Допоможіть знайти фільм

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 10 лип 2007.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    хм, скільки фільми передивився, а цього не бачив :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Між небом і землею (Як у раю) / Just Like Heaven
    Так-так-так....
    Знайшов, після довгих пошуків на трекері
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Як називається фільм, шось типу "тілоохоронець", але там охороняли бабулю...
    Десь в кінці, її в ящику закопали в землю. ітд...
    Вона дуже хотіла щоб її тілоохоронець вбив когось :)))
    О такі от теги)
    Фільм 90-х років.

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    Ура-ура-ура...
    І знову, 30 хв. у пошуках на торент трекірі принесли плоди

    Тілоохоронець Тесс
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Шукаю фільм про дівчинку з Чорнобиля, яка була хвора.. Пригадую сцену як їй голили голову. І ще, здається, вона мріяла танцювати.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  6. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Хотілось би знайти фільм Сіль Землі/The Salt of the Earth (2014). Минулої осені він був представлений в Україні в рамках фестивалю "Нове німецьке кіно". Можливо хтось знає, де можна подивитись/скачати? Мої пошуки поки що безуспнішні :sad:
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Влітку 1973 року мене було віддано тітці у село Ж. Пас корову на росу та ввечері. З обіду гнали мене на в'язку тютюну - обривати з високих рослин листя, а потім насаджувати їх на конопляні нитки за допомогою довгої голки (15 см). Між тими роботами об'їдав всю малину, крав сигарети "новини" у небритого харкаючого "дядька" та розбишакали із сусідськими хлопаками. Іноді увечері, коли зщезали тіні, мене посилали з ковдрою нарвати гички на колгоспному полі, або давали ще серпа, щоб нарізав люцерки королям. Зрозуміло, що не на своєму полі)
    А от в суботу мене брати вели до клубу. Сходилися о 22 вечора. Багато було молоді, клуб великий, весело, гамірно... Кіно буде. Сьогодні Луї де Фюнес! Комік! Стрічка - "Людина, яка проходила крізь стіни".
    Сюжет такий... Одній людині дуже не шастило. Все їй заважало щось, наче стіна якась. Одного разу він взмолився і попросив, щоб стіни не були йому за переграду. І там почалось...
    Повертатися додому вночі селом та городами без світла або місяця, та й йти по стежці на межі поміж риллі - це щось незабувайме...
    Іноді згадаю про той фільм і шукаю по інтернету. Але наче корова злизала - нема, тай годі... Хто допоможе знайти і повернутися у ті вечори?
     
    Останнє редагування: 10 кві 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нещодавно показували про князя Милославського в "Следствие вели с Леонидом Каневским" . Сюжет використали у фільмі "Иван Васильевич меняет профессию"
    Милосласького зіграв Куравльов.
    У фільм не війшла історія, як взяли того злодюжку органи МУРа на катрері на річці. Але кадри показали, які не увійшли до фільму - вони є у міні-версії "Чорньіе перчатки" для домашніх любителів на плівці 9 мм.
    Вчора пилососив і знайшов свій кінопроектор "Русь" , ну і плівки.
    [​IMG]
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все виявилося трішки не так. Вірніше майже не так.
    Не Луі там грав, а Гейнц Рюманн.
    Фільм називається " Человек проходит сквозь стену" 1959 р, ФРН, комедія.
    Ну як комедия? Прототип Юрія Деточкіна, так скажімо...
    Багато повчального і справнього гуморного, та й без "ржачки". Наівний і добрий фільм.

    Нещодавно був у тітки в Ж. Молоді немає, вся в Польщі, решта п'є горілку та краде. Краде і п'є...
    Колгосп заріс лісом - а колись там були тракторна бригада, ферма - десь з 10 свинарників і корівників.
    Самі розікрали, а тепер їм влада винна, що їм погано жити. Взагаліто непогано живуть, особливо люди з радянського часу - а так, плачуть, бо всі гроші не можуть заробити. Все роблять і вмерти не мають часу)))
     
    Останнє редагування: 22 жов 2018
  10. Fon

    Fon whom how

    шукаю фільм про двох хлопців яких били однокласники і один з них вирішив увійти в школу зі зброєю калашом і карабіном і всіх повбивати. вони мали зайти у спортзал через два входи у момент коли там сидітиме вся школа.
    але я тоді не додивився і так і не знаю чим закінчився.

    це не про коломбіну.
     
    Останнє редагування: 18 лип 2019
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    фільм «Яблунівські шляхи», 1979, реж. Є. Бондаренко

    не можу знайти ні сам фільм, ні жодної інформації про фільм та режисера
    (там здається є епізод про переговори у 1950 році керівництва УПА з радянською стороною)
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я сам шукаю цей фільм.
    Там є показаний один бандерівський герой Дмитро Куп'як, а я цікавлюся його діяльністю.
    Я цей фільм дивився приблизно в 1986 році, і пам'ятаю декілька епізодів з цього фільму.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2024
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в нього є книжка
    скачати:
    https://diasporiana.org.ua/memuari/7574-kup-yak-d-spogadi-nerozstrilyanogo/
    купити:
    https://book-ye.com.ua/catalog/memuary-lysty-shchodennyky/spohady-nerozstrilyanoho/
     
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я прочитав значну частину цієї книги. Він нічого в ній не пише про діяльність своєї боївки СБ. Може я неуважно її читав.
     
а де твій аватар? :)