Допоможіть створити свято на день святого Миколая для Насті.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Templar, 2 гру 2015.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Скоро свято Миколая і кожна дитинка хоче відчути магію свята.Пропоную усім небайдужим створити таке свято для маленької Насті.
    Настя проживає у Бориславі,має вроджену хворобу гідроцифалію головного мозку. Після народження перенесла дві операції.Завдяки одній з них,має в голівці шунт,який допомагає викачувати воду.На жаль,у свої 4 рочки відстає у розвитку,не ходить,не говорить. На думку лікарів, потрібна ще одна операція та постійне лікування, у зв'язку з чим, усі кошти батьків ідуть на реабілітацію,проте,на нову операцію і на усі потреби Насті,батькам не вистачає. Я вірю в те,що якщо дитинка з'явилася на цей світ,то вона нам потрібна.Можливо в майбутньому це талановитий композитор,музикант, політик чи реформатор.Я дуже хочу,щоб ми разом дали їй поштовх.Але почати з маленького,створити для неї свято,дати маленький промінчик надії їй та її сім'ї,впевнена,ми-можемо!
    Для маленького ангела-Насті,потрібно:
    - памперси(5р)
    - ходунки(щоб маленька могла вчитися ходити)
    - розвиваючі іграшки
    - одяг(орієнтуватися на 4-5р,оскільки в жовтні дівчинці виповнилося 4 рочки)
    - харчування(сочки,сирки,фрукти)
    Приймається будь-яка допомога.Можливо,серед Вас є люди,які зустрічали такі проблеми,і можуть допомогти порадою чи знають,що ще може допомогти дівчинці.
    Мегавелике дякую і за репост.
    Для отримання більшої інформації,передачі подарунків,звертайтеся за телефоном:

    096 20 88 000 Андріана(волонтер)

    НАДІЮСЬ НА ВАШУ ДОПОМОГУ)
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)