Допоможіть вибрати ноутбук для ігор!!!!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем AndriyDutchak, 25 лис 2017.

  1. AndriyDutchak

    AndriyDutchak New Member

    Допоможіть вибрати ноутбук для ігор до 10 000грн.
     
  2. Crazys

    Crazys New Member

    Берите ASUS и не мучайтесь, отличный выбор.
     
  3. Aristarh

    Aristarh миється в бані

    Ноутбук для ігор це вже звучить смішно, а в такій ціновій категорії тим більше. Звичайно він має витягнути доту і танки, але для більш серйозних ігор він буде не дуже вдалим варіантом. Краще збери собі хороший стаціонарний ПК для даних цілей і радій життю.
    Якщо все ж твердо вирішив брати ноутбук, то звертай увагу на відеокарту, в більшості вона зараз інтегрована і не зможе нормально впоратись з більш-менш серйозними іграми.
     
  4. WELERI

    WELERI Member

    Есть же у людей время на игры) Я на компе играю крайне редко.
     
  5. Valid

    Valid миється в бані

    Нет, я на ноутбуке не люблю играть, на компе намного удобнее, можно подобрать большой диагонали монитор и получать кайф от игры полной мерою. А если ещё собрать хороший комплект в одной цветовой гамме - даже в интерьере такой будет смотреться изысканно. Как вот такой например белоснежный сетап. Мне очень приглянулся и монитор - то что надо!

    View: https://www.youtube.com/watch?v=hNjH2UpcmOI
     
  6. paniolya

    paniolya Member

    аналогічно
    час цінувати треба. не тратити впусту.
    Наразі всі навпаки шукають шляхи як підзаробити. На тому ж ноутбуці теж можна
     
  7. Jenya Pups

    Jenya Pups Member

    Я думал покупать асус, но потом нашел EVGA, смотрите по характеристикам
     
  8. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    На даний час за 10000 грн ігровий ноутбук не купиш, хіба шо самому пк збирати.
     
  9. TatianaKravzuc

    TatianaKravzuc миється в бані

    Можливо і так, багато людей просто бояться самому це робити, але зараз вже є і така послуга - вибираєш комплектуючі і магазин тобі складає, можна дійсно взяти хороший пк, це вже хто як бажає
     
  10. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    На ютубі маса відео про збирання та розбирання пк)
     
  11. TatianaKravzuc

    TatianaKravzuc миється в бані

    Ну то зрозуміло, але якщо у тому геть не сильна то все одно думаєш, щоб не купити дорогі комплектуючі і не зіпсувати їх
     
  12. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Аналогічно на ютубі є "зборки" пк на різні бюджети)
     
  13. Sukivak

    Sukivak Active Member

    ігрові ноути - то фігня одноразова, серйозно. 3/4 заліза не заміниш. ноут - для нескладної роботи, а гратися - на компуктері. он з Аліку за 10к можна зібрати монстрягу на 60 фпс в сучасних іграх.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    фі, "за 10к"...[​IMG][​IMG]
    Якщо бути чемним, то Миколай в подарунок непогану машинку принесе;)
     
    Останнє редагування: 18 гру 2019
    • Смішно Смішно x 1
  15. Sukivak

    Sukivak Active Member

    та от я наче був чемним хлопчиком, а отримав замість компуктера лише ніфіга. прикро!
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви неуважні.
    Треба бути чемним хлопчиком, а не наче чемним хлопчиком ;)

    Мені он приніс машинку з якимись там ядрами, з вай-фаями, і терами якоїсь там пам"яті... :yahoo:

    :blush:
     
а де твій аватар? :)