати, що зробили кілометри дороги... Але якість така, що через пів року дорога знову розлазиться...
     
  17. tato

    tato тато завжди правий!

    Дороги у нас рівно такі ,які ми))))
    А ще нам не повезло з кліматом в сенсі перепадів температур(((
    У нас на вулиці протягом одного року асфальт перекладали 4 рази!!!
    І,що думаєте я сильно десь повідомляв своє фе? Та ніде ! За що себе дуже тепер картаю...
    Ось такі у нас дороги
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    - Як зробити щоби у нас були такі дороги, як в Німеччині?
    - Розбомбити німецькі дороги.
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ой то треба килимове бомбардування....

    ---------- Додано в 19:33 ---------- Попередній допис був написаний в 19:30 ----------

    Хто в курсі...чого це всі дорожники корчі рубають кругом доріг?
    Кажуть приводять дороги в відповідність до Міжнародної конвенції про дорожній рух....
    Цікаво...невже там про ями нічого нема в тій конвенції?...чи тим буржуєм вже і в голову не приходить шо в дорогах можуть бути ями :scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)