Допоможіть вибрати ноутбук для ігор!!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем AndriyDutchak, 25 лис 2017.

  1. AndriyDutchak

    AndriyDutchak New Member

    Допоможіть вибрати ноутбук для ігор до 10 000грн
     
  2. Sergiot

    Sergiot миється в бані

    Сам выбираю себе ноутбук и принтер. Что касается ноутбука, подумываю о приобретении от фирмы ASUS или HP, но пока точно еще не решил. Но а принтер, решил купить лазерный принтер недорого от Canon. Все таки у меня струйный от этой фирмы и я им доволен, но лета говорят о том, что пора менять.
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Таких ноутбуків не існує. Ну якщо ви звісно не в "Пас'ьянс косинка" грати хочете.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Fon

    Fon whom how

    ігровий ноутбук це взагалі нонсенс
    вся фішка геймера це потужний процесор і відеокарта
    потужний процесор сильно перегріває комп. для ноута це 20 хв роботи і самовимкнення
    відеокарти (хороші) дуже дорогі, особливо якщо для ноута
    більш-менш нормальний ноут не для ігор з відеокатою і так собі процесором потягне на 300 долларів.
    все що дешевше 10 тисяч грн це без відеокарти з слабкми процесором целерон або зовсім мертвим процесором на 0.8 ггц від пентіум
    амд сильно гріється і вимикає ноут
    леново просто гівно натуральне
    хюлєрд паккард так собі, але у них ціна не відовідає якості, на бренді виїжджають
    оптимально асус

    але для ігор краще комп
     
  5. vendylove

    vendylove миється в бані

  6. liqeno

    liqeno Member

    Краще комп купити!
     
  7. gerot

    gerot New Member

    Привет, а я всегда думал что компьютеры мощнее чем ноутбки, а тем более если смотреть для игр, наверно лучше покупать компьютер, или я что то не так понял?
     
  8. frendi

    frendi миється в бані

    Привет, ну смотри, тут все зависит от образа жизни и разумеется бюджета, на самом деле даже игровых ноутбуков очень много, вот можно здесь глянуть ассортимент: Ноутбуки - купить ноутбук в Киеве: цены, продажа в интернет-магазине ALLO.ua | доставка: Днепропетровск, Харьков, Одесса и вся Украина но дело в другом, если ты подвижный и постоянно меняешь место проживания, то покупать персональный компьютер нет смысла, лучше ноутбук. Причем по мощности он не будет уступать компьютеру, но стоить будет в 2 раза дороже практически. Поэтому тут уже решать самому надо.
     
  9. Florens

    Florens Member

    Ноутбук для ігор? Навіщо? Там клава непридатна для ігор, немає кліка, бо хід короткий. Та й залізо ноутбучне дуже недешеве. Краще півноформатний комп.
     
  10. Sammilka

    Sammilka Member

    Для выбора ноутбука поможет консультант
     
а де твій аватар? :)