Допоможіть зробити вибір

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Panadolka, 23 гру 2007.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    З однієї сторони так, а з іншої бути незадоволеному технічним рівнем сучасних смартфонів, то треба вже дуже предирчивої людини....

    ---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    Тут як кажуть кожному своє....Мені наприклад 2 сім карти не потрібні, мені і однієї могло б не дути якби не мобільний інтернет...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Прискіпливою? А хто незадоволений? Люди користуються телефоном, деякі поштою і відповідно інтернетом, ну і дріб'язком всяким - музика, калькулятор. Все це було ще 10 років тому, єдина різниця що тепер додають ще тонну якихось начебто корисних прибамбасів і виставляють потрійну відносно старих телефонів ціну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мені дві сімки теж не принципово, бо зараз маю одну і чудово нею обходжуся. Власне другу планую собі заводити виключно заради інтернету.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Який інет плануєте завести?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я ще цього питання детально не вивчала, тому теж потребуватиму поради:) На Діджусівській картці за умовами мого тарифного плану маю щодня 5 мегабайт безкоштовного інету (то ж фігня).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Купил сынуле-второклашке IQ245+ классная штучка.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Полковнику, і як враження від Флая? Бо в оглядах кажуть, що збірка непогана, не глючить. Як політ?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Отличный полёт.
    В оглядах правильно говорят.
    А понтистые рогули ругают и плохо о них говорят.
    Это мудаки так говорят.
    Мне тоже говорят, что Шкода фигня, а вот фольксваген.....
    Ну, Вы, наверное, догадываетель, Уважаемая Испанка, куда я таких посылаю.
    До этого у жены был Флай Хаммер:
    http://www.mobiset.ru/articles/text/?id=2138

    [​IMG]
    Ну, как был?
    Он и сейчас есть, но барахлить стал за 4 года использования, да и новые модели вышли, этот теперь только в музей.
    У меня за это время две венгерские Ноки забарахлили, и что?
    Нормальный аппарат за нормальную цену. Берите, Наталья Юрьевна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дуже дякую за відгук:) Тепер залишилося почекати на конверт з грошимаподарунок і можна буде замовляти:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. BOOL

    BOOL Member

    Так отож, що наскільки мені відомо (з оглядів) в деяких Самсунгах, зокрема і в galaxy s duos, при використанні однієї картки інша картка також доступна. І такого немає в інших телефонах з одним радіомодулем.

    В інших телефонах, кажуть в тих же оглядах, якщо юзати одну з карт нетом, то інша буде постійно "поза зоною", обрізана тоді якась "двосімочність" виходить, чи не так?
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сьогодны я стала щасливою власницею Fly IQ 440 Energie:dancer: Наразі ми звикаємо і вивчаємо один одного:mocking:Але телефон класний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А коли виставляєтесь? Щоб не пропустити.
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Н.Ю. де бралисте?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В МобіМанії (замовляла в них на сайті через інет, а забирала на Словацького) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і які перші враження?
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Враження позитивні від усього, крім нашого любого Київстару:ireful1: Телефон літає, чудовий екран, який миттєво реагує на дотик, звук ще не випробовувала (бо мучуся з контактами і з інтернетом). Оскільки то мій перший досвід спілкування зі смартфонами, то почуваюся трохи лузером:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ну то Н.Ю. тут і знайомте нас з флаєм, жеби ми були в курсі вашого знайомства
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От трохи відійду від першого шоку і познайомлю:)

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

    відповідаю тут, бо в Мартіньовій темі ми дуже сильно оффтопимо. Карабіне, врахуйте, що вона з тим телефоном до школи ходити буде (а я добре знаю, як ті забудьки люблять лишати телефони попід партами альбо бавитися на уроці). Моя порада - брати щось із діагоналлю не більше 3 - 3,5, бюджетне:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

а де твій аватар? :)